دیپلمات های ایالات متحده در تلاش برای دفاع از دموکراسی در خارج از کشور در بحبوحه بحران در خانه

واشنگتن — دیپلمات های آمریکایی که در حال جهانی چهره ایالات متحده در حال مبارزه با چگونه به تقاضای حقوق بشر و دموکراسی و قانون از قانون خارج از کشور نگرانی های خارج از کشور و انتقاد در خانه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قوی بازو پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور است.

دیپلمات ها هستند که در مواجهه با ناآرامی های ناشی از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, ضرب و جرح توسط نیروهای امنیتی و معترضان و روزنامه نگاران در سراسر کشور و یک گاز اشکآور حمله که تهمت مقامات دولت دستور داد این هفته در اعتراض صلح آمیز در خارج از کاخ سفید است.

در مکالمات خصوصی و رسانه های اجتماعی پست های دیپلمات های حرفه ای در وزارت امور خارجه ایالات متحده و آژانس توسعه بین المللی ابراز خشم و انزجار بعد از کشتن جورج فلوید و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات.

دیپلمات ها می گویند که خشونت به تضعیف انتقادات خود را از خارجی autocrats و به سوال به نام اقتدار اخلاقی ایالات متحده تلاش می کند تا پروژه به عنوان آن را ترویج دموکراسی و خواسته های آزادی های مدنی و آزادی در سراسر جهان است. آن نیز دست خصمانه دولت ها — از جمله چین و روسیه و ایران و کره شمالی — قدرتمند ابزار تبلیغاتی به رنگ تیره پرتره از ایالات متحده است.

“به عنوان دیپلمات های آمریکایی, آن است که کار ما به توضیح امریکا به جهان” اریک روبین حرفه ای, دیپلمات و سفیر سابق در بلغارستان نوشت: در نامه ای روز شنبه به اتحادیه خارجی آمریکا افسران سرویس که او منجر می شود. “ما همیشه با اشاره به داستان ما به عنوان شایسته تقلید.”

“در این هفته ما شده اند با زور و اجبار به یاد آوری است که ما هنوز راه طولانی برای رفتن به عنوان یک ملت” آقای روبین گفت.

در سراسر جهان, دیپلمات آمریکایی, ماموریت های در حال شهادت به تازه حقوق بشر تظاهرات — اما آنهایی که با هدف ایالات متحده در سرکوبگر رهبران کشورهای خارجی است.

صدها نفر از مردم به اعتراض در سفارت آمریکا در لندن و دفتر نخست وزیر بوریس جانسون به تقاضا برابری نژادی در ایالات متحده است. مشابه تظاهرات آشکار در خارج از سفارتخانه های آمریکا در پاریس و برلین و دانمارک است. بیش از 160 قانونگذاران بریتانیا به نام برای پایان دادن به صادرات دنده ضد شورش گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به ایالات متحده — مشابه به بان کی مون که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره قرار داده شده در سال گذشته محصولات خود را به هنگ کنگ.

در بیانیه وزارت امور خارجه اذعان کرد چالش های که “دشوار است به آدرس” اما نگهداری می شود که ایالات متحده اختصاص داده شده است به آزادی بیان و مونتاژ و حکومت قانون است.

“ایالات متحده با افتخار از نقش ما در دفاع و پیشبرد حقوق بشر و آزادی های اساسی در سراسر جهان” وزارت گفت. “دولت است که حقوق بشر به طور جدی در حال شفاف و خوش آمدید گفتگو در مورد پرداختن به نگرانی ها و پیشرفت.”

اعتبار…مت Dunham/آسوشیتد پرس

در این سال دیپلمات در حال حاضر دست به گریبان با به نمایندگی از رئیس جمهور و دولت شده است که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار را برای شکست خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به مرگ بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده — به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری — و فلج اقتصاد است.

مقامات فعلی که توصیف نا امیدی و نگرانی در هیئت دیپلماتیک صحبت کرد تنها به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از مجازات و یا به خطر انداختن حرفه خود. این گروه به رهبری وزیر امور خارجه مایک Pompeo که در سال گذشته به تنهایی تحت فشار قرار دادند تا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش آژانس بازرس کل و حاضر به بازگشت افسران بخش خدمات خارجی که تحت حمله از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر سر مسئله اوکراین است.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • آمریکا تظاهرات یکی شدن به یک متحد فشار برای اصلاحات فراگیر.
  • قانونگذاران دموکرات فشار برای پاسخگویی اما خجالتی و دور از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’
  • حضور نظامی در واشنگتن محو می شود اما همچنان ستیز با شهردار تماس آن را یک ‘حمله.’

سفرای سابق و مقامات آژانس همچنین صحبت در مورد مشکلات جاری دفاع آمریکا حکومت و سیستم قانونی به کشورهای خارجی با توجه به آنچه در حال وقوع است در خانه.

“در حال حاضر البته کل جهان می توانید ببینید که بسیاری از آمریکایی ها شده اند به طور سیستماتیک را تکذیب کرد و عدالت” گفت دانا شل اسمیت سابق حرفه ای دیپلمات و سفیر ایران در قطر. “ما دیپلماسی عمومی باید در آغوش بیشتر فروتنی از آن تا به حال در گذشته به عنوان یک نتیجه است.”

او افزود: هر چند که دیپلمات ها می تواند در دست گرفتن ایده “است که مردم آمریکا با استفاده از صدای ما را به تغییر تقاضا و این چیزی است که نمی تواند اتفاق می افتد در بسیاری از کشورها که در آن من خدمت کرده است.”

نماینده تام نگه داشته دموکرات از نیوجرسی که در خدمت به عنوان دستیار وزیر امور خارجه در امور دموکراسی و حقوق بشر و کار در دولت اوباما گفت: “استفاده از نیروهای نظامی به خشونت متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در مقابل کاخ سفید بزرگترین هدیه ما احتمالا می تواند با توجه به پوتین یا شی جینپینگ و به هر دیکتاتور در سراسر جهان که به وجد در این استدلال که دولت آمریکا هیچ متفاوت از آنها.”

“پیچیده ترین دیکتاتورها نمی استدلال می کنند آنها فرشتگان,” او اضافه شده است. “آنها استدلال می کنند که آمریکا sanctimonious و ریاکارانه از آنجا که ما انجام کارهای مشابه انجام می دهند.”

چندین دیپلمات با اشاره به مورد تیانا نیزه یک افسر خدمات خارجی که استعفا داد و سال گذشته پس از تکرار و توجهی نشد — شکایت از آزار توسط گمرک و حفاظت از مرزها در هنگام ورود به ایالات متحده از اختصاص پست در مکزیک است.

در یک پست وبلاگ به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در میان دیپلمات های خانم بریتنی توصیف کرد متهم به دنبال مانند یک فروشنده مواد مخدر و حمل تقلبی شناسایی او از جمله گذرنامه دیپلماتیک. در یک نقطه او بازگو یکی از آمریکایی مرز افسر به او گفت به “نگاهی به زمین” هنگامی که صحبت کردن به یک انسان است.

“چگونه بسیاری از زنان فرار کرده اند وزارت امور خارجه در پنج سال گذشته?,” او نوشت. “من احساس عصبانی است که این فرصت شغلی من از خواب پس من 19 چیزی بود که من تا به حال فرار برای نجات خودم.”

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

گمرک و حفاظت مرزی یک بازوی وزارت امنیت داخلی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. در یک مصاحبه کوتاه چهارشنبه شب خانم بریتنی گفت او بر این باور مرز آژانس امنیت هرگز عمل او شکایت.

در این لحظه بالای مقامات وزارت امور خارجه و سفیران هنوز برای عموم آدرس نهادی تبعیض در سپاه به عنوان برخی از فرماندهان نظامی انجام داده اند این هفته است. پس از این مقاله نوشته شده بود آنلاین شنبه بخش جنوبی و آسیای مرکزی دفتر اعلام کرد در توییتر که در آن متعهد شد به “ترویج و فراگیر” — اما هیچ مقام رسمی نام متصل شد به این بیانیه.

در ماه دسامبر کنگره گذشت جهانی شکنندگی عمل به کمک برخی کشورهای جلوگیری از خشونت و درگیری با $1.15 میلیارد دلار در کمک های ایالات متحده بیش از پنج سال آینده. وزارت امور خارجه دارای یک اداره کل اختصاص داده شده به ترویج مسائل حقوق بشر ، هر سال آن را منتشر ارزیابی ملل تعهدات به آزادی های مدنی ، آزادی و حکومت قانون است.

بخش سالانه بررسی می کند ارزیابی ایالات متحده در مسائل مربوط به حقوق بشر اما دیگر گروه های بین المللی انجام دهد.

در خود سالانه رتبه, سیستم, صندوق برای صلح پیدا کردم که 29 کشور دیگر بودند و با ثبات تر از ایالات متحده در نظر نیروهای امنیتی, حقوق بشر, حکومت ثبات اجتماعی نارضایتی ها و اقدامات دیگر. به این نتیجه رسید که ایالات متحده در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بیشتر بی ثبات پس از 2017.

“آمریکایی ها دیگر نمی تواند مخفی کردن در پشت یک چشم انداز از ایالات متحده استثنایی,” هفت سابق و حرفه ای مقامات در آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی که در حال حاضر با اتحاد برای ایجاد صلح نوشت: در ژوئن 1, نامه, نوشته شده در متوسط.

مقامات که کمک به ایجاد یک دفتر برای مدیریت تعارض و کاهش در کمک به آژانس در دولت جورج دبلیو بوش رئیس جمهور اشاره کرد که “هر کشور دارای تعارض و نارضایتی.”

اما آنها ذکر شده بین المللی تجزیه و تحلیل و شاخص های دیگر نشان می دهد که در ایالات متحده وجود دارد نشانه های اهانت آمیز “صلح و امنیت و دموکراسی و اعتماد به موسسات.”

در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه گذشته آقای Pompeo ابراز تسلیت به خانواده آقای فلوید و به نام اقدامات مینیاپولیس افسران پلیس متهم در قتل “شنیع.”

او همچنین با تحسین برگ برنده دولت پاسخ — نه تنها در بررسی آقای فلوید مرگ بلکه در ارائه به ارسال نيروهای نظامی به ایران تا حدودی برای متوقف کردن “تظاهرات خشونت آمیز.”

آقای Pompeo نظر آمد روز قبل از پلیس فدرال زور پاک مسالمت آمیز معترضان در نزدیکی کاخ سفید به طوری که آقای تهمت می تواند به مرحله یک فرصت عکس برگزاری مقدس در خارج از یک کلیسا است. پیشرو اسقف و دیگر روحانیون گفت: آنها خشم توسط حادثه.

روز سه شنبه آقای Pompeo ملاقات با بازماندگان از سال 1989 قتل عام معترضان مسالمت آمیز توسط چینی نظامی در اطراف میدان تیان آن من در پکن. اما در اجرا تا پنجشنبه 31 سالگرد قتل عام شد تصاویری از گارد ملی پرسنل و خودروهای زرهی در خیابان های آمریکا سرمایه است که نشو و نما آنلاین و بر روی صفحه نمایش تلویزیون در سراسر جهان است.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

مقامات چینی با استفاده از بحران در ایالات متحده به عنوان مهمات در جنگ لفظی علیه دیپلمات های آمریکایی که آقای Pompeo محکوم کرد به عنوان “خنده دار تبلیغ” در روز شنبه.

پس از مورگان Ortagus این سخنگوی وزارت خارجه ابراز نگرانی بیش از هنگ کنگ نوشتن در توییتر که “آزادیخواه مردم” باید “ایستاده با حاکمیت قانون و نگه دارید و به حساب حزب کمونیست چین” یک سخنگوی وزارت خارجه در پکن به سخره او با آقای فلوید نهایی عبارت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

“اگر زندان ابوغریب و گوانتانامو بودند عمیقا آسیب رساندن به این وضعیت کاملا ویرانگر برای دیپلماسی آمریکا گفت:” برت Bruen سابق حرفه ای دیپلمات و مدیر جهانی نامزدی باراک اوباما در شورای امنیت ملی.

“حرفه ای سفیران و مقامات در خارج از کشور مجبور به دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از سوالات,” او اضافه شده است. “”چگونه هک کنم توضیح افراط در برخی از نیروهای امنیتی در پاسخ به اعتراض صلح آمیز? بدتر هنوز می توانم حتی معده دفاع از نفرت نظرات من فرمانده کل قوا?'”

ایالات متحده سهوا منجر به عنوان مثال در یک راه جدید: ارائه وطنی تصاویر antigovernment تظاهرات که الهام بخش شهروندان مخالف در خارج از کشور. ناآرامی در امریکا به نظر می رسد گالوانیزه antigovernment یا طرفدار برابری اعتراضات در کشورهایی مانند عراق و نیوزیلند و روسیه است.

برخی از سفارتخانه های آمریکا تصمیم گرفته اند برای عموم در آغوش تناقض است.

“ما سعی خواهد کرد که برای پنهان کردن ما دردناک مبارزه و به جای آن بر این باورند که صادقانه بحث های عمومی به ما کمک خواهد پدیدار بهتر و قوی تر” سفارت آمریکا در آنکارا, ترکیه در بیانیه ای گفت.

سفارت آمریکا در نایروبی کنیا اعلام کرد “مقامات مجری قانون باید پاسخگو باشند در هر کشور است.”

الکس L. Wang یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که طرفداران حکومت قانون در چین گفت: این بحران در ایالات متحده به معنای مقامات آمریکایی تا به حال کمتر اعتبار تنها از رفتار توهین آمیز در جای دیگر. “آن را ریاکارانه به نظر می رسد زمانی که آنها در انتقاد از اعمال خشونت در برابر دلار هنگ کنگ معترضان حتی به عنوان آنها تماس بگیرید برای خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز در خانه,” او گفت:.

“جواب درست” او افزود: “برای ایالات متحده را به نقض حقوق بشر در خارج از کشور, اما برای رعایت حقوق در خانه به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net