دو بحران تشنج یک ملت: یک بیماری همه گیر و خشونت پلیس

آنها موازی آفت ravaging امریکا: coronavirus. پلیس و قتل سیاه مردان و زنان است.

جیمی میلز زندگی شده است طرح میتوانست با هر دو. خود سلمانی در میدتاون, مینیاپولیس, یکی از بسیاری از کوچک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که تلاش برای زنده ماندن از بیماری همه گیر. اما آقای میلز امیدوار بود چرا که پس از دو ماه تعطیل شد با توجه به بازگشایی در هفته آینده.

پس از آن در اوایل روز جمعه طبقه کارگر محله که در آن آقای میلز قطع مو برای 12 سال در رفت شعله های آتش به عنوان هرج و مرج تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید پلیس و قتل سیاهپوستان آمریکایی را فرا گرفته مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور.

“به تاج و سپس این — آن را مانند یک روده شات” آقای میلز 56 گفت.

این تحول موجب تصویری گرفتن آقای فلوید را دردناک آخرین دقیقه به عنوان یک افسر پلیس زانو زده بر گردن او است زننده از طریق امریکا در حال حاضر پاره پاره با خشم و اضطراب است. احساسات خام بیش از تلفات یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر کشور و هزینه میلیون ها شغل.

مینیاپولیس اعلام کرد: خشم و اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید یک نتیجه از یک جامعه در حال آزمایش بارها و بارها در هفته های اخیر توسط هر دو خشونت پلیس و ویروس — و در راه قرار داده است که امریکا را عمیق نژادی و نابرابری در stark امداد.

شیوع است وارد نامتناسب اقتصادی و بهداشت و درمان عوارض در اقلیت نژادی و مهاجران در مینیاپولیس و فراتر از آن. سیاه پوست و لاتین کارگران شده اند بیشتر احتمال دارد که شغل خود را از دست. بسیاری از دیگران در میان دستمزد پایین کارگران ساعتی که خطر سلامت خود را با رفتن به محل کار در فروشگاه های مواد غذایی, پرستاری در خانه, کارخانه کشتارگاه و دیگر مشاغل است که نمی توان از راه دور انجام می شود.

جامعه سیاه و سفید در مینه سوتا شده و ضربه های سخت و مواردی از این ویروس فقط به عنوان آفریقایی-آمریکایی ها در سراسر کشور در حال آلوده شدن و مرگ در نرخ بالاتر است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

با یک برآورد مردم سیاه و سفید اختصاص حداقل 29 درصد از شناخته شده Covid-19 موارد در مینه سوتا با وجود ساخت تا حدود 6 درصد از جمعیت این ایالت. آفریقایی-آمریکایی را تا 35 درصد از coronavirus موارد در مینیاپولیس هر چند آنها کمتر از 20 درصد از جمعیت شهر است.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق” گفت: دولت نماینده حسن شیخ محمود به عنوان نور که نشان دهنده یک منطقه با بسیاری از سومالی و دیگر مهاجران. عموی بزرگش درگذشت coronavirus چند روز پیش آقای نور گفت که او در حال از دست دادن آهنگ از چگونه بسیاری از دیگر اقوام و ترکیبات در حال مرگ هستند.

آقای نور گفت: تعطیلی مدارس و صدمه دیده بود فقیرتر دانش آموزان بدون لپ تاپ و یا قابل اعتماد دسترسی به اینترنت به شرکت در کلاسهای آنلاین و امواج زیان کار فرستاده بود محلی نرخ بیکاری سر به فلک کشیده. در حال حاضر با بیش از 200 کسب و کارهای آسیب دیده و یا تخریب شده در ناآرامی های آقای نور گفت که او نگران موج جدید از سلب حق مالکیت از دست دادن شغل و کسب و کار شکست.

“بسیاری از افرادی که فقیر هستند که نمی باید مقدار این ویرانی را واقعا تاثیر آنها را” آقای نور گفت.

حتی قبل از همه گیر Midtown محله که در آن ساختمان های سوخته و آسیب دیده و غارت شده بود در تلاش برای بازسازی خود پس از سال ها از مشکلات اقتصادی. این منطقه در طول تاریخ به تفکیک بخشی از شهر که در آن برخی از ساکنان به حال احساس نادیده گرفته شده است. یک راه آهن بود repurposed به دوچرخه سواری و پیاده روی دنباله اجرا می شود که از طریق محله. Midtown بازار جهانی فنر بود تا جذب مشتریان و خریداران به آن همونگ هندی درهم و دیگر بین المللی مواد غذایی و صنایع دستی است.

اما در حال حاضر در کنار درب به آقای میلز, آرایشگر, فروشگاه دلار و زیبایی-فروشگاه عرضه شده است سوخته به آوار. در جلوی پنجره ها از آقای میلز را سلمانی بودند شکست و غارتگران او را به سرقت برده تلویزیون و تجهیزات ویدئو و کلیپرز.

در حال حاضر با قدرت به بیرون تراوش آب در سراسر زمین و phalanxes از افسران پلیس و گارد ملی نیروهای blockading محله خود او نمی داند که او J-Klips آرایشگاه ممکن است بازگشایی شده است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

“نیمی از جای خود محکوم است,” او گفت:. “ما به کجا می رویم؟”

Phillipe Cunningham, یک عضو شورای شهر نشان دهنده ضعیف بخش در جنوب مینیاپولیس با بزرگ سیاه, همونگ ها و آمریکایی های بومی جمعیت. او گفت: در حال صرف دو ماه گذشته مبارزه برای به دست آوردن یک coronavirus تست سایت افتتاح شد و فیلدینگ تماس از گذاشته شدن کارگران عقب افتادن اجاره خانه و صاحبان کسب و کار قادر به حرکت پیچ و خم فدرال برنامه های امداد رسانی.

روز جمعه آقای کانینگهام سوار در اطراف نقشه برداری ساختمان های آسیب دیده کمک برخی از همان صاحبان کسب و کار هیئت مدیره خود را عرض و تلاش برای جلوگیری از غارتگران از شکستن به فروشگاه.

“ما در حال حاضر تلاش” آقای کانینگهام گفت.

در جیب بسیاری از شهرستان که در آن ویروس به نظر می رسید بیشتر متمرکز ساکنان نداشته دسترسی به ماسک و ضد عفونی کننده دست و حتی به عنوان شهردار دستور ماسک پوشیده شده است که در داخل کسب و کار را از اوایل این هفته گفت: جیا استار قهوه ای, پاستور از اول عهد کلیسا در مرکز شهر مینیاپولیس.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 28 مه سال 2020

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • است ‘Covid پا’ نشانه ای از این بیماری است ؟

   وجود یک چشم انداز مثبت در مردم گزارش علائم chilblains که دردناک قرمز یا بنفش ضایعات است که به طور معمول به نظر می رسد و در زمستان بر روی انگشتان دست یا پا. ضايعات در حال ظهور به عنوان یکی دیگر از نشانه ای از عفونت با کوروناویروس. Chilblains ناشی از التهاب در عروق خونی کوچک در واکنش به سرما و یا در شرایط مرطوب, اما آنها معمولا در سردترین ماه های زمستان. مقامات بهداشت فدرال را شامل نمی شود پا ضایعات در فهرست علائم کروناویروس, اما برخی از متخصصین پوست در حال هل دادن برای تغییر و گفت به اصطلاح Covid پا باید دلایل کافی برای تست.

  • آیا من می توانم رفتن به پارک ؟

   بله اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن شش پا از فاصله بین شما و افرادی که نمی زندگی می کنند در خانه خود را. حتی اگر شما فقط در قطع یک پارک به جای رفتن برای تنه زدن و یا راه رفتن و گرفتن برخی از هوای تازه و امیدوارم آفتاب است یک ایده خوب است.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.

  • چگونه می تواند به من کمک کند ؟

   موسسه خیریه هدایتگر که ارزیابی موسسات خیریه با استفاده از شماره های مبتنی بر سیستم دارای یک لیست در حال اجرا از سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار در جوامع تحت تاثیر شیوع. شما می توانید به خون از طریق صلیب سرخ آمریکا و جهان آشپزخانه مرکزی به شدت به توزیع وعده های غذایی در شهرستانها عمده.


حتی افراد سالم در مینیاپولیس شد احساس اضطراب پس از کشش طولانی بودن پر از سوراخ در خانه های خود به عنوان بهار وارد; محدود بازگشایی کسب و کار تنظیم نشده بود به شروع و تا روز دوشنبه. که شل شدن محدودیت آمد و با یک لیست طولانی از اجتماعی-دورى و قوانین بهداشت.

خانم قهوه ای صحبت کرد که او پا به دور از اعتراض در خارج از یک ساختمان شهرستان بعد از ظهر جمعه گفت او heartened برای دیدن بسیاری از مردم با شرکت در تظاهرات خواستار عدالت برای آقای فلوید حتی زمانی که انجام این کار شد ،

“این است که در مورد جمعی گسترده و غم و اندوه و چه بزرگ باید از غم و اندوه بود که مردم را به خطر معیشت خود را?” او گفت:. “که ما به عنوان یک مردم بیشتر از خطر کردن وجود دارد. این ضروری است. این مورد فقط خود ما فردی زندگی می کند که مردم سیاه و سفید, اما این است که در مورد آینده ما و فرزندان است.”

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

بسیاری از افراد جوان به خصوص اقلیت بودند فرفره-اقتصاد کارگران برگزاری دو یا سه شغل پاره وقت است که تبخیر در هنگام وقوع ضربه گفت: Tyler نشستن پاستور جدید شهرستان کلیسا است که بلوک دورتر از جایی که آقای فلوید درگذشت و از سوم حوزه که سوزانده شد در تظاهرات. آنها به سمت چپ بیکاری و نگران نداشتن مزایای آنها باید تبدیل به بیمار است.

نشستن در خانه در طول مستند با هیچ کار و هیچ چشم انداز از پیدا کردن کار برای آینده قابل پیش بینی او گفت: آنها آگاه تر از حد معمول از اخبار و گزارش و پس از آن تا به حال زمان برای واکنش نشان می دهند با در نظر گرفتن به خیابان.

“من از شنیدن پیام از اعضای جامعه تلاش عمدی به اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به نشان می دهد تا. آنها نمی خواهند برای گرفتن Covid-19 و گسترش Covid-19 اگر آنها رخ می دهد به عنوان یک ناقل بدون علامت است,” او گفت:. “اما وجود دارد یک احساس عمیق ما باید برای انجام کاری از آنجا که شهرستان ما در حال سوختن است.”

در آتلانتا دنور نیویورک و فراتر از معترضان نیز پدید آمده است با وجود این بیماری همه گیر. آنها را تضعیف و در صورت ماسک و bandannas به گارد در برابر coronavirus و همچنین به عنوان گاز اشک آور.

Rashawn ری, یک جامعه شناس و همکار در موسسه بروکینگز گفت: یکی از تفاوت های مهم بین این دو آفت است که coronavirus مانند گذشته بیماری ممکن است یک روز پراکنده با واکسن و یا دستیابی به موفقیت های پزشکی. “ما هرگز بدست به یک محل که در آن نژادپرستی نیست بخش مهمی از زندگی هر کس در ایالات متحده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>