انگلستان گنجانده شده است در محدودیت های مسافرتی

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • رئیس جمهور تهمت می گوید: محدود کردن سفر از اروپا لازم است.
  • این است که جهانی همه گیر W. H. O. می گوید.
  • تام هنکس می گوید او و همسرش را coronavirus.
  • N. B. A. تعلیق آن فصل بعد از بازیکن تست مثبت برای coronavirus.
  • واشنگتن کنتاکی نیویورک و کشورهای دیگر حرکت به سمت قوی تر اقدامات است.
Video player loading
رئیس جمهور تهمت خطاب به ملت در مورد مراحل دولت او را به مبارزه با کروناویروس بحران است.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در شب چهارشنبه بود که او اقدام به جلوگیری از گسترش coronavirus توسط تعلیق ترین سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آغاز روز جمعه است. محدودیت اعمال نمی شود به انگلیس, او گفت:.

آقای ترامپ تحمیل 30 روز ممنوعیت خارجی که در 26 کشور را تشکیل می دهند که اتحادیه اروپا شنگن منطقه در دو هفته گذشته. محدودیت اثر را جمعه در نیمه شب و معاف شهروندان آمریکایی و دائم قانونی ساکنان و خانواده خود را اگر چه آنها می تواند قریب به برخی از فرودگاه ها برای افزایش غربالگری.

بعد از آن شنبه شب به وزارت امور خارجه مشورتی صادر گفتن آمریکایی ها به “تجدید نظر در سفر” همه کشورها به دلیل اثرات جهانی از coronavirus. آن است که بخش دوم-قوی ترین مشورتی پشت “سفر نیست.”

صحبت از دفتر بیضی آقای ترامپ نیز گفت: شرکت های بیمه سلامت تا به حال توافق برای گسترش پوشش بیمه برای پوشش coronavirus درمان و همچنین صرف مربوط به شرکت پرداخت.

رئیس جمهور افزود که او برنامه ریزی شده به زودی اعلام اقدام اضطراری برای ارائه کمک مالی برای کارگران که سقوط بیمار و یا نیاز به قرنطینه شود. او گفت: او از کنگره به اقدام قوه مقننه به گسترش است که تسکین اما جزئیات آنچه که خواهد بود. او گفت که دستور وزارت خزانه داری را به “تسلیم مالیات پرداخت بدون بهره و یا مجازات برای برخی از افراد و کسب و کار منفی نهفته است.”

رئیس جمهور نشستن پشت مصمم میز با سلاح های خود را عبور در نهایت به نظر می رسد با اذعان به شدت ویروس آن را “وحشتناک عفونت” و تصدیق کرد که آمریکایی ها باید قطع در سفر است که لازم نیست.

آن را نشانه شکست از کسب و کار به عنوان معمول نگرش او تا به حال شده است در تلاش برای پروژه به تازگی به عنوان روز شنبه هنگامی که او خواست آمریکایی ها به “آرامش” و گفت: این ویروس را به زودی از بین برود. اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به پیش بینی سریع پایان تاریخ به گسترش coronavirus حتی به عنوان کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که این بیماری همه گیر بدتر خواهد شد.

“این یک بحران مالی” او گفت:. “این فقط موقت لحظه در زمان که ما غلبه خواهد کرد به عنوان یک ملت و یک جهان است.”

آدرس دربسته در محیط یک روز زمانی که نگرانی در مورد تهدید ویروس به نظر می رسید برای رسیدن به یک زمین جدید و اقدامات برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر شروع به upend زندگی به طور منظم در سراسر کشور است. بسیاری از مدارس اعلام کردند که نزدیک به طور نامحدود برخی از خانه های سالمندان بازدید کنندگان ممنوع و محل کار در سراسر کشور خواست کارکنان خود را به کار از خانه.

اعتبار…فابریس Coffrini/Agence France-Presse — Getty Images

گسترش coronavirus در سراسر بیش از 100 کشور در حال حاضر واجد شرایط به عنوان یک همه گیر جهانی, سازمان بهداشت جهانی, مقامات روز چهارشنبه گفت: به تایید بسیاری از اپيدميولوژيستها شده اند گفت: هفته است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

تا به حال W. H. O. اجتناب بود با استفاده از این اصطلاح برای ترس است که مردم فکر می کنم شیوع غیر قابل کنترل بود و کشور خواهد داد تا در تلاش برای مهار آن است.

“همه گیر است نه یک کلمه استفاده کنید به آرامی و یا سردستی” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس W. H. O. گفت: در یک کنفرانس خبری در ژنو است.

“ما نمی توانیم این را با صدای بلند به اندازه کافی و یا به اندازه کافی واضح و یا اغلب به اندازه کافی,” او اضافه شده است. “همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر.”

شواهدی وجود دارد در شش قاره پایدار انتقال این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 120,000 نفر کشته و بیش از 4,300. همه گیر طراحی تا حد زیادی نمادین است اما مقامات بهداشت عمومی می دانم که می شنوید در کلمه عناصر از خطر و خطر است.

با توجه به W. H. O. یک بیماری تعریف شده است به عنوان یک منطقه ای شیوع یک بیماری که به طور غیر منتظره. در سال 2010 آن تعریف شده به عنوان یک بیماری همه گیر “را در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید” تاثیر می گذارد که تعداد زیادی از مردم. C. D. C. می گوید که “یک بیماری همه گیر است که گسترش بیش از چندین کشور و یا قاره ها معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم است.”

آخرین بیماری همه گیر اعلام شده توسط W. H. O. بود در سال 2009 به صورت یک سویه جدید از آنفلوانزای H1N1.

آکادمی برنده جایزه بازیگر تام هنکس اعلام کرد که او و همسرش ریتا ویلسون, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. آقای هنکس, 63, یکی از معروف ترین افراد مشهور به قرارداد این ویروس است که گسترش در سراسر جهان است.

آقای هنکس است که در استرالیا به فیلم یک فیلم در مورد زندگی الویس پریسلی نوشت که او و خانم ویلسون نیز یک بازیگر تا به حال بدست آزمایش پس از احساس خستگی با بدن درد و تب و درجه حرارت. این زن و شوهر را جدا باقی می ماند تا زمانی که بهداشت عمومی مستلزم آقای هنکس نوشت.

“نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد نه؟” آقای هنکس نوشت: در بیانیه ای که همراه با یک عکس از یک تنهاست پزشکی دستکش در یک زباله های خطرناک ظرف.

هنکس که نقش سرهنگ تام پارکر پریسلی گریز از مرکز که مرتب خواننده معروف برای ستاره شدن در 1950s. تولید این فیلم که به کارگردانی Baz Luhrmann است مجموعه ای برای شروع فیلمبرداری در روز دوشنبه.

استرالیا تا به حال بیش از 120 مورد تایید موارد coronavirus از چهارشنبه.

در یک کنفرانس خبری Annastacia Palaszczuk برتر کوئینزلند گفت: کسانی که تا به حال شده است در تماس با این زن و شوهر برای بیش از 15 دقیقه نیاز به خود منزوی. “بنابراین یک عکاسی از خود,” او گفت: “نمی شمارم.”

“آنچه این سیگنال است که این coronavirus می افتد به هر کس” او اضافه شده است.

N. B. A. را به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن داشت آزمایش مثبت برای coronavirus لیگ اعلام کرد. لیگ برتر فوتبال گفت: تعلیق خواهد اثر را پس از اتمام شنبه برنامه.

در Oklahoma City یک بازی بین رعد و برق و جاز بود ثانیه دور از شروع هنگامی که رعد و برق سر پزشکی کارمند به سرعت از روی دادگاه به صحبت کردن با داوران. بازیکنان از هر دو تیم و سپس سمت چپ خود را در اتاق قفل.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: بان کی مون در مراسم بزرگ قریب الوقوع بود. کلیساها و دانشگاه بسته خود را درب. شهر نیویورک روز سنت پاتریک رژه بزرگترین چنین جشن در جهان به تعویق افتاد.

و در ایالت واشنگتن که در آن ویروس به آمار آمریکایی های سخت رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: مردم دیگر باید بنشیند شانه به شانه در میله های محلی. در عصر کروناویروس گفت: چنین اجتماعی تبدیل شده است “فقط کاملا غیر قابل قبول است.”

دولتها در سراسر کشور شد و به سرعت در حال گام گذاشتن در مهار تلاش های روز چهارشنبه به عنوان تعدادی از ایالات متحده شناخته شده است موارد عفونت کروناویروس افزایش یافت و به بیش از 1200 یک روز پس از پریدن بیش از یک سوم. مردم در 42 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس وجود داشته است و حداقل 37 مربوط به مرگ و میر.

جایی باید این حرکت تبدیل به شدید تر و فوری تر از در منطقه سیاتل که در آن دولت ممنوع مجامع عمومی از 250 نفر یا بیشتر در سه شهرستان. در عرض چند ساعت چندین مدرسه محلی ولسوالی با یک ترکیب ثبت نام حدود 100.000 دانش آموزان گفتند که برای حداقل دو هفته; Patti Smith کنسرت به تعویق افتاد; و قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سیاتل لغو همه توده ها تبدیل شدن به اولین قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در این کشور به انجام این کار.

در سان فرانسیسکو که در آن شهردار لندن N. نژاد اعلام کرد ممنوعیت گروه حوادث بیش از 1000 نفر غول سان فرانسیسکو اعلام کرد که خود را در نمایشگاه بازی مقابل اوکلند دو و میدانی برنامه ریزی شده برای مارس 24 را به محل در Oracle پارک. اوهایو فرماندار گفت که اعمال مشابه بان کی مون پس از شواهد جدید به این نتیجه رسیدند که ویروس پخش شد از طریق جامعه انتقال در دولت است.

“مردم در حال رفتن به می گویند” اوه خدای من واقعا شما در حال انجام آن است؟'” فرماندار DeWine به خبرنگاران گفت:. “شما در حال رفتن به نگاه کردن به آن را در یک هفته و بگو که نبود یک تصمیم گیری دشوار است.'”

در نیویورک دولت و شهرستان دانشگاه ها و کالج ها با حدود 700,000 دانش آموزان در همه تغییر خواهد کرد در درجه اول به کلاس های آنلاین شروع در 19 مارس رژیم صهیونیستی است. Andrew m. کومو گفت: در روز چهارشنبه. بسیاری از کالج های دیگر را لغو کلاس های حضوری و برخی گفته اند دانش آموزان به بازگشت پس از بهار خود را می شکند.

در حال حاضر لغو رژه سنت پاتریک در منهتن یکی از شهر بزرگترین تکرار وقایع عمومی, رسم تقریبا 150,000 راهپیمایان و دو میلیون تماشاگر.

نخست وزیر جوزپه کونته از ایتالیا روز چهارشنبه دستور داد تقریبا همه کسب و کار در سراسر کشور به عنوان عفونت و مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید به اوج گرفتن ادامه داد دو روز پس از اعلام دقیق محدودیت های مسافرتی.

داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و حمل و نقل عمومی خواهد بود و مجاز به کار گیرند اما دیگر شرکت های تجاری است که حیاتی — رستوران ها, میله, ترین, فروشگاه, کافی نت ها, سالن زیبایی — باید به محدود کردن سرایت آقای کونته گفت: در شب آدرس به ملت.

ایتالیا در حال حاضر اعمال کنترل بر خلاف هر چیزی که دیده می شود در یک مدرن دموکراسی ممنوعیت تجمعات عمومی و گفتن یک ملت از 60 میلیون نفر برای توقف سفر به جز برای کار و یا شرایط اضطراری. اما در ایتالیا و سراسر اروپا شیوع بیماری گسترش یافته است در یک سرعت است که چپ کشورها تلاش به آمده تا با مهار برنامه.

آقای کونته نگفت که نظم جدید را به اثر اما بسیاری از کسب و کار در حال حاضر بسته یا خود را بر اساس قضاوت و یا در انتظار فرمان دولت.

“اگر این اعداد را نگه دارید در حال بالا رفتن است که نه در همه محتمل” آقای کونته گفت: این به آن معنا نیست که اقدامات جدید نیاز بود اما ایتالیایی ها باید چوب به کسانی که در حال حاضر اعمال شده است. “ما باید شفاف اندازه گیری دقیق مسئول است.”

مزایای ایتالیا را قربانی نمی خواهد دیده شود و برای هفته ها او هشدار داد.

ایتالیا اعلام کرد بیش از 2.300 موارد جدید در روز چهارشنبه رانندگی مجموع آن به بیش از 12000 با 827 مرگ و میر — دوم-بدترین شیوع در جهان پس از چین است. ایتالیا بیش از نیمی از موارد در اروپا است.

در سراسر اروپا تعداد تایید عفونت شروع به پریدن کرد و تقریبا یک چهارم از شنبه تا چهارشنبه به بیش از 22 ، 000.

فرانسه تقریبا با 2,300 عفونت و اسپانیا با حدود 2,200 هر گزارش افزایش حدود 500 از شنبه. آلمان تا به حال حدود 1600.

انگلیس و هلند و سوئد و نروژ و سوئیس هر کدام با بیش از 400 تایید عفونت. دانمارک و بلژیک هم گزارش داد بیش از 300 مورد.

حتی کشور جزیره ایسلند با فرار نیست با بیش از 80 عفونت در جمعیت مورد 364,000 یکی از بالاترین تعداد موارد سرانه در سراسر جهان است.

در اینجا نکاتی برای دختران شربت خانه خود را در راه است که عملی و خوشمزه; پاسخ به برخی سوالات رایج در مورد سفر و مراحل را هنگام صحبت کردن به یک اضطراب نوجوانان در مورد کوروناویروس.

گزارش شد کمک توسط پیتر بیکر, Elisabetta Povoledo استیون Erlanger, Alissa J. Rubin, Derrick Bryson Taylor Daniel ویکتور Sui-لی اندکی آنی Karni مارک Santora, مگان Specia, Vindu Goel, Elian Peltier, Jason Horowitz اما Bubola نیکلاس Bogel-Burroughs, خورخه Arangure متی Futterman, Elaine یو امی شین آلن Rappeport امیلی کوکران کارن Zraick ساندرا E. گارسیا اسکات Cacciola, Sopan Deb بروکس بارنز نوح Weiland, شری فینک مایک بیکر Monika Pronczuk, ملیسا,, Eddy, Roni Caryn رابین, Donald G. McNeil جونیور اندرو Keh و کتی توماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de