ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 10,000 به عنوان مقامات پزشکی هشدار می دهند بدترین و در عین حال به آمده

با تعداد زیادی از مردم کشته coronavirus در ایالات متحده آمریکا نزدیک شدن 10,000 روز دوشنبه در این کشور مقامات پزشکی هشدار داد بدترین بود هنوز به آمده است.

تعداد موارد ballooned است و به 337,752 — نزدیک به سه برابر بیشتر از دوم-بدترین آمار کشور اسپانیا — با 9,619 افراد کشته شده به عنوان 5:10 am ET, با توجه به ان بی سی نیوز’ ردیاب.

در کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: بحرانی لوازم پزشکی و کارکنان امن شده اند اما هشدار داد قدر از بحران برابر که آنفلوآنزای اسپانیایی و رکود بزرگ.

همانطور که از یکشنبه شب در این شهر دیده بود 2,472 مرگ و میر ناشی از این ویروس de Blasio در بیانیه ای گفت. در حالی که 2,865 هواکش و دیگر 1,780 تنفس کمک ماشین توزیع شده از طریق این شهر به آن نیاز دارد را یکی دیگر از 1000 به 1500 هواکش توسط یکشنبه آینده.

تصویر: یک بیمار می رسد به الیزابت بیمارستان در Bushwick بخش بروکلین در 5 آوریل سال 2020 در نیویورک است. (Bryan R. Smith / AFP – Getty Images)

زودتر جراح عمومی جروم Adams خواست ملت به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله خواستار این هفته کشور را به “پرل هاربر لحظه.”

“آن را به سخت ترین لحظه برای بسیاری از آمریکایی ها در تمام طول زندگی خود را” آدامز گفت: MSNBC را دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه. “و ما واقعا نیاز به درک که اگر ما می خواهیم برای مسطح کردن که منحنی و دریافت از طریق طرف دیگر هر کس نیاز به انجام بخشی خود را.”

در ضمن بالای بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, بستری ملت است “تلاش” به شیوع بیماری تحت کنترل است.

در یک مصاحبه با رادیو فردا’ “چهره ملت” در روز یکشنبه Fauci گفت: “همه چیز در حال رفتن به بد و ما باید برای آن آماده.”

تصویر: یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 coronavirus سفر در یک قطار در توکیو در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. (فیلیپ Fong / AFP – Getty Images)

جانبازان در سراسر کشور نیز از دست دادن زندگی خود به این ویروس حسابداری برای 103, یکشنبه شب, با توجه به وزارت امور کهنه سربازان. نزدیک به 25000 آزمایشات تجویز شده است به جانبازان به تاریخ آشکار 2,699 موارد تایید شده — افزایش 183 موارد از روز قبل.

در خارج از کشور ژاپن است همچنین نیروبخش برای بدترین. نخست وزیر شینزو آبه رود, به اعلام حالت اضطراری در اوایل صبح روز سه شنبه به عنوان تعدادی از موارد منجر به برتری 3,600 با توجه به گزارش رسانه های محلی.

روز دوشنبه در توکیو انجمن پزشکی با صدور بیانیه ای خواستار آبه به صدور اعلامیه به منظور در دسترس منابع لازم برای این کشور سیستم پزشکی. آن را به شرح زیر نصب و انتقاد از صاحبان کسب و کار و سیاستمداران این کشور است واکنش نشان داد به سرعت به اندازه کافی.

نیروهای آمریکایی در ژاپن, در ضمن, اعلام, بهداشت اضطراری در روز دوشنبه به پایگاه های آن در کانتو که شامل توکیو در پاسخ به افزایش موارد است.

در ایتالیا — که دیده است جهان بزرگترین تلفات با 15,887 مرگ و میر — آخرین اطلاعات نشان میدهد که یک قله رسیده است که با سه روز کاهش مرگ روزانه عوارض. کشور گزارش 525 مرگ و میر بیشتر در روز یکشنبه یک قطره بزرگ از ارتفاع 969 مرگ و میر دیده می شود در 27 مارس ،

تصویر: یک کودک میپرد طناب در یک حیاط به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در میلان (Daniele Mascolo / فردا نیوز)

این کشور وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: آن را به کاوش در گزینه های به سهولت مستند محدودیت اما بازگشت به زندگی عادی است که هنوز دور و اجتماعی فاصله قوانین به احتمال زیاد باقی می ماند در محل برای جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن در موارد.

همچنین در دیدار با مطبوعات نخست وزیر جوزپه کونته در مورد “ویرانگر درد” خود را در کشور تجربه کرده است و از طریق از دست دادن زندگی و این هفته از انزوای اجتماعی.

“ما می خواهیم مردم ما قربانی بزرگ. من از آن آگاه است. اما این تنها راه برای شکست دادن این بیماری همه گیر در دسترس نباشد. بیشتر ما احترام به قوانین هر چه زودتر ما را,” او گفت:.

تعداد موارد جدید در اسپانیا نیز به نظر می رسد برای کاهش, به گفته وزیر بهداشت سالوادور Illa. یکشنبه شاهد پنج درصد کاهش در موارد جدید در مقایسه با روزانه نرخ 22 درصد سه هفته پیش.

اسپانیا است که در میان سخت ترین ضربه کشورها با 12,641 مرگ و میر و 131,646 موارد است. Illa گفت: این کشور همچنان به صورت “بسیار دشوار هفته آینده” به عنوان تعدادی از موارد رفتن به بخش های مراقبت ويژه “رسیدن به ویژه نگران کننده” سطح.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>