ایالات متحده اعلام کرد بیشتر coronavirus موارد جزئیات قرنطینه برنامه ای برای بازگشت مسافران

توسط جولی Steenhuysen

شیکاگو (ایسنا) – مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) روز دوشنبه اعلام کرد که دومین مورد از انتقال جدید کروناویروس در داخل ایالات متحده و ارائه برنامه های دقیق در مورد چگونه به آن رسیدگی خواهد شد مسافران بازگشت از چین به عنوان کشور کار می کند برای محدود کردن شیوع.

“ما انتظار داریم برای دیدن موارد بیشتر از فرد به فرد گسترش” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک کنفرانس تلفنی که شامل تایید یک تعداد انگشت شماری از موارد جدید آوردن ایالات متحده در مجموع به 11.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در حال ساخت نزدیک به 250 میلیون دلار بودجه اضطراری در دسترس برای پوشش هزینه از پاسخ یک سخنگوی آژانس روز دوشنبه گفت:.

برخی از که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از غربالگری و نظارت بر بازگشت شهروندان ایالات متحده از چین که معاف از ریاست جمهوری بیانیه صادر شده در جمعه تعلیق ورود اتباع خارجی که به چین سفر در گذشته 14 روز.

CDC مشخص پیشرفته غربالگری برنامه ای برای اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و قانونی اقامت دائم از بازگشت از چین که ممکن است به صورت 14 روز قرنطینه اگر آنها به حال شده است در ووهان یا استان هوبئی چین, کانون بیماری همه گیر.

مسافران پس از رسیدن در ایالات متحده در خطوط هوایی تجاری خواهد شد به کارگردانی به یکی از 11 متحده فرودگاه های اضافی برای ارزیابی سلامت. اگر آنها نشان می دهد ویروس علائمی مانند تب شهروندان ایالات متحده و کسانی که معاف هستند منتقل خواهد شد برای ارزیابی پزشکی و اجازه داده نخواهد شد برای تکمیل سفر خود را برنامه.

“CDC در حال همکاری با ایالات متحده برای تعیین که در آن مسافران خواهد بود قرنطینه” r. schultze ، گفت:.

پرواز با آمریکا کارکنان دولت در حال تخلیه توسط وزارت امور خارجه را به پایگاه های نظامی. آنها را تحت قرنطینه فدرال برای 14 روز از زمانی که آنها در سمت چپ ووهان.

CDC فرستاده است تیم اضافی به مکان های خاص که در آن هواپیما وارد خواهد شد.

کسانی که علائم خواهد بود و مجاز به ادامه به مقصد نهایی خود و خواسته خواهد شد به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز.

که در آن مردم خواهد بود قرنطینه ممکن است متفاوت باشد بسته به برنامه های عملیاتی گذاشته متحده است. برخی از این فرودگاه تعیین شده باید پایگاه های نظامی در نزدیکی در حالی که برخی از ایالت ها برنامه ریزی کرده اند به استفاده از هتل ها.

“این بسیار موضعی بسته به ایالتی و محلی ملاحظات” r. schultze ، گفت:. “ما باور نمی کنیم این افراد ایجاد خطر برای جوامع به جایی که آنها هستند که به طور موقت قرار دارد. ما اقدامات برای به حداقل رساندن هر گونه قرار گرفتن در معرض.”

HHS در روز یکشنبه به اطلاع کنگره ممکن است نیاز به انتقال $136 میلیون دلار برای حمایت از تلاش های CDC, معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ و دفتر امور جهانی برای پاسخ به شیوع آژانس تایید کرد روز دوشنبه.

که به دنبال یک Jan. 25 توجه به کنگره است که CDC خواهد ضربه بزنید تا آنجا که $105 میلیون از پاسخ سریع صندوق ذخیره برای پوشش هزینه های برای افزایش غربالگری حمل و نقل و نظارت از شهروندان آمریکایی پس از رسیدن از چین است.

از پنج جدید ایالات متحده موارد اعلام شده در دوشنبه یکی در ماساچوست و چهار نفر دیگر در کالیفرنیا است. چهار پنج تا به حال به تازگی از سفر به ووهان, که در آن شیوع نشات گرفته است.

یکی از بیماران در کالیفرنیا آلوده شده از طریق تماس نزدیک با فردی از همان خانواده که شده است آلوده در چین است. آن مشخص شده مثال دوم از فرد به فرد گسترش این ویروس در ایالات متحده پس از اين مورد اعلام شد هفته گذشته در ایالت ایلینوی است.

آژانس گفته است که در حال حاضر نظارت بر 82 نفر به صورت بالقوه عفونت با ویروس.

(گزارش شده توسط جولی Steenhuysen در شیکاگو; گزارش های اضافی توسط معناس Mishra در Bangaluru; ویرایش توسط بیل Berkrot)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im