ایالات متحده می تواند در کنار ویروس کانون’ به هند قفل کردن رکود اقتصادی جهانی بافندگی

1 / 21

ایالات متحده می تواند در کنار ویروس کانون’ به هند قفل کردن رکود اقتصادی جهانی بافندگی

شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن قصبه شهر نیویورک

توسط Emma رنگ, و Sanjeev Miglani

ژنو/NEW DELHI (ایسنا) – ایالات متحده می تواند تبدیل به جهانی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت که هند اعلام کرد یک کامل 24 ساعته در سراسر کشور مستند در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است.

هند پیوست صفوف بریتانیا و دیگر کشورهای خفقان را به عقب نگه ویروس به عنوان فعالیت های کسب و کار سقوط از ژاپن به ایالات متحده در یک رکورد سرعت در ماه مارس است.

بسیار مسری coronavirus باعث شده است که تمام مناطق قرار می گیرد در مستند. در برخی از مکان های سربازان در حال گشت زنی در خیابان ها برای نگه داشتن مصرف کنندگان و کارگران در داخل خانه توقف خدمات و تولید و شکستن زنجیره تامین.

“جهانی بهداشت از بحران به سرعت در حال شکلگیری به یک رکود اقتصادی جهانی وجود دارد به عنوان یک روشن تنش میان جلوگیری از عفونت و باعث خرابی اقتصاد” گفت: Edoardo Campanella یک اقتصاددان در بانک UniCredit در میلان.

اما وال استریت منعکس از سه سال پایین به عنوان سرمایه گذاران پین امید خود را به آمریکا عبور 2 تریلیون دلار محرک لایحه.

تایید coronavirus موارد در سراسر جهان بیش از 377,000 در سراسر 194 کشور و سرزمین که از بامداد سهشنبه با توجه به رویترز شمارش بیش از 16,500 از آنها کشنده است.

در ژنو که سخنگوی مارگارت هریس گفت: عفونت در ایالات متحده تا حد زیادی افزایش یافته است.

بیش از گذشته 24 ساعت 85 درصد از موارد جدید در اروپا و ایالات متحده و از آن 40 درصد در ایالات متحده است.

همانطور که از دوشنبه این ویروس تا به حال آلوده بیش از 42000 نفر در آنجا کشته شدن حداقل 559.

پرسید که آیا ایالات متحده می تواند تبدیل به جدید کانون هریس گفت: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده پس از آن که بالقوه است.”

برخی امور خارجه ایالات متحده و مقامات محلی را تقبیح عدم هماهنگ فدرال اقدام کرد و گفت که داشتن محلات خود را در عمل خود قرار داده و آنها را در رقابت برای منابع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد مشکل است.

“بازار جهانی برای ماسک صورت و فن های دیوانه است. ما در حال کمک به آمریکا برای دریافت تجهیزات, اما از آن است که آسان نیست” او در توئیتر خود نوشت.

نارندرا نخست وزیر هند روز سه شنبه گفت: دولت تحمیل خواهد بود در سراسر کشور مستند از نیمه شب به مدت 21 روز.

سلامت محققان هشدار داده اند که بیش از یک میلیون نفر در هند می تواند با آلوده coronavirus اواسط ماه مارس باعث شد دولت برای تعطیل کردن همه هوایی و قطار, سفر کسب و کار و مدارس.

در روز سه شنبه, مودی رهبر, بزرگترین دموکراسی بیشتر رفت و گفت هیچ کس اجازه داده می شود به ترک خانه های خود.

“تنها راه برای نجات خودمان از coronavirus است که اگر ما به ترک خانه های ما هر آنچه که اتفاق می افتد, ما ماندن در خانه” مودی گفت.

هند تا کنون گزارش 482 تایید موارد coronavirus و نه مرگ.

المپیک سازمان را در

بازی های المپیک, سازمان و دولت ژاپن تا به حال چسبیده به این امید که بزرگترین رویداد ورزشی می تواند پیش بروید اما در نهایت متمایل به اجتناب ناپذیر به توکیو 2020 آخرین و بزرگترین قربانی ویران تقویم ورزشی.

پس از تماس با کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ, نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت: ژوئیه 24-Aug. 9 رویداد خواهد بود موکول برای تابستان 2021 در آخرین – به عنوان اثبات پیروزی بیش از coronavirus.

“باخ رئیس جمهور گفت: ما در توافق 100 درصد است.”

این اولین بار در بازی های المپیک’ 124 سال سابقه است که به آنها داده شده بود به تعویق افتاد هر چند آنها لغو شد آشکار سه بار در طول دو 20 قرن جنگ های جهانی.

از 10 کشور به مورد شماره های ایتالیا گزارش کرده است که بالاترین نرخ مرگ و میر در حدود 10 درصد است که حداقل تا حدودی نشان دهنده آن جمعیت است. این مرگ و میر در سطح جهان – نسبت مرگ و میر به تایید عفونت – در حدود 4.3% هر چند چهره های ملی می تواند به طور گسترده ای متفاوت است با توجه به چقدر تست انجام شده است.

بریتانیا معتقد بودند توسط کارشناسان حدود دو هفته پشت ایتالیا در وقوع چرخه روز سه شنبه آغاز شد و محدودیت هایی در جنبش بدون سابقه در زمان صلح بعد از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد این کشور را به ماندن در خانه.

خیابان های پایتخت بودند آرام به همه اما ضروری مغازه ها بسته و مردم تنها به کار رفت اگر آن را اجتناب ناپذیر بود.

جانسون مقاومت کرده بود و فشار برای تحمیل کامل مستند حتی به دیگر کشورهای اروپایی انجام داده بود اما مجبور شد برای تغییر رویه به عنوان پیش بینی نشان داد که سیستم بهداشت و درمان می تواند تبدیل به ضعف است.

در همین حال چین هوبئی مرکز اصلی شیوع بلند خواهد شد محدودیت هایی در مردم ترک منطقه اما دیگر مناطق را تشدید کنترل به عنوان موارد جدید دو با توجه به وارداتی عفونت.

مرکز استان ووهان است که در مجموع مستند پس Jan. 23, بلند خواهد شد سفر خود را از محدودیت در مارس 8.

اما خطر از خارج از کشور عفونت به نظر می رسد در افزایش, باعث سخت تر غربالگری و قرنطینه اقدامات در شهرستانها مانند پایتخت پکن است.

(گزارش اضافی توسط Emma رنگ, Stephanie Nebehay, Karolos Grohmann, Leika Kihara ساکورا موراکامی, Lusha Zhang Huizhong وو, Sanjeev Miglani و Nupur آناند; نوشتن توسط نیک Macfie; ویرایش توسط جان بویل و آنگوس MacSwan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im