دو خارج شده و کارگران از همان ایلینوی فروشگاه مرگ از coronavirusیک جفت از کارگران در خارج در حومه شیکاگو درگذشت از coronavirus مصاحبه تیره و تار ویژه در مورد خطرات مواجه خرده فروشی کارگران و باعث نگرانی بیش از اینکه فروشگاه های بزرگ مصرف شد به اندازه کافی مراقبت از کارکنان خود را.

دو کارگران اختصاص داده شده به فروشگاه در پارک همیشه سبز, ایلینوی, با توجه به شرکت.

“ما دل به یادگیری از عبور از دو نفر از همکاران ما در پارک همیشه سبز فروشگاه و ما در حال عزاداری همراه با خانواده های خود” خارج شده را تایید کرد, در بیانیه ای.

خارج نیست شناسایی کارگران و یا ارائه جزئیات بیشتر در چه زمانی و یا چگونه آنها درگذشت.

با توجه به فروشگاه مقامات همکاران به حال شده است در این پارک همیشه سبز محل “برای بیش از یک هفته”. آن می تواند تا 14 روز علائم به نظر می رسد در افراد آلوده.

Coronavirus که آلوده تقریبا از 350 ، 000 در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 9,600 مردم در ایالات متحده تا کنون همچنان به انتقام ویران کردن بر روی کارگران در صنایع ضروری از جمله سوپر مارکت ها و کارخانجات.


به عنوان ویروس برای اولین بار ساخته شده پیشرفت در ما چند نفر از کارگران در دیگر مکان های خارج شده گفت: نگهبان آنها نگران بودند در مورد کار در محیط های شلوغ و اینکه آیا این شرکت بود که با قرار دادن نگرانی برای سود بیش از ایمنی.

“من 64 سال سن و با توجه به CDC من باید به ماندن در منزل و تمرین های اجتماعی فاصله و در قرنطینه” گفت: یک مدیر خدمات مشتری نیز در میانه. “من نمی تواند انجام دهد که من نمی تواند استطاعت به کار پرداخت نشده است.”

کارگران تصمیم گرفتند به ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه.

کارگران دیگر به اشتراک گذاشته شده گزارش ها از افزایش حجم کار کوتاه, نیروی انسانی و فقدان بهداشت حمایت و یا خطر جبران خسارت.

یک Walmart سخنگو در زمان مراجعه به شرکت های بزرگ منتشر شده در مطبوعات و به روز مرخصی استعلاجی سیاست. تحت آن کارگران مجاز به پرداخت نشده زمان اگر آنها به خوبی احساس نمی کنید.

کسانی که مبتلا به کروناویروس و یا قرنطینه می توانید دریافت دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی.

این شرکت اعلام کرد 20 مارس آن را استخدام 150,000 کارگران در سراسر کشور برای دیدار با تقاضا است. کارکنان تمام وقت دریافت خواهد شد در مورد $300 در هر یک از پاداش است.

دن بارتلت, Walmart-معاون رئیس جمهور در امور شرکت به خبرنگاران گفت: این شرکت منتظر به امن دنده محافظ برای جلوگیری از بیشتر محدود کردن تجهیزات است که می تواند به تیره و تار بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور است.

وی افزود: آمریکا بزرگترین بقال و خصوصی کارفرما خواهد شد نیاز به بیش از 7 متر ماسک در هر هفته برای کارکنان خود را. اولین محموله وارد خواهد شد در دو هفته.

جمعه گذشته خارج شده و اعلام کرد جامعه اقدامات حفاظتی از جمله کاهش تعداد مجاز مشتریان در فروشگاه کارمند متوسط کنترل و محدود فروشگاه ساعت اجازه می دهد تا برای تمیز کردن و تهیه.

بارتلت با اشاره به شرکت در اقدامات جدید بر اساس بازخورد از کارکنان اصرار رهبران “سعی کنید بسیار سخت به نگه داشتن [خود] انگشت خود را بر روی نبض از [این] نیروی کار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de