ایالات متحده اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه; بیکاری در رقم 3.5%

■ 273,000 شغل اضافه شد در فوریه. تحلیلگران انتظار داشتند به دست آوردن حدود 165,000 با توجه به MarketWatch.

■ نرخ بیکاری بود 3.5 درصد است.

■ درآمد متوسط ساعتی افزایش 0.3 درصدی در این سال بیش از سال افزایش است و در حال حاضر 3 درصد است.

برای ماه دوم در یک ردیف اقتصاد نوتبوک فیلمهای تعداد مشاغل, دولت گزارش روز شنبه قابل توجه در عصر آهسته-و-اشتغال پایدار رشد.

اما با شیوع کروناویروس تکان دادن اعتماد به نفس اقتصادی جامد نشان دادن ممکن است منادی ادامه داد: قدرت.

با اینحال گزارش ماهانه از وزارت کار بود و مالامال از تشویق اخبار. تجدید نظر به اطلاعات از قبل از ماه اضافه شده 85,000 مشاغل آوردن ماهانه به طور متوسط در سه ماه گذشته به 243,000. نرخ بیکاری علامت پایین و نرخ مشارکت نیروی کار برگزار می شود ثابت است. و متوسط تعداد ساعات آمریکایی مشغول به کار inched تا به 34.3 یک هفته.

“این قطعا یک تسکین بود که ما قوی tailwind گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. “خدمات اوقات فراغت و مهمان نوازی این همه بسیار آسیب پذیر است. خبر خوب این است که این کارگران تا به حال برخی از کوسن جلوتر از زمان. این کمک می کند تا بلانت ضربه.”

استخدام نیز دلچسب در آموزش و پرورش کمک های اجتماعی و مراقبت های بهداشتی. حرفه ای خدمات مالی و تقویت صفوف خود و ساخت و ساز بود که با کمک کشش غیر معمول از آب و هوای گرم اضافه شده 42,000 شغل.

فدرال و دولت های ایالتی کارگران اضافه شده از جمله چندین هزار موقت سرشماری استخدام. اما گسترده تر اندازه گیری از بیکاری که شامل بخشی تایمر که ترجیح می دهند شغل تمام وقت و کسانی که بیش از حد دلسرد به نگه دارید تا کار شکار لبه تا 7 درصد است.

هر شغل گزارش به نظر می رسد به عقب, اما فوریه گزارش قطاری ویژه غیر معمول لحظه قبل از بازار گریبانگیر شد با اضطراب در مورد تاثیر جهانی از گسترش بیماری همه گیر.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“وجود دارد یک خط قرمز در تقویم گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “ارزش آن را دارد که در این گزارش به ما می دهد یک نوع معیار از جایی که ما قبل از همه چیز شروع به رفتن اشتباه است.”

دولت برآورد حقوق و دستمزد را افزایش می دهد بر اساس نظرسنجی از شرکت های تکمیل شده توسط اواسط ماه هنگامی که غالب احساسات بود که سلامت و اثرات اقتصادی موجود خواهد بود و ایالات متحده باقی خواهد ماند نسبتا بی پیرایه.

یک تصویر واضح تر از تاثیر بر بازار کار از مختل زنجیره تامین و یا سفر سرگرمی و ناهار خوری طرح باید ظهور بیش از چند ماه آینده.

نتیجه این است که روز جمعه گزارش را می توان با توجه به هر کسی احساسات.

“خطر این است که بازار را تطهیر یک شماره خوب و مبالغه شماره بد” گفت: Lee Ferridge رئیس ماکرو استراتژی برای آمریکای شمالی و در خیابان دولت, یک موسسه مالی بزرگ مستقر در بوستون.

معاملات آتی با اشاره به پایین باز برای شاخص S&P 500 پس از شغل گزارش منتشر شد در 8:30 صبح

وجود دارد گزارش های پراکنده در این هفته در مورد یک پتانسیل رکود در اشتغال در بخش های آسیب پذیر: حمل و نقل و مهمان نوازی و سرگرمی و مسافرت است.

شرکت های هواپیمایی به وضوح احساس فشار. این هفته United Airlines اعلام کرد که آن را تحمیل استخدام یخ طریق ژوئن به تعویق انداختن برنامه ریزی شایستگی برد و دعوت از کارکنان برای درخواست مرخصی بدون حقوق.

تعدادی از لغو و یا به تعویق افتاد همایش racking تا که نه تنها لطمه می زند و هتل ها و مراکز کنوانسیون اما همچنین رستوران ها و فروشگاه ها که تهیه کردن به بازدید کنندگان به آن وقایع.

“اخراج اینجا هستید” گفت: یک مخاطب در حمل و نقل تجهیزات بخش زمانی مورد مطالعه توسط موسسه مدیریت عرضه به صورت ماهانه خود ساخت و تولید گزارش.

اما تا کنون عمق فرورفتگی در اشتغال به نظر می رسد بیشتر می ترسید از واقعی است.

“ما باید مقدار زیادی از فرصت های شغلی و ما در حال اضافه کردن به آنها گفت:” ریک Woldenberg مدیر اجرایی منابع یادگیری در ورنن هیلز بیمار است. شرکت آموزشی مواد و ابزار جنسی, تولید کننده, استخدام 200 نفر در ایالات متحده و اتحاد حداقل 10 دهانه در فروش, بازاریابی و عملیات. “اگر شما می دانید کسی خوب است که در شیکاگو زندگی می کند و می خواهد به کار برای سرد, شرکت,” او گفت:, “ارسال آنها را در راه ما.”

اعتبار…لنی گیلمور برای نیویورک تایمز

شرکت کنندگان در گوانگ دونگ, چین استان است که در مرکز شیوع. شده اند وجود دارد چند kinks در سفارشات و تحویل او گفت: اما هیچ چیز غیر منتظره ای جدی است.

“کسب و کار و طلب یقین و یقین نیست سخن روز” آقای Woldenberg گفت. بنابراین او در حال انجام چه بسیاری از صاحبان کسب و کار همیشه انجام دهید: مدیریت به عنوان به عنوان بهترین آنها می توانند.

“من فقط یک جن در میز کار,” او گفت: “او توضیح می دهد واکنش به متناقض و گیج کننده سیگنال های اقتصادی. “ما فقط سربازی.”

امی Glaser معاون ارشد رئیس جمهور در, نیروی انسانی شرکت Adecco گفت: “ما شاهد تاثیر نشده است.” یک روند او متوجه شده است در چند روز گذشته است که کارفرمایان در حال تنظیم به صورت مقدماتی و مصاحبه انجام می شود از راه دور به جای در فرد است.

بکی Frankiewicz رئیس جمهور برای آمریکای شمالی در ManpowerGroup یک سازمان کار و اشتغال گفت: او هم تا به حال دیده نشده و هر عقب نشینی حتی در مهمان نوازی و سفر صنایع. بازار کار تنگ است, او گفت:. “ما همچنان به دیدن یک خواست بزرگ” به صورت موقت و دائمی کارگران است.

این وضعیت می تواند به سرعت در حال تغییر است اما تا کنون تاثیر نیست trickled طریق به استخدام.

در ایستمن شرکت ماشین در مرکز شهر بوفالو رابرت استیونسون رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت که او می خواست برای اضافه کردن حداقل شش نفر به 137-فرد حقوق و دستمزد.

“ما تا به حال یک سال بزرگ سال گذشته و کسب و کار خوب است” گفت: آقای استیونسون که همچنین دارای یک کارخانه در شهر نینگبو, چین یک شهر ساحلی در جنوب شانگهای. در اوایل ژانویه ایستمن کردم یک سفارش بزرگ از یک چینی, انرژی باد شرکت بود که خیلی مشتاق برای ماشین آلات آن موافقت به پرداخت افزایش شیب در باربری هوایی قیمت است که به دنبال لغو بسیاری از پروازها به مقصد چین است.

برای آقای استیونسون به کمبود نیروی کار است که هنوز هم اغلب با فشار دادن مشکل است. “ما مسئله پیدا کردن افراد واجد شرایط گفت:” آقای استیونسون که می خواهد به گسترش خود را مهندسی و نرم افزار کارکنان.

رشد کند و عدم اطمینان در خارج از کشور همراه با بلوغ بازار کار در خانه تا به حال شده است به تدریج chipping دور در کار رشد و قبل از هر گونه وجود دارد هشدار در مورد یک اپیدمی جهانی. خنک کننده ایجاد شغل است که انتظار می رود در طول 11 سال از توسعه اقتصادی.

کسب و کار سرمایه گذاری شده است, افتادن برای ماه می باشد. رشد دستمزد بیش از حد بود در حال حاضر کاهش از اوج آن در سال گذشته است. و استخدام در بخش تولید کاهش پیدا کرد. در ژانویه بوئینگ به حالت تعلیق تولید 737 Max هواپیما که درگیر شده بود در دو سقوط یک تصمیم گیری است که در حال حاضر شروع به تلفات در پشتیبانان آن است.

توافق بین ایالات متحده و چین برای خنثی کردن تجارت تنش به نظر می رسید به احتمال زیاد برای کمک به کسب و کار از جمله تولید کنندگان بود که از رنج های پی در پی دور از تلافی جویانه تعرفه ها. سپس coronavirus رسید.

تصمیم سیاستگذاران در فدرال رزرو در این هفته به پایین تر از معیار نرخ بهره توسط نیم درصد است شواهدی وجود دارد که بانک مرکزی مصمم به حرکت به شدت به استفاده از ابزار های محدود آن را برای مقابله با کاهش سرعت.

در میلواکی, الکترونیک, ویسکانسین-بر اساس تولید کننده تخته مدار هشدار از تامین کنندگان آسیایی آغاز شده که در مدت کوتاهی پس از سال جدید قمری تعطیلات در ماه فوریه: آماده شدن برای به تاخیر می اندازد.

“ما جزء فروشندگان به ما می گوید برای رسیدن به کمبود, به طور بالقوه برخی از قابل توجه آنهایی که گفت:” Duane بنسون شرکت مدیر بازاریابی است.

در پاسخ این شرکت صرفه جویی شده تا موجودی رسیدن به تولید کنندگان برای شناسایی پتانسیل تاخیر و کار با مشتریان برای تنظیم جدول زمانی. آنچه در آن است و نه تا به حال به انجام, اما, برش شغل و یا کاهش ساعت.

در کوتاه مدت شیوع بیماری حتی ممکن است خوب برای کسب و کار. شرکت اورگان بر اساس جیغ مدارهای بخش که معمولا در دسته های کوچکتر کوتاه-مهلت سفارش تا به حال افزایش استعلام از مشتریان به دنبال به تولید بازگشت از چین حداقل به طور موقت.

“ما شروع به گرفتن تماس از مردمی که به طور معمول ارسال مسائل دریایی” آقای بنسون گفت.

البته, اگر, اختلالات, ادامه, جیغ, مدارات بیش از حد ممکن است مبارزه برای به دست آوردن قطعات آن نیاز به پر کردن سفارشات. اگر آن را به من بدهید تا کسب و کار, آن می تواند مجبور به سخت تر را انتخاب کند. اما آقای بنسون گفت: این شرکت سعی خواهد کرد برای جلوگیری از برش شغل.

تعداد مدعیان بیکاری در سراسر ایالات متحده باقی مانده در پایین سنگ سطوح.

بیش از چند ماه آینده از اقتصاددانان خواهد بود به تماشای بازار کار نزدیک برای نشانه هایی که شیوع شروع به تحت تاثیر قرار اقتصاد گسترده تر. اگر مردم تاخیر تعطیلات و یا کاهش در رستوران وعده های غذایی از ترس از ویروس است که می تواند صدمه دیده است برخی از کسب و کار.

“که در آن به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار بازار کار است که در کاهش ساعت برای کارگران خدمات گفت:” دایان Lim یک اقتصاددان در پن وارتون بودجه ، “سرگرمی و مهمان نوازی و غذا و مسکن و خدمات مشاغل — آنها نمی خواهد از دست دادن شغل خود است اما احتمالا یک برش در ساعت است.”

اگر شرکت ها شروع به تخمگذاری کردن کارگران آن می تواند طولانی تر برای فعالیت به گزاف گویی.

“اگر آنها از دست دادن شغل خود که یک نوع متفاوت از اعتماد به نفس ضربه” گفت: کارین Thu, اقتصاددان ارشد از شبکه های حرفه ای سایت LinkedIn.

قدرت از بازار کار در اوایل این سال باید به اقتصاد برخی از کوسن در برابر شوک از coronavirus خانم Thu اضافه شده است.

“من فکر نمی کنم ما شروع شد از یک نقطه ضعف” او گفت:. “اقتصاد در آمریکا بسیار جامد است.”

بن Casselman کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>