دو کاخ سفید Coronavirus موارد افزایش سوال اگر کسی واقعا امن است,

واشنگتن — در اشتیاق خود را برای بازگشایی این کشور رئیس جمهور تهمت چالش متقاعد کردن آمریکایی ها است که این امر می تواند امن برای رفتن به محل کار. اما چند روز گذشته نشان داده اند که حتی خود را در محل کار ممکن است امن از coronavirus.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه مجبور تاخیر در خروج از نیروی هوایی دو در حالی که یک و نیم دوجین دیگر از اعضای کارکنان خود را گرفته شده از هواپیما برای آزمایش های بیشتر. که تنها یک روز بعد از کلمه ای که یکی از خود رئیس جمهور نظامی valets تا به حال آلوده شده است.

همه از آن مطرح یک سوال واضح است: اگر آن را بسیار سخت برای حفظ یک محیط سالم در 1600 خیابان پنسیلوانیا معروف ترین آدرس دفتر در جهان, که در آن کارکنان در حال آزمایش به طور منظم برخی به عنوان اغلب به عنوان هر روز پس چگونه می تواند کسب و کار در سراسر کشور بدون هر نقطه در نزدیکی به اندازه دسترسی به منابع مشابه ایجاد یک فضای امن برای کارگران خود را?

“این ویروس در کاخ سفید به هیچ وجه شما را در آن نگاه کنید” گفت: Juliette Kayyem یک معاون سابق وزیر امنیت داخلی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “این که آیا آن موجود است یا نه, ما می دانیم به زودی به اندازه کافی. اما واقعیت این است که یک محل امن با دسترسی به بهترین وسیله برای کاهش آسیب — است قادر به متوقف کردن ویروس پتانسیل تضعیف اعتماد به نفس در هر ظرفیت آن را شکست.”

حضور این ویروس در هر دو بال غربی و طبقه مسکونی کاخ سفید به ارمغان می آورد صفحه اصلی معضل رو به ملت در یک نقطه محوری در این بیماری همه گیر. با بیش از 76 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده تا کنون و در موارد افزایش روز به روز آمریکا و کارفرمایان در حال کشتی با کی و چگونه به بازگشایی بدون قرار دادن کارگران و مشتریان و مشتریان در خطر است.

اما دولت فدرال دقیق نیست بهترین راه برای به حداقل رساندن خطر بسیار کمتر جلوگیری از مرگ و میر بیشتر. حتی آن را به عنوان تجربه مثبت آزمون از خود کاخ سفید تا کنون مسدود انتشار مجموعه ای از توصیه های طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری deeming آنها را بیش از حد تجویزی است. به عنوان یک نتیجه, کسب و کار گذاشته شده اند را به بهترین خود را حدس بزند با زندگی بر روی خط.

هر دو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس در حال حاضر آزمایش روزانه و هر دو تست منفی پس از آخرین عفونت کشف شد. اعضای هیات در نزدیکی به آنها را نیز آزمایش روزانه به عنوان مهمان هستند. کنگره جمهوری خواهان بازدید که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه شد فاصله در اطراف جدول است.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

علامت مراتع کامپیوتری کاخ سفید به خبرنگاران گفت که “ما قرار داده و در برخی از پروتکل های اضافی بیش از 48 ساعت گذشته” برای کاهش خطر و ابراز اطمینان کرد که رئیس جمهور می تواند محافظت می شود. “این است که احتمالا امن ترین مکان شما می توانید به” او گفت:.

اما نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نه آقای پنس به طور منظم می پوشد یک ماسک و نه بسیاری از دستیاران خود. رئیس جمهور میزبانی یک تاج گل-تخمگذار مراسم در یادبود جنگ جهانی دوم در واشنگتن روز جمعه به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی بر آلمان نازی با دعوت از چند تن از جانبازان در سن 95 و بیش از, حتی اگر آنها در آسیب پذیر ترین گروه سنی است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • F. D. A. مورد تایید خانه تست بزاق برای coronavirus.
  • ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل بدترین ماه پس از حداقل زمان رکود بزرگ.
  • پنس مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت در روز جمعه به کاخ سفید ramped تا کارکنان تست.

آخرین تست مثبت بیشتر لرزاند کاخ سفید در حال حاضر در لبه پس از رئیس جمهور نظامی نوکر آمد با این ویروس. کتی میلر معاون مطبوعاتی وزیر و یک سخنگوی کاخ سفید coronavirus, تلاش, تا به حال آزمایش منفی در روز پنج شنبه اما پس از آن آزمایش مثبت در صبح روز جمعه.

در نتیجه مجبور آقای پنس برنامه ریزی شده پرواز به Des Moines به تاخیر بیش از یک ساعت حتی اگر او در آن سفر با او, به طوری که شش دیگر دستیاران که در تماس با او می تواند همراهی از این هواپیما در پایگاه مشترک اندروز قبل از آن خروج. تمام شش بعد از آزمایش منفی اما به خانه فرستاده شدند از احتیاط, مقامات گفت. خانم میلر است که به استفان میلر رئیس جمهور مشاور ارشد و او بیش از حد مورد آزمایش قرار گرفت دوباره در روز جمعه و نتایج برگشتم منفی است.

مقامات کاخ سفید در ابتدا خواسته خبرنگاران به شناسایی خانم میلر به عنوان دستیار که تست مثبت اما آقای ترامپ منفجر راز زمانی که او خود را شناسایی علنا در دیدار با کنگره جمهوری خواهان به عنوان “کتی” و “مطبوعات فرد” برای آقای پنس.

“او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان. و سپس ناگهان او آزمایش مثبت” آقای ترامپ گفت. “او آمده است نه به با من تماس بگیرید. صرف برخی از زمان با معاون رئیس جمهور.”

اما خانم میلر شده است در مجاورت رئیس جمهور در روزهای اخیر از جمله در طول فاکس نیوز ظاهر در روز یکشنبه در یادبود لینکلن و دوباره روز پنج شنبه در باغ گل رز. شوهر او است در ملاقات با رئیس جمهور و حتی بیشتر به عنوان معمار خود را سرکوب مهاجرت اگر چه او و دیگر دستیاران نشسته دورتر از آنها در گذشته است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

های متعدد ریاست جمهوری دستیاران در حال حاضر تست شده روزانه به حدود 10 عضو از آقای پنس کارکنان رسمی گفت. اما آزمایشات انجام شده کمتر در دیگر مقامات کاخ سفید که در کنار درب در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری و به طور منظم در تماس با غرب بال دستیاران حتی اگر رئیس جمهور خود را.

یک مقام دولتی در روز جمعه گفت که سرویس مخفی دارای 11 فعال موارد از coronavirus اما معلوم نیست که آیا هر گونه شد عوامل و یا خدمت در کاخ سفید است. این سرویس که 150 دفاتر در سراسر کشور مسئول حفاظت از انواع شخصیت های برجسته و تحقیق جرائم مالی نیز دارای 23 کارکنان که بهبود یافته اند و 60 نفر دیگر تحت self-قرنطینه یاهو نیوز گزارش داد. در حالی که آزمایش به طور منظم عوامل در رئیس جمهور جزئیات شده اند با پوشیدن ماسک و چهره های جدید نشان داده اند تا در روز های اخیر.

کاخ سفید عفونت بیشتر ملتهب ملی بحث در مورد تست حتی به عنوان بسیاری از ایالت ها شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در کسب و کار و گردهمایی های اجتماعی. آقای ترامپ گفت: تست کافی است برای بازگشایی حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی گفت: باید آن را بسیار قوی تر به نظر بهتر نقشه از شیوع بیماری است. دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه تخمین زده شده در این هفته است که ایالات متحده نیاز به انجام حداقل 900,000 آزمون یک روز مه 15, اما تنها در حدود 250000 نفر در حال حاضر.

“یکی از مهم ترین راه برای محافظت از ما کارگران است که با انجام تست های بیشتر گفت:” لورن M. Martin, رئيس جمهور از شورای ملی ایمنی غیر انتفاعی حمایت از گروه. “افزایش دسترسی به Covid-19 تست برای ما نیروی کار کمک خواهد کرد به صاف منحنی با از بین بردن افراد مبتلا به کروناویروس از محل کار و بهتر اطمینان از ایمنی و سلامت کارکنان که حفظ عملیات در طی این بیماری همه گیر.”

اما در روز جمعه آقای ترامپ بازیگران شک در تست به عنوان نوش دارو گفت: خانم میلر در مورد کاخ سفید نشان از محدودیت های آن سودمند است.

“این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ” گفت. “تست کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین آزمون که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد ناگهان همه از یک” آن است.

برخی از کارشناسان گفت که او تا به یک نقطه. “مردم نیاز به درک محدودیت های تست” گفت: نلی قهوه ای, مدیر محل کار برنامه های بهداشت و ایمنی در این موسسه کارگر در دانشگاه کرنل است که مشاوره کسب و کار در مورد نحوه بازگشایی با خیال راحت. “هنگامی که شما یک آزمون شما در واقع گرفتن یک تکه در زمان. شما می دانید آنچه اتفاق می افتد در آن لحظه اما شما نمی دانید که چه چیزی ممکن است رخ دهد و حتی به زودی پس از آن.”

حتی پس او گفت: رئیس جمهور باید تنظیم یک مثال برای بقیه کشور مانند پوشیدن یک ماسک. “شما نیاز به مدل رفتار شما می خواهید دیگران به نمایشگاه چون شما خیلی قدرتمند به عنوان مثال,” او گفت:. “این بسیار مهم است برای دیگران برای دیدن همه ما در حال انجام این کار از آنجا که ما همه در این با هم.”

هیچ کس در کاخ سفید به نظر می رسد به انتظار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک در هر زمان به زودی. دستیاران خود گفت: لازم بود چرا که یک ماسک پوشیده شده است برای محافظت از دیگران در مورد پوشنده لباس خود را آلوده است و رئیس جمهور است و تست شده به طور منظم. اما بخش خصوصی آنها اذعان دارند که او ابراز نگرانی کرده است که این امر او را بد نگاه.

Kayleigh McEnany سفید, خانه مطبوعات, منشی, مورد مناقشه این ایده که موارد جدید در کاخ سفید منعکس مداوم خطر ابتلا به آمریکایی که خواسته بازگشت به کار با کمتر تست و مانیتورینگ از کاخ سفید دریافت می کند.

“دستورالعمل است که کارشناسان ما را به جلو برای حفظ این ساختمان ایمن — که بدان معنی است که تماس با ردیابی همه توصیه می شود دستورالعمل های ما برای کسب و کار است که کارگران ضروری — ما در حال حاضر قرار دادن در محل در اینجا در کاخ سفید,” او گفت: در یک جلسه.

در مورد جانبازان در 90s که پیوست آقای ترامپ برای جنگ جهانی دوم سالگرد او گفت: مردان “ساخته شده انتخاب به اینجا می آیند چرا که آنها انتخاب کرده اید برای قرار دادن ملت خود برای اولین بار.” پرسید که چرا رئیس جمهور که به طور خلاصه به آنها خطاب از فاصله چند پا کرده است پوشیده, ماسک, خانم McEnany گفت: “این رئیس جمهور را به تصمیم گیری که آیا به پوشیدن ماسک یا نه.”

دعوت به “فاکس و دوستان” در روز قبل از آن آقای ترامپ ارائه جزئیات بیشتری در مورد کاخ سفید نوکر که تست مثبت برای coronavirus. او گفت که دستیار است که در نیروی دریایی مشغول به کار نشده بود برای چند روز قبل از روز شنبه زمانی که او “در اتاق” با رئیس جمهور به صورت نامشخص مقدار از زمان قبل از کشف که او حامل ویروس. “من فکر نمی کنم هر گونه تماس با” آقای ترامپ اضافه شده خود را در تعامل با aide.

پس از دیدار رئیس جمهور cheekily ارائه شده به ارسال یک کیت تست از کاخ سفید به احتمال زیاد دموکراتیک حریف در انتخابات و معاون سابق رئیس جمهور جوزف بایدن جونیور که او گفت اجازه می دهد آقای بایدن به “خارج شدن از زیرزمین بنابراین او می تواند صحبت می کنند” و افزود که “هر بار که او آن را مانند یک چیز خوب است.”

مگی Haberman کمک گزارش از نیویورک و Michael D. برشی و Zolan Kanno-Youngs از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>