دو ده ما تفنگداران دریایی بودند مرخص پس از بررسی بیش از خود اتهام مشارکت در جرایم مواد مخدر و قاچاق انسان عمل در امتداد مرز

اردوگاه پندلتون

کریس کارلسون/AP Photo

  • دو-ده تفنگداران دریایی دریافت کمتر-از-محترم ترشحات از تفنگداران دریایی ما زیر گزارش خود را دخالت در قاچاق انسان و مرتبط با مواد مخدر و جرایم Military.com گزارش شده است.
  • یک نفر را 18 ماه در بخش بریگ هر چند بیشتر از دیگران اجتناب دادگاه نظامی محاکمه پس از شارژر بودند کاهش یافته است بیش از مسائل خود بازداشت.
  • مورد اول به نور هنگامی که دو تفنگداران دریایی دستگیر شدند با سه غیر ما شهروندان در وسیله نقلیه خود را حدود هفت کیلومتر دور از ما/مکزیک, مرز, با توجه به گزارش.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دو-ده US Marines مرخص شده و در حداقل بوده است و محکوم به زندان پس از تحقیقات را به دخالت در قاچاق انسان و مواد مخدر-مسائل مرتبط با سخنگوی تفنگداران دریایی گفت: Military.com.

تفنگداران دریایی از کالیفرنیا اولین 1st Marine Division, مواجه سطوح مختلف از مجازات از اداری به قضائی اقدام سخنگو گفت: Military.com

یکی دریایی شده است محکوم به 18 ماه در یک زندان نظامی و یکی دیگر در حال حاضر در انتظار یک دادگاه نظامی محاکمه جدی ترین نوع نظامی محاکمه Military.com گزارش شده است. نه تفنگداران دریایی که رو یک دادگاه نظامی محاکمه مجرم به اتهامات و ترخيص شدند.

هیچ یک از 24 عضو برکنار شد افتخار مرخص و حداقل دو نفر از آنها مرخص بد انجام تخلیه یک سخنگوی تفنگداران دریایی گفت: Military.com

تحقیق و تفحص به گردان اعضای سال گذشته آغاز شد که ماموران مرزبانی دستگیر لنس فرانسوی, ستاره فیلم. بایرون Darnell قانون دوم و دیوید خاویر Salazar-Quintero حدود هفت مایل از ما/مکزیک, مرز, با توجه به گزارش. ماموران مشخص شد که تفنگداران دریایی بودند و حمل و نقل سه مهاجران مستند نشده.

اولیه بازداشت بنا به گزارش led افسران برای یادگیری از دیگر های مختلف مرتبط با مواد مخدر و قاچاق انسان و جرایم 24 تفنگداران دریایی در نهایت متهم با توجه به گزارش.

پلیس نیز بازداشت فرانسیسکو Saul Rojas-هرناندز پس از چند تن از تفنگداران دریایی گفت: مقامات این مرد دستگیر شد و در سن دیگو, کالیفرنیا, حال هماهنگ انسانی قاچاق و پرداخت تفنگداران دریایی به traffick انسان به ما.

با توجه به یک گزارش از سان Diego Union-Tribune در فوریه 5, دادستان فدرال در زمینه توطئه علیه Rojas-هرناندز ادعا او توطئه برای جذب اعضای تفنگداران دریایی و دیگر شهروندان به حمل و نقل افرادی که تا به حال فقط غیرقانونی عبور ما/Medico مرز در اطراف سن دیگو.

هر Union-Tribune, هفت, دیگر شهروندان ایالات متحده که دستگیر شده بودند برای حمل و نقل افرادی که به طور غیر قانونی وارد این کشور کرده بود به نام “Rojas” به عنوان کسی که تا به حال سازماندهی عملیات.

به عنوان Military.com قبلا در گزارش دادستان تا به حال کاهش یافته و بسیاری از مواد مخدر و قاچاق انسان اتهامات عنوان شده علیه دو ده تفنگداران دریایی که از بيمارستان مرخص شده روز پس از یک دادگاه نظامی حکم داد که دستگیری آنها در خارج از اردوگاه پندلتون که the San Diego Union-Tribune رخ داده است گفت: در مقابل 800 نفر از گردان غیر قانونی. اکثر کسانی که متهم و مرخص مواجه اداری اقدام خارج از دادگاه نظامی سیستم.

ادامه مطلب:

چرا تهمت را تهاجمی در سیاست خارجی نیست نتیجه معکوس — هنوز

یک سرباز تایلندی گزارش به کشته شدن 17 نفر از جمله فرمانده خود را در یک تیراندازی livestreamed در Facebook

72 عکس ها نشان می دهد همه از لحظات کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا احترام اعضای نظامی. او با استفاده از آنها به عنوان غرفه.

 

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im