دو مظنون بازداشت و پس از ویسکانسین, دکتر, زن و شوهر بودند “حملات هدفمند” و کشته شدن, پلیس می گویند

برف چسبیده به درخت در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون باغ.

میلواکی – دو مظنون دستگیر شده اند در دو قتل از دانشگاه ویسکانسین دکتر و شوهرش.

علی’jah J. Larrue, 18 گرفته بود به زندان شب جمعه و رزرو به Dane County زندان در دو فقره از حزب به جرم درجه اول قتل عمد. اوایل جمعه UWPD دستگیر Khari, Sanford, 18, که همچنین به اتهام دو فقره حزب به جرم درجه اول قتل عمد.

حدود 6:30 صبح تا 31 مارس یک رهگذر بود که دویدن را از طریق مدیر باغ آمد بث پاتر و رابین Carre دروغ گفتن در یک خندق. Carre بود در صحنه مرده و پاتر منتقل شد به یک بیمارستان که در آن او بعد درگذشت.

پلیس گفته اند که آنها بر این باورند که زن و شوهر بودند هدف قرار دادند.

در تصویری جلسه دانشگاه ویسکانسین-مدیسون رئیس پلیس کریستن روم نشد جزئیات دقیقا کجا یا چگونه به قتل ممکن است آشکار. اما او تکرار محققان’ باور است که قتل نمی شد یک عمل تصادفی. او گفت: سنفورد شناخته شده است به پاتر-Carre خانواده است.

“آن را محاسبه خونسرد و بی معنی” او گفت:.

پاتر, 52, شد, عنوان استاد در دانشکده پزشکی خانواده و سلامت جامعه در UW دانشکده پزشکی و پزشکی مدیر کارکنان خدمات بهداشتی و درمانی برای UW سلامت.

Carre, 57 بود یک مشاور آموزشی که به دانشجویان در این دانشکده پذیرش فرایند با توجه به صفحه مربوط به. او استاد سابق در دانشگاه ویتربو.

کمک: الیوت هیوز, Milwaukee Journal Sentinel

به دنبال ریکاردو تورس در توییتر: @RicoReporting

این مقاله در ابتدا در ظاهر Milwaukee Journal Sentinel: Wisconsin, دکتر, زن و شوهر, کشته شدن دو مظنون بازداشت پلیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>