ایالات متحده coronavirus مرگ و میر بالا 10,000 به عنوان مقامات پزشکی هشدار می دهند بدترین و در عین حال به آمده

به تعداد افراد کشته شده توسط coronavirus در ایالات متحده در صدر 10,000 توسط شب دوشنبه ارشد این کشور از مقامات پزشکی هشدار داد که بدترین بود هنوز به آمده است.

تعداد موارد ballooned است و به حداقل 364,167 — نزدیک به سه برابر بالاتر از در دوم-بدترین آمار کشور اسپانیا — با 10,772 نفر از 7:30 p. m. و با توجه به ان بی سی نیوز’ ردیاب.

در مرکز شیوع این بیماری در آمریکا شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: بحرانی لوازم پزشکی و پرسنل امن شده اند اما هشدار داد که این قدر از بحران برابر که 1918-19 آنفولانزا و رکود بزرگ.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

همانطور که از دوشنبه شب در این شهرستان ثبت شده بود حداقل 2,738 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به بخش بهداشت و درمان.

در حالی که 2,865 هواکش و 1,780 بیشتر تنفس کمک ماشین توزیع شده از طریق شهرستان د Blasio گفت: این نیاز از 1000 به 1500 بیشتر هواکش کرد.

تصویر: ویکاف بیمارستان در بروکلین (Bryan R. Smith / AFP – Getty Images)

جراح عمومی جروم Adams خواست ملت به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله پنج شنبه گفت: در این هفته خواهد بود این نسل “پرل هاربر لحظه.”

“آن را به سخت ترین لحظه برای بسیاری از آمریکایی ها در تمام طول زندگی خود را” آدامز گفت: NBC’ اخبار’ “ملاقات با مطبوعات” افزود: “ما واقعا نیاز به درک که اگر ما می خواهیم برای مسطح کردن که منحنی و دریافت از طریق طرف دیگر هر کس نیاز به انجام بخشی خود را.”

در ضمن در این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, اذعان کرد که این کشور “تلاش” به شیوع بیماری تحت کنترل است.

در مصاحبه روز شنبه در رادیو فردا’ “چهره ملت” Fauci گفت: “همه چیز در حال رفتن به بد و ما باید برای آن آماده.”

تصویر: یک قطار در توکیو (فیلیپ Fong / AFP – Getty Images)

جانبازان در سراسر کشور نیز از دست دادن زندگی خود به این ویروس حسابداری برای 103 مرگ و میر, یکشنبه شب, با توجه به وزارت امور کهنه سربازان. نزدیک به 25000 آزمایشات تجویز شده است به جانبازان آشکار 2,699 موارد تایید شده — افزایش 183 از روز قبل.

در خارج از کشور ژاپن است همچنین نیروبخش برای بدترین. نخست وزیر شینزو آبه انتظار بود, به اعلام حالت اضطراری در اوایل صبح روز سه شنبه به عنوان تعدادی از موارد منجر به برتری 3,600 با توجه به گزارش رسانه های محلی.

توکیو انجمن پزشکی با صدور بیانیه ای روز شنبه خواستار آبه به صدور اعلامیه به منابع لازم در دسترس برای این کشور سیستم پزشکی. این بیانیه به شرح زیر نصب و انتقاد از صاحبان کسب و کار و سیاستمداران این کشور است واکنش نشان داد به سرعت به اندازه کافی.

نیروهای نظامی ایالات متحده در ژاپن, در ضمن, اعلام, بهداشت اورژانس دوشنبه به پایگاه های آن در کانتو که شامل توکیو در پاسخ به افزایش موارد است.

در ایتالیا — که در آن 15,887 کشته شدهاند ترین در جهان — آخرین اطلاعات نشان میدهد که یک قله رسیده است که با سه روز کاهش مرگ روزانه عوارض. کشور گزارش 525 بیشتر مرگ و میر یکشنبه یک قطره بزرگ از ارتفاع 969 در 27 مارس ،

تصویر: یک کودک در میلان (Daniele Mascolo / فردا نیوز)

این کشور وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت که ایتالیا در حال بررسی گزینه ها برای سهولت مستند محدودیت اما که بازگشت به زندگی عادی است که هنوز دور و اجتماعی فاصله قوانین به احتمال زیاد باقی می ماند برای جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن در موارد.

همچنین ظاهر می شود در “ملاقات با مطبوعات” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در مورد “ویرانگر درد” tge کشور را تجربه کرده است از طریق از دست دادن زندگی و این هفته از انزوای اجتماعی.

“ما می خواهیم مردم ما قربانی بزرگ. من از آن آگاه است. اما این تنها راه برای شکست دادن این بیماری همه گیر در دسترس نباشد. بیشتر ما احترام به قوانین هر چه زودتر ما را,” او گفت:.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

تعداد موارد جدید در اسپانیا نیز به نظر می رسد کاهش به گفته وزیر بهداشت سالوادور Illa. یکشنبه شاهد 5 درصد افزایش در موارد جدید در مقایسه با روزانه نرخ 22 درصد سه هفته پیش.

اسپانیا است که در میان سخت ترین ضربه کشورها با 12,641 مرگ و میر و 131,646 موارد است. Illa گفت: این کشور همچنان به صورت “بسیار دشوار هفته آینده” به عنوان تعدادی از بیماران به بخش مراقبت می رسد “به خصوص نگران کننده” سطح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>