دو نیویورکی که با حضور AIPAC کنفرانس در DC تست مثبت برای coronavirus


دو نیویورکی که با حضور در غروب یک کنفرانس در DC تست مثبت برای coronavirus

 • دو نیویورکی که با حضور یک آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته کنفرانس در واشنگتن دی سی را تست تست مثبت برای coronavirus
 • غروب برگزار می شود کنفرانس خود را در اوایل این هفته با وجود ترس قاتل ویروس در حال گسترش در سراسر آمریکا در هشدار دهنده سرعت
 • فرماندار اندرو کومو تایید 11 مورد جدید از coronavirus این بعد از ظهر
 • تعداد موارد در حال حاضر امتداد به چهار شهرستان از جمله نیویورک, شهرستان Westchester راکلند و Nassau County
 • ‘بیشتر’ از دولت 44 موارد مرتبط منهتن وکیل که زندگی در وستچستر
 • خاخام روون فینک از جوانان اسرائیل از نیو راشل کنیسه تایید می شود یکی از این موارد
 • او در کنیسه است با حضور 50 ساله وکیل و خانواده اش از جمله همسر و پسر و دختر که تمام آزمایش مثبت
 • وکیل پسر حضور در دانشگاه یشیوا که در آن خاخام فینک می آموزد

دو نیویورکی که با حضور یک آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته کنفرانس در واشنگتن دی سی را تست تست مثبت برای کوروناویروس.

غروب برگزار می شود کنفرانس خود را در اوایل این هفته با وجود ترس قاتل ویروس در حال گسترش در سراسر آمریکا در هشدار دهنده سرعت.

“ما تایید کرده اند که حداقل دو سیاست شرکت کنندگان در کنفرانس از نیویورک باید آزمایش مثبت برای coronavirus’ AIPAC توییتی.

مبارزه شرکت کنندگان در میان 44 که مورد آزمایش مثبت برای coronavirus در ایالت نیویورک به عنوان حداقل 4000 نفر شده اند خواست به خود قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این بعد از ظهر, همسرم, سبک سگی اندرو کومو گفت که ‘بیشتر’ از موارد مرتبط به منهتن وکیل که تست مثبت پیش از آن در هفته.

وجود دارد در حال حاضر 33 نفر در شهرستان Westchester پنج در شهر نیویورک چهار در ناسائو شهرستان و دو در راکلند ،

جزئیات تمام موارد جدید بودند بلافاصله روشن نیست اما کومو گفت: وجود ‘تعداد افراد جوان’ و او مظنون ‘آنها مربوط به موارد موجود. حداقل پنج نفر در بیمارستان بستری شده است در سراسر کشور.

نیز وجود دارد که 44 نفر در قرنطینه اجباری از جمله 33 در وستچستر نه در شهر نیویورک و یکی در ناسائو شهرستان.

ایالت نیویورک CORONAVIRUS موارد

WESTCHESTER COUNTY: 33

شهر نیویورک: 5

NASSAU COUNTY: 4

راکلند: 2

برخی از جدید 22 مورد جدید اعلام کرد صبح امروز شامل یک مرد در منهتن, سه نفر از اعضای جوان اسرائیل جماعت در نیو راشل, دو, دوستان, وکیل دو تن از اعضای هیات زندگی می کنند که در راکلند و مشغول به کار در یک بت میتسوا و سه نفر متصل به نیویورک پروتستان لارنس در بیمارستان.

کومو گفت که حدود 4000 نفر زندگی می کنند که در ایالت نیویورک تحت احتیاطی قرنطینه’. این شامل حداقل 2,700 زندگی مردم در شهر نیویورک است. این به این معنی آنها در نزدیکی کسی که تست مثبت یا در بازگشت از سفر به یکی از coronavirus نقاط داغ – ایتالیا, ایران, چین, کره جنوبی و یا ژاپن.

New York Governor Andrew Cuomo confirmed that 29 of the 33 cases in the state are linked to a Manhattan lawyer who tested positive earlier in the week. Eleven of those were new cases reported this morning

New York City Mayor Bill de Blasio confirmed the number of people who have tested positive for coronavirus has risen to five. The latest case is a man in his 50s with 'mild' symptoms

فرماندار نیویورک اندرو کومو تایید ‘بیشتر’ از موارد در دولت مرتبط منهتن وکیل که تست مثبت پیش از آن در هفته. یازده نفر از کسانی بودند مورد جدید گزارش شده بود ، نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان در آخرین مورد یک مرد در 50s خود را با ‘ملایم’ علائم

There are 44 confirmed cases in New York state. This includes two cases in Rockland County, five in New York City, 33 in Westchester and four in Nassau County

وجود 44 موارد تایید شده در ایالت نیویورک است. این شامل دو مورد در راکلند پنج در شهر نیویورک 33 در وستچستر و چهار در ناسائو شهرستان

این صبح شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio تایید کرد که یک مرد در 50s خود را آزمایش مثبت در روز پنج شنبه. او همچنین در ارتباط وکیل بود که اولین مورد گزارش شده در این شهرستان است.

چه علائم کروناویروس?

مانند دیگر coronaviruses از جمله کسانی است که باعث سرماخوردگی و که باعث آمريکا COVID-19 بیماری تنفسی است.

 • شایع ترین علائم عبارتند از:
 • تب
 • سرفه های خشک
 • تنگی نفس
 • دشواری تنفس
 • خستگی

اگر چه داشتن یک آبریزش بینی را رد نمی کند coronavirus آن را ندارد تا کنون به نظر می رسد اولیه علامت است.

اکثر مردم تنها تبدیل به خفیف بیمار اما این عفونت می تواند جدی و حتی کشنده به خصوص برای کسانی که مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی.

در این موارد بیماران دچار ذات الریه می تواند باعث:

 • به طور بالقوه با زرد و سبز یا خونین مخاط
 • تب و تعریق و لرز تکان دادن
 • تنگی نفس
 • سریع یا تنفس کم عمق
 • درد در هنگام تنفس به ویژه هنگامی که تنفس عمیق یا سرفه
 • کم اشتها و انرژی و خستگی
 • تهوع و استفراغ (بیشتر در کودکان)
 • سردرگمی (بیشتر در افراد مسن)
 • برخی از بیماران نیز گزارش داد اسهال و نارسایی کلیه است occassionally شده یک عارضه است.

اجتناب از مردم با این symtpoms. اگر شما توسعه آنها تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی قبل از رفتن به بیمارستان یا پزشک به طوری که آنها و شما می توانید آماده برای به حداقل رساندن possivle قرار گرفتن در معرض اگر آنها گمان می کنند شما باید coronavirus.

 

 

‘ما یک مورد جدید این است که یک مرد در 50s خود را زندگی می کند که در منهتن. او دارای علائم خفیف در این لحظه ما در حال آزمایش ، بیماری کارآگاهان در حال پیگیری با مخاطبین خود را’ او گفت.

‘او همراه است در برخی از راه با وکیل که زندگی در وستچستر و مشغول به کار در Midtown.’

وکیل در 50s در بیمارستان بستری شده است در نیویورک پروتستان کلمبیا در واحد مراقبت های ویژه پس از دوشنبه. او تبدیل روزانه از نیو راشل در وستچستر که در آن او زندگی می کند در مترو-شمال خط آهن روزانه به منهتن برای کار.

امروز قبل از آن نازل شد که خاخام کنیسه با حضور منهتن وکیل و خانواده اش که همه آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر نیز تشخیص داده شده است با این بیماری است.

خاخام روون فینک از جوانان اسرائیل از نیو راشل کنیسه بیمار پس از آمدن به تماس با آلوده congregant اعتقاد به توان 50 ساله وکیل.

خاخام فینک نیز می آموزد در Yevisha دانشگاه در منهتن که وکیل 20 سال حضور.

روز پنج شنبه در دانشگاه با صدور بیانیه ای نامگذاری فینک به منظور بگویید دانش آموزان خود به خود منزوی به عنوان یک احتیاط.

او یکی از 17 نفر وکیل بود که نفر دوم در نیویورک به تشخيص آلوده کرده است.

“ما در حال گرفتن هر احتیاط با لغو تمام کلاس های Wilf پردیس در واشنگتن ارتفاع چهار شنبه 4 مارس سال 2020 است.

‘این شامل همه فرد در دوره های تحصیلات تکمیلی در آن دانشگاه و همچنین در پسران’،’

علاوه بر این, Frisch مدرسه در فورت لی نیوجرسی بسته شده است با توجه به ترس است که برخی از دانش آموزان ممکن است در معرض منهتن وکیل که زندگی در وستچستر که virus در حال حاضر آلوده 17 نفر دیگر با آن است.

PIX 11 گزارش می دهد که کارکنان مدرسه نگران هستند که با حضور دانش آموزان یک بت میتسوا در نیو راشل و همچنین یک بازی هاکی در ریوردیل که در آن وکیل دختر مدرسه.

در ضمن یک هتل در حومه بالتیمور دیروز لغو رزرو از دانشگاه یشیوا مردان تیم بسکتبال بیش از ترس از ویروس.

بعد از پنج دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور گفت: بازی ها در پردیس مربوط به یشیوا و تیم های دیگر در NCAA Division III مسابقات بسکتبال خواهد بود بدون طرفداران در غرفه به دلیل سه مورد تأیید از coronavirus در مریلند است.

The Young Israel of New Rochelle synagogue in the affluent New York suburb which is at the center of the Big Apple's growing outbreak of the deadly COVID-19 disease

جوان اسرائیل از نیو راشل کنیسه در مرفه نیویورک حومه شهر است که در مرکز بزرگ اپل رو به رشد شیوع مرگبار COVID-19 بیماری

Yeshiva University, where the rabbi teaches two classes, named him on Thursday to warn students of his to self-quarantine

دانشگاه یشیوا که در آن خاخام می آموزد دو کلاس به نام او در روز پنج شنبه برای هشدار دادن به دانش آموزان خود به خود-قرنطینه

This chart shows the contact the Manhattan lawyer initial contact with people, and places he went to where people have been tested for coronavirus

این نمودار نشان می دهد که تماس منهتن وکیل تماس اولیه با مردم و مکان او رفت به جایی که افراد آزمایش شده اند برای coronavirus

This map shows where the Manhattan lawyer linked to 'most' of the coronavirus cases traveled to, or may have come into contact with people with.

این نقشه نشان می دهد که در آن منهتن وکیل مرتبط با ‘بیشتر’ از coronavirus مورد سفر به, و یا ممکن است در تماس با مردم ،

4,000 people across New York state have been put in precautionary quarantine for 14 days

4000 نفر در سراسر ایالت نیویورک قرار داده شده است در احتیاطی قرنطینه برای 14 روز

کومو انفجار GOVT. برای عدم تست

فرماندار نیویورک اندرو کومو لعنتی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را بیش از پیام های مخلوط مورد coronvirus تست.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه کومو اشاره به اظهارات متناقض صادر شده توسط فدرال آژانس بهداشت و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

‘من نمی فهمم CDC دستورالعمل آنها می گویند هر کسی می تواند آزمایش اگر آنها می خواهند…اما پنس می گوید: ما به اندازه کافی ندارد آزمون,’ کومو به خبرنگاران گفت:.

“چگونه می تواند شما را در بیشتر مردم به این خط لوله از شما می توانید آدرس در پایان این خط لوله ،

‘است که نه تنها بد دولت و برنامه ریزی ضعیف آن را افزایش ترس است.’

می آید تنها چند ساعت پس از Dr Anthony Fauci, یک مقام ارشد در NIH گفت که او نمی تواند هر وعده در مورد زمانی که به اندازه کافی تست کیت در دسترس خواهد بود.

کومو استدلال است که مردم را از ترس به دلیل آنها نمی خواهند درک کنند که چرا پزشکان ندارد و ظرفیت آزمون آنها است.

‘موقعیت خود را پوچ و مزخرف’ فرماندار گفت.

‘من فکر می کنم اضطراب و ترس است یک مشکل بزرگتر از ویروس.’

کومو همچنین اظهار تاسف کرد که CDC و FDA آهسته در تصویب نیویورک استفاده از آزمایشگاه خصوصی و همچنین به نیویورک دولت Wadsworth آزمایشگاه و نیویورک بهداشت عمومی آزمایشگاه اجازه برای تست ویروس.

 

هیلتون سخنگوی لورا فورد گفت: این هتل در مریلند به طور مستقل و متعلق به اداره اموال. مدیریت هتل را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

مقامات بهداشت گفت: او ذات الریه شدید قرار داده است که او را در معرض خطر بیشتر از دیگران از این بیماری است.

خانواده اش از جمله همسر و پسر و دختر باقی می ماند قرنطینه در خانه خود در نیو راشل. یکی از همسایه ها که در ابتدا سوار وکیل به بیمارستان هنگامی که او شروع به رنج می برند علائم آخرین شب جمعه نیز تحت self-قرنطینه در خانه.

یک هزار نفر است که ممکن است در تماس با وکیل که تبدیل هر روز به میدتاون منهتن دستور داده شده است به خود شده است.

در ضمن همه دختران اسپنس مدرسه در منهتن در شرق فوقانی جانبی بسته در روز جمعه برای ‘مایع’ به عنوان انجام تمام پسران دانشگاهی مدرسه در قسمت فوقانی سمت غرب با توجه به خانواده ای با روابط برای هر دو که در حال نظارت. وجود دارد هیچ شناخته شده روابط به منهتن وکیل. مدارس برای بازگشایی در روز دوشنبه

یشیوا مربی الیوت Steinmetz گفت: DoubleTree by Hilton Hotel در مریلند لغو رزرو وادار کردن تیم برای رزرو اتاق در هتل های مختلف.

“من ساخته شده آن را بسیار روشن به هتل است که آن را تبعیض’ Steinmetz گفت.

“من اساسا به آنها گفت: ‘آیا شما یک چک باکس در وب سایت خود را که می گوید که شما بوده ام در یک منطقه مشکوک به کروناویروس?’ و به آنها گفت: هیچ.

‘بنابراین من گفت:” آن را فقط برای مهمانان از دانشگاه یشیوا?’ و آنها گفتند: بله. من به آنها گفتم که به نام تبعیض است.’

Yevisha University's Washington Heights campus in Manhattan. The rabbi's students have been advised to self-isolate

Yevisha دانشگاه واشنگتن ارتفاعات پردیس در منهتن. خاخام آموزان توصیه شده است به خود منزوی

The all-girls Spence School on Manhattan's Upper East Side is closed on Friday due to a family with ties to the school who are now under quarantine

همه دختران اسپنس مدرسه در منهتن در شرق فوقانی جانبی بسته است در روز جمعه با توجه به خانواده ای با روابط به مدرسه که در حال حاضر تحت قرنطینه

The all-boys Collegiate School in New York City's Upper West Side has also closed

همه پسران دانشگاهی در شهر نیویورک فوقانی سمت غرب نیز بسته

با توجه به New York Post, خانواده به احتمال زیاد دارای یک فرزند در هر مدرسه است. یکی از والدین به تازگی از نامشخص سفر بین المللی است و در انتظار نتایج آزمون در قرنطینه.

مرگ و میر از این بیماری تنفسی افزایش یافت و به 14 در ایالات متحده با بیش از دو مرگ و میر در شهرستان کینگ در ایالت واشنگتن در حال گزارش شده است. حداقل نه نفر کشته شده اند در یک شیوع در یک مرکز پرستاری در سیاتل و حومه کرکلند. بیش از 250 نفر در سراسر کشور آلوده شده اند.

MTA in New York City has stepped up its cleaning protocols, and are disinfecting stations, subway cars and trains regularly

MTA در شهر نیویورک به شدت خود را تمیز کردن پروتکل و ضد عفونی ایستگاه های مترو و ماشین و قطار به طور منظم

———————————————————————————————————————

هر نیویورکر که به ‘اخیرا” در بازگشت از پنج CORONAVIRUS نقطه داغ کشور است گفت: به عزت قرنطینه به مدت دو هفته

هر نیویورکر که سفر کرده است و اخیرا در بازگشت از چین و ژاپن و ایران و ایتالیا و کره جنوبی گفته شده توسط شهردار این شهرستان به خود قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان یک coronavirus احتیاط.

CORONAVIRUS کانون کشور

د Blasio خواسته است تمام نیروهای جدید که به تازگی از این کشور به خود قرنطینه;

چین

ژاپن

کره جنوبی

ایران

ایتالیا

شهردار بیل د Blasio ساخته شده توصیه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که در آن او زده بیشتر در رابطه تن از قبلی روز و توصیف گسترش این بیماری در شهر نیویورک به عنوان “غیر قابل پیش بینی و نگران کننده’.

‘سطح ما را از نگرانی در حال افزایش است برای اطمینان حاصل کنید… برای تمام نیروهای جدید اگر شما به تازگی از یکی از پنج کشور ما درخواست شما را به منزوی کردن خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی برای 14 روز.

‘بدیهی است که اگر شما علائم و سپس شما نیاز به مراقبت و آزمایش’ او گفت.

او مشخص نکرد که چه او به معنای “اخیرا” اما او بعد از اشاره یک قاب زمان’.

در اکثر موارد با این ویروس تا کنون پنجره نگرانی 14 روز است.

آزمون در حال حاضر در حال انجام توسط صدها نفر به تعیین که چهار نیویورکی مبتلا به کروناویروس در تماس آمد و اگر آنها بیش از حد در حال حاضر این بیماری است.

با این حال شهردار de Blasio گفت: این شهرستان می تواند به اندازه کافی تست به اندازه کافی سریع به نگه دارید تا.

این شهرستان دارای 1,000 آزمون در حال حاضر اما با رشد سریع تعداد de Blasio گفت: این شهرستان به فوریت نیاز بیشتر.

‘هر روز ما به شما بگویم ممکن است چیزی جدید در مورد چگونگی این بیماری است.

‘جامعه گسترش موضوع ما به دنبال راهنمایی از WHO و CDC در حال حاضر که آن را به وضوح تاسیس به عنوان یک پدیده در اینجا,” او گفت:.

او در ادامه گفت که “تصویر بزرگ” است که 80 درصد از افرادی که تبدیل شده اند آلوده را بازیافت.

“ما نیاز به توانایی برای تست و بسیاری از مردم که ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ما نمی تواند انجام دهد که بدون کمک از دولت فدرال است.

‘ما باید از این ظرفیت فیزیکی نیاز داریم. ما نیاز به FDA برای سرعت بخشیدن به تصویب آزمون طراحی و توسعه توسط شرکت های خصوصی. ما باید برای به حداکثر رساندن توانایی ما برای انجام آنچه که ما نیاز به انجام, ” او گفت:.

’48 ساعت گذشته در حال عاقلانه است.

‘جامعه گسترش است کاملا متفاوت توپ بازی.

“من نمی خواهم مردم فرض کنیم من نمی خواهم مردم را به واکنش زیاده از حد به دلیل این است برای رفتن به یک روز به روز ساعت به ساعت چیزی.

‘جامعه گسترش متفاوت است. آن را می سازد آن را بسیار سخت تر برای ما برای کنترل این وضعیت است.

‘ما همه بسیار هوشیار در حال حاضر در مورد آنچه که فردا می تواند به ارمغان بیاورد و یا روز بعد از آن, او گفت:.

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

توسط ناتالی رحال اقدام ما سلامت Editor برای DailyMail.com

چقدر خطرناک است CORONAVIRUS?

حدود 14 درصد از افرادی که قرارداد Covid-19 coronavirus گرفته شده به بیمارستان با علائم شديد از جمله مشکلات تنفسی و پنومونی. حدود 5 درصد نیاز به مراقبت های ویژه.

اما اکثریت که به این ویروس دچار چیزی بیش از یک سرفه و ممکن است هرگز می دانم که آنها آلوده هستند.

تا کنون برخی از 51,000 مردم در سراسر جهان در حال حاضر بهبود از coronavirus – که فقط شامل اعداد که دریافت تشخیص.

چگونه بسیاری از مردم می میرند ؟

رسمی مرگ و میر تا کنون بیش از سه درصد است. اما کارشناسان بر این باورند که واقعی مرگ و میر است که احتمالا بین یک تا دو درصد است. این است زیرا اکثر موارد خفیف شده اند و توسط پزشکان و یا منعکس شده در آمار رسمی – بنابراین نرخ مرگ و متورم است.

چگونه این مقایسه با بیماری های دیگر ؟

آنفلوانزای فصلی را می کشد حدود 0.1 درصد از مردم است. بنابراین Covid-19 بین 10 و 20 برابر بیشتر کشنده است.

اما آن را بسیار کمتر خطرناک تر از سارس ویروس که پاره پاره در سراسر چین در سال 2003 – که به کشته شدن 10 درصد از بیماران.

اما نمی CORONAVIRUS گسترش بیشتر راحتی ؟

بله اما نه به طور چشمگیری. بهترین برآوردها نشان می دهد هر فرد با Covid-19 عبور از آن را به 2.6 مردم به طور متوسط. برای آنفولانزا که تعداد 1.5 است.

می توان آن را گسترش بدون علائم ؟

در ابتدا دانشمندان می ترسید حامل های که تا به حال هیچ علائم می تواند از آن عبور کند. که در حال حاضر در شک و تردید.

آنچه که به احتمال زیاد این است کسانی که علائم خفیف هستند و قرار دادن آن را به یک سرد و رفتن در مورد زندگی عادی خود قرار می دهد که دیگران در خطر است.

چه مدت است که آن را قبل از علائم ظاهر می شود ؟

دوباره معلوم نیست. در ابتدا دانشمندان گفت: این می تواند تا دو هفته.

اما شواهد اخیر نشان می دهد دوره جوجه کشی می تواند به عنوان طولانی به عنوان یک ماه – به خصوص در میان کودکان است.

متوسط اما کوتاه تر است. یک مطالعه گفت: این دوره به طور متوسط از علائم شروع شد 5.4 روز برای بزرگسالان و 6.5 برای کودکان.

چه کسی در خطر است ؟

این ویروس می تواند بر هر کسی – با مطالعه اولین 41 آلوده مردم آشکار دو سوم رنج می برند نیست از هر شرط از پیش موجود. اما ميانسال هستند به احتمال زیاد برای به دست آوردن آن 78 درصد از افراد آلوده در چین شده اند در سنين 30 تا 69.

چه مورد ؟

تنها 3 درصد از افراد آلوده تا کنون شده است بیش از 80 – اما اگر آنها از آن آنها بیشتر آسیب پذیر است. تحلیل 72,000 موارد در چین نشان می دهد بیش از 80s مرگ با نرخ 15 درصد است. برای کسانی که در 70s خود مرگ با نرخ 8 درصد و برای کسانی که در 60s 4 درصد است.

چه کس دیگری آسیب پذیر است?

کسانی که با شرایط دیگر مانند دیابت و بیماری های قلبی فشار خون بالا و مشکلات کلیوی – به احتمال زیاد به رنج می برند عوارض شديد اگر آنها آلوده شوند.

آنچه در مورد کودکان ؟

کودکان به نظر می رسد کم خطر است. کمتر از 1 درصد از موارد شده اند با سن کمتر از ده – و اگر کودکان را دریافت ویروس از آن اغلب یک فرم خفیف.

آنها, اما حفظ این ویروس بیشتر از بزرگسالان است.

یک مطالعه در هفته گذشته یافت می شود این ویروس هنوز هم در حال حاضر در مدفوع از, برخی از کودکان به مدت یک ماه پس از آنها آن را قرارداد.

آیا جنسيت مهم است ؟

مردان اندکی بیشتر احتمال دارد به این ویروس از زنان است. روشن نیست که چرا این است.

چگونه پزشکان آزمون برای COVID-19?

هر کسی که دارای علائم –به خصوص اگر آنها را در سفر به خطر در منطقه گفت: برای تماس های آینده خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محلی اورژانس یا درمانگاه.

این راه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند آماده پوشیدن ماسک و دستکش و سایر وسایل حفاظت فردی زمانی که آنها ملاقات ممکن است بیمار و همراهی آنها را به مناطق جدا شده از مرکز.

آنها در حال آزمایش با استفاده از یک سواب گونه که فرستاده شده است برای تجزیه و تحلیل در یکی از 12 بهداشت عمومی انگلستان labs یک فرایند است که بین 24 و 48 ساعت. هر تست مثبت است دو بررسی در اصلی PHE آزمایشگاه در Colindale.

آنچه انجام درمان بیماران دریافت کنید ؟

کمی وجود دارد که پزشکان می توانید برای مقابله با ویروس, اما آنها می تواند به درمان علائم مانند تب و مشکلات تنفسی. آنتی ویروسها و آنتی بیوتیک ها نیز استفاده می شود عمدتا به خاطر مشکلات ثانویه در خلیج.

در جدی ترین موارد بیماران قرار داده و در زندگی-پشتیبانی از تجهیزات.

چندین کارآزمایی بالینی به صورت بالقوه coronavirus درمان مداوم در سراسر جهان, از جمله یکی در نبراسکا که در آن حداقل 13 نفر در قرنطینه از جمله دو در biocontainment واحد است.

آنچه در مورد واکسن?

حتی اگر ووهان ویروس به نظر می رسد تنها چند هفته پیش 20 تیم در سراسر جهان در حال حاضر تولید واکسن.

مقامات چینی ارائه کد DNA ویروس در اوایل شیوع دانشمندان را قادر می سازد برای شروع به کار فورا.

حداقل 30 شرکت ها و موسسات تحقیقاتی در آمریکا در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن.

هفته گذشته یکی از این شرکت های مدرن حمل آن نامزد واکسن به ما زنگ شات آماده بود برای شروع آزمایشات بالینی.

حتی پس از, بهداشت آمریکا, مقامات می گویند که به احتمال زیاد خواهد شد به سمت بالا از یک سال قبل از واکسن است که در واقع آماده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>