انگلستان اعلام کرد Coronavirus ‘تهدید قریب الوقوع’ به اروپا همونطور

لندن — بریتانیا وزارت بهداشت اعلام جدید کروناویروس یک “تهدید قریب الوقوع” به بهداشت عمومی و اعلام کرد یک سری از اقدامات برای مبارزه با گسترش ویروس نشانه ای از جدیت که با محلی مقامات بهداشت درمان ترس از این بیماری همه گیر.

چهار نفر دیگر وابسته به یک خوشه از انتقال در یک پیست اسکی در فرانسه آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن تعداد کل موارد در بریتانیا به هشت وزارت بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد.

به تازگی معرفی شده اقدامات — که اعمال می شود تنها در انگلستان — در میان برای اولین بار در اروپا به اجازه مقامات بهداشتی برای نگه داشتن افراد در قرنطینه اگر بهداشت حرفه ای بر این باورند که آنها ممکن است در معرض خطر گسترش ویروس.

جدید کروناویروس است بیمار بیش از 40,500 مردم عمدتا در چین و حداقل 910 نفر فوت کرده اند پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در بخش مرکزی این کشور در اواخر سال گذشته. از آنجا که این ویروس نیز به حداقل 24 کشور باعث ترس از جهانی همه گیر.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی تاکید کرد که خطر ابتلا به کروناویروس در بریتانیا باقی ماند “نسیم” حتی به عنوان دولت قدرت مقامات بهداشتی به زور قرنطینه مردم است. آن را نیز تعیین شده و یک بیمارستان در نزدیکی لیورپول و مرکز همایش های غرب لندن به عنوان انزوا امکانات را برای کسانی قرار داده شده تحت قرنطینه.

“من همه چیز را در قدرت من برای نگه داشتن مردم در این کشور امن” مت, Hancock, بریتانیا وزیر بهداشت در بیانیه ای گفت:. “ما در حال گرفتن در هر مرحله ممکن است به کنترل شیوع کروناویروس.”

او افزود که این به معنای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد بود “با پشتیبانی اضافی اختیارات قانونی برای امن نگه داشتن مردم در سراسر کشور” با اشاره به انتقال از coronavirus را “تشکیل یک تهدید جدی است.”

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

این اقدامات جدید اعلام شد و یک روز پس از بازگشت پرواز از استان هوبئی — ووهان بزرگترین شهر در منطقه — حمل حدود 200 شهروندان از بریتانیا و جاهای دیگر فرود در یک پایگاه نیروی هوایی در مرکزی انگلستان است. کسانی که در این پرواز گرفته شد به Kents هیل پارک کنفرانس مرکز حدود 50 مایلی شمال غربی لندن برای 14 روز از قرنطینه.

توسط صبح روز دوشنبه هشت نفر در انگلستان تا به حال آزمایش مثبت برای mew coronavirus با توجه به بیانیه ای از پروفسور کریس Whitty, وزارت بهداشت, ارشد پزشکی انگلستان دو برابر موارد شناخته شده در کشور است.

“جدید موارد همه شناخته شده مخاطبین قبلا تایید انگلستان مورد این ویروس منتقل می شد در فرانسه” استاد Ersin در بیانیه ای گفت. “کارشناسان بهداشت عمومی انگلیس همچنان به کار سخت ردیابی بیمار تماس های از انگلستان موارد است. آنها با موفقیت شناسایی این افراد را تضمین و پشتیبانی مناسب ارائه شد.”

این موارد جدید در بریتانیا مرتبط هستند موارد در فرانسه و اسپانیا با توجه به مقامات بهداشتی. همه آنها بازگشت به گروهی از شهروندان بریتانیا اقامت در یک کلبه ییلاقی در روستای Les Contamines-Montjoie نزدیکی سوئیس در اواخر ماه گذشته.

یک مرد اعتقاد بر این است که قرارداد coronavirus در حالی که حضور در یک کنفرانس در سنگاپور قبل از پرواز بازگشت در ژانویه. 24 به ژنو و از آنجا رفتن به روستا که در آن او به مسافرخانه با یک گروه از همکار انگلیسی.

حداقل پنج تن دیگر انگلیسی ها که ماند در کلبه ییلاقی و هنوز هم در فرانسه آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: اگنس Buzyn فرانسه وزیر بهداشت. آنها در میان حداقل 11 نفر در فرانسه که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

9 سال بود که در میان مردم کسانی که قرارداد این ویروس در اسکی ایجاد کرد. به گفته یک سخنگوی منطقه, کودک یک مقیم دائم از ایجاد کرد که در آن او زندگی می کند با پدر خود که او نیز قرارداد ویروس و دو خواهر و برادر. مادر او در حال حاضر در انگلستان است.

او با حضور در مدرسه محلی Les Contamines-Montjoie و در زمان درس فرانسه در دو در نزدیکی مدارس در Saint-Gervais و تونون لبن. به عنوان یک احتیاط سه مدارس باید همه بسته شده برای این هفته و شاگردی در حال آزمایش هستند.

شش دیگر مردم بریتانیا اقامت در کلبه ییلاقی باید تمام آزمایش منفی برای این ویروس با توجه به سر از فرانسه بهداشت ملی آژانس Jérome Salomon.

فرانسه مقامات بهداشت گفت: آنها هنوز در روند تعیین دقیقا چگونه بسیاری از مردم ماندن در کلبه ییلاقی و که ممکن است در تماس با کسانی که حمل coronavirus.

خانم Buzyn های وزیر بهداشت در بازدید از پیست اسکی در روز یکشنبه.

“این مهم است برای اطمینان بخشیدن به مردم این روستا,” او گفت:. “ما باید به آنها بگویید که هیچ خطر وجود دارد زمانی که شما دیدار با مردم در خیابان آن را به همان حال در تماس با فرد آلوده.”

“این در مورد نزدیک و پایدار چهره به چهره و یا تماس فیزیکی,” او اضافه شده است.

بحران واحد باز شده است در Les Contamines-Montjoie که در آن تست جریان است برای تعیین اینکه آیا وجود دارد بیشتر موارد از coronavirus.

یکشنبه شب آقای سالومون ملی سلامت آژانس اعلام کرد که نتایج حاصل از 21 نمونه تا به حال تمام آزمایش منفی و 25 نفر دیگر هنوز در حال تجزیه و تحلیل.

“این در حال حاضر بسیار خبر خوب,” او گفت:.

اتین ژاکه شهردار Les Contamines-Montjoie گفت: در یک مصاحبه تلفنی که دانش آموزانی که ممکن است در تماس با آلوده کودک تحت آزمون به عنوان یک اولویت در روز یکشنبه. او گفت: اقدامات پیشگیرانه ساخته شده این روستا در نظر او “امن ترین شهر در فرانسه” هنگامی که آن را به کوروناویروس.

“در Les Contamines-Montjoie زندگی می رود و به طور معمول” آقای ژاکه گفت. “برای لحظه ای وجود دارد مطلقا هیچ بحران است.”

مگان Specia گزارش از لندن و ثابت Méheut گزارش از پاریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>