دو مرد سفید که به ضرب گلوله کشته و غیرمسلح سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery به اتهام قتل


Ex-cop, 64, و پسرش, 34, که به ضرب گلوله کشته و غیرمسلح سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery 25 ساله دستگیر و متهم به قتل پس از, فیلم تکان دهنده برانگیخت خواستار عدالت

  • گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند روز پنج شنبه و رزرو به Glynn زندان شهرستان به اتهام قتل و تشدید حمله
  • Ahmaud Arbery, 25 بود را برای اجرا در فوریه 23 هنگامی که McMichaels مواجه او با تفنگ در خیابان زیرا آنها معتقد بودند او یک سارق
  • تکان دهنده تلفن همراه تصویری از این رویارویی منجر به مرگ پدید آمده در این هفته

سفید پدر و پسر که شات غیر مسلح سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان به اتهام قتل او.

گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند روز پنج شنبه و رزرو به Glynn زندان شهرستان به اتهام قتل و تشدید حمله.

Arbery, 25 بود را برای اجرا در فوریه 23 هنگامی که McMichaels مواجه او با تفنگ در خیابان به دلیل آنها گفت: آنها اعتقاد او سارق است.

مورد عناوین ساخته شده دوباره این هفته به عنوان تکان دهنده تلفن همراه تصویری از لحظه سه انفجار تفنگ ساچمهای کشته Arbery موجب هتک حرمت و خواستار عدالت.

Father and son Gregory and Travis McMichael were filmed shooting Ahmaud Arbery dead

Ahmaud, 25, was shot and killed in the street

پدر و پسر گرگوری و تراویس McMichael (سمت چپ) دستگیر شدند و به اتهام قتل در روز پنج شنبه برای عکسبرداری غیر مسلح هل دهنده Ahmaud Arbery (سمت راست)

In the footage, a shot can be heard and the two can then be seen scuffling as Arbery looks to try to get the gun away from Travis

Two more shots can be heard and are fired at point-blank range before

در این فیلم به ضرب گلوله شنیده می شود و این دو پس از آن می تواند دیده می شود scuffling به عنوان Arbery به نظر می رسد سعی کنید برای به دست آوردن اسلحه و دور از تراویس. دو عکس های بیشتر شنیده می شود و در حال اخراج در نقطه ای خالی در محدوده قبل از

گرجستان دفتر تحقیقات باز یک تحقیق در این هفته پس از این ویدئو آنلاین ارسال شده توسط Brunswick ایستگاه های رادیویی.

جمهوری خواه Gov برایان کمپ به خبرنگاران گفت که او با اعتماد به نفس آژانس را “یافتن حقیقت”.

‘در اوایل این هفته من از تماشای این ویدئو به تصویر می کشد Mr Arbery آخرین لحظات زنده’ کمپ یک کنفرانس خبری گفت در آتلانتا. ‘من می توانم به شما بگویم آن کاملا وحشتناک و گرجی شایسته پاسخ.’

جدول زمانی از BOTCHED دست زدن به صورت

فوریه 23: Ahmaud Arbery است در خیابان در نیوبرانزویک, گرجستان.

گرگوری و تراویس McMichael رفته بود در ماشین خود را با اسلحه به تعقیب او را به خاطر آنها اشتباه او را برای یک سارق است.

هنگامی که آنها به او تراویس از ماشین.

گرگ می گوید آنها گفت Arbery که آنها می خواستم به صحبت کردن با او و او با حمله تراویس. مبارزه در گرفت و تراویس شلیک تفنگ خود را دو بار قتل Ahmaud, 25.

اواخر فوریه – اول دادستان recuses خودش

Jackie Johnson, نیوبرونزویک دادستان منطقه پا را از این مورد به دلیل گرگوری استفاده می شود به کار در دفتر او به عنوان یک محقق.

اواسط ماه آوریل – دوم دادستان می گوید او نمی خواهد اتهامات مطبوعاتی و سپس recuses خود

جورج Barnhill داده شد در این مورد. او در ابتدا گفت که او فکر نمی کنم آن merited اتهامات به دلیل McMichaels شد اقدام قانونی با تلاش برای انجام یک شهروند بازداشت است که حقوقی در گرجستان است.

او همچنین گفت که تصویری ‘نشان’ Arbery برای رسیدن به تراویس’ تفنگ.

اولین شات از کار اخراج شده است با این حال هنگامی که این جفت ارز در خارج از قاب.

هنگامی که دوربین panned به آنها در تلاش بودند دوباره به سمت خودرو.

Barnhill گفت: Travis ایستاده بود و زمین را با شلیک سه عکس که آمار Arbery.

او بعد از آن تا به حال به recuse خود را پس از آن پدید آمده است که پسر خود را با این نسخهها کار در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه که در آن گرگوری خدمت کرده است.

ممکن است 5 – سوم دادستان عبور از آن را به هیئت منصفه

تام Durden سوم دادستان به پرونده سراسر میز خود را.

او گفت که دفتر او آن را روش بدون هرگونه تعصب است.

این هفته اعلام کرد که او نمی خواهد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به شارژ و که او می خواهد برای تشکیل یک هیئت منصفه به آن را در.

ممکن است 7 – گرجستان دفتر تحقیقات فایل اتهامات

این GBI اعلام کرد که آن را آوردن اتهام قتل و تشدید حمله علیه گرگوری و تراویس در مارس 7.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او معتقد است که او پسر یک بازیکن سابق فوتبال فقط دویدن در Satilla سواحل محله قبل از او کشته شد در یک بعد از ظهر یکشنبه.

گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک دونده بود همان مرد فیلم برداری توسط دوربین های امنیتی ارتکاب شکستن. او و پسر رشد تراویس McMichael برداشت اسلحه و شروع به پیگیری در کامیون.

این ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن در سمت چپ جاده. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او. یکی از مردان سفید داخل وانت تخت. دیگر ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون.

یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ.

یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد.

یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده.

دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

نیوبرانزویک دفاع وکیل آلن تاکر شناسایی خود را روز شنبه به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته شده با ایستگاه های رادیویی.

در یک بیانیه تاکر گفت که او در حال حاضر نشان دهنده هر کسی که درگیر در این پرونده است. او گفت: او منتشر شد تصویری ‘از آنجا که جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات.’

تاکر نمی گویند که چگونه او به دست آمده ، او بلافاصله پاسخ به یک تلفن همراه پیام و یا ایمیل.

شماره تلفن های ذکر شده برای گرگوری McMichael قطع شده است. آسوشیتد پرس می تواند یک تلفن لیست برای تراویس McMichael.

اعتراض بیش قتل رسیده کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تسلیت گفتند شنبه به Arbery خانواده.

‘این یک چیز غم انگیز’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی, ‘اما من داده خواهد شد و یک گزارش کامل در این شب است.’

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به نام Arberys مرگ یک قتل است.’ در طی یک میزگرد آنلاین دوشنبه بایدن در مقایسه با تصویری به دیدن Arbery ‘بدون محاکمه اعدام قبل از چشم ما.’

Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael مشغول به کار به عنوان یک محقق در دفتر او. بازنشسته شد در سال گذشته است.

تیراندازی در حال حاضر در دست خارج دادستان تام Durden که روز دوشنبه گفت که او می خواهد یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات موجه. با گرجستان دادگاه هنوز هم تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus soonest است که می تواند اتفاق می افتد است اواسط ماه ژوئن.

دادستان: غیر مسلح AHMAUD ‘آغاز’ مبارزه و رسیده برای تفنگ

دوم دادستان داده بود مورد جورج Barnhill.

در مارس 2 نامه به Glynn County Police Department – که در آن گرگ McMichael کار می کرد – او گفت: نه او و نه پسر او سزاوار به اتهام زیرا آنها اولا قانونی در پیگیری Arbery با اسلحه های خود را و سپس در تیراندازی او را.

او استدلال کرد که آنها در تلاش بودند به یک شهروند بازداشت توسط تعقیب Arbery -که قانونی در گرجستان – و این که آنها تا به حال جامد علت احتمالی برای این ادعا Arbery بود دزدی مشکوک.

او گفت: این جفت ارز در نظر گرفته شده برای به زانو در آوردن Arbery تا پلیس رسید اما این Arbery ‘آغاز’ مبارزه با گرفتن برای تراویس McMichael تفنگ.

او در ادامه گفت که تراویس حلال بود در تیراندازی او را چرا که او فکر می کند آن را به منزله ایستاده زمینی خود را کشتن.

شروع مبارزه خود را اتفاق می افتد از این دوربین را مشاهده اما Barnhill گفت Arbery زخم – یعنی اول از سه نفر بود که در حق او پالم – نشان داد او رسیده بود برای تفنگ.

او در ادامه گفت که تراویس McMichael ترس برای زندگی خود را پس از شکستن نیست این قانون با استفاده از نیروی مرگبار.

در نهایت, Barnhill ادعا Arbery تا به حال تاریخچه سلامت روان و قبل از محکومیت’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de