دو بوفالو افسران پلیس تحت تحقیقات جنایی پس از تنه زدن مرد 75 به زمین


اخبار: 57 پلیس استعفا از بوفالو تیم پلیس در ‘نفرت’ بیش ‘درمان’ از دو پلیس بودند که به حالت تعلیق برای هل دادن یک فعال صلح و 75 به طبقه به عنوان بخش باز تحقیقات جنایی

  • همه 57 افسران در بوفالو اداره پلیس Emergency Response Team استعفا از تیم ملی در روز جمعه در حمایت از دو نفر از همکاران که به حالت تعلیق درآمده و تحت بررسی هستند
  • این دو افسر به حالت تعلیق درآمد بدون پرداخت هزینه پس از فیلم را به آنها نشان داد ضربه زدن 75 ساله مارتین Gugino به زمین در مقابل بوفالو شهر هال در شمال ایالت نیویورک در روز پنج شنبه شب
  • افسران نیست استعفا از وزارت – تنها Emergency Response Team آنها در
  • Gugino یک دیرین فعال صلح از امهرست است که در جدی اما شرایط با ثبات پس از حادثه ای که او را دیدم کرک سر خود را باز کنید و در سمت چپ او دروغ گفتن در یک استخر از خون خود
  • فیلم نشان می دهد یک افسر هل دادن او را با باتوم در حالی که یکی دیگر از shoves او را با دست خود
  • سالمندان مرد staggers قبل از سقوط به عقب و صدا از یک نرم افزار است که شنیده می شود او به عنوان بازدید سر خود را
  • بوفالو پلیس در ابتدا منتشر شد بیانیه ای گفت: یک فرد مجروح شد زمانی که او افتاد و سقوط کرد’ قبل و بعد اعلام ماموران شده بود به حالت تعلیق در انتظار بررسی
  • رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو در روز جمعه به نام این شهر را به آتش و اتهام این دو افسر درگیر
  • او همچنین ناودان افسران دیگر برای راه رفتن به او خونریزی و ناخودآگاه در خیابان
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تبلیغات

پنجاه و هفت افسران استعفا از مواضع خود در یک بوفالو پلیس تیم ملی در حمایت از دو نفر از همکاران که به حالت تعلیق درآمد و پس از آنها فیلم برداری تنه زدن یک 75 ساله فعال صلح به زمین باعث او را به شکستن سر خود را.

این دو افسر به حالت تعلیق درآمد بدون پرداخت و در حال حاضر تحت تحقیقات جنایی پس از فیلم را به آنها نشان داد ضربه زدن مارتین Gugino به زمین می روم و او را با آسیب مهم در مقابل بوفالو شهر هال در شمال ایالت نیویورک در پنج شنبه شب و قبل از این شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

بوفالو پلیس خیرخواه انجمن گفت: تحقیقی پست که همه اعضای گروه پاسخ اضطراری تیم باید پس از استعفا داد.

‘پنجاه و هفت استعفا داد و در نفرت به دلیل درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی اجرای سفارشات’ PBA رئیس جمهور جان ایوانز گفت.

57 افسران ندارد استعفا از بوفالو اداره پلیس – تنها Emergency Response Team آنها در خدمت است.

Peace activist Martin Gugino, 75, was knocked to the ground by two Buffalo Police officers on Thursday night outside City Hall. He cracked his head open and could be seen lying in a pool of blood before he was taken to hospital where he remains in a critical condition

فعال صلح مارتین Gugino, 75 بود زدم به زمین توسط دو بوفالو افسران پلیس در روز پنج شنبه شب در خارج از شهرستان سالن. او ترک خورده اش سر باز می کند و می تواند دیده می شود دروغ گفتن در یک استخر خون قبل از او به بیمارستان منتقل شد جایی که او همچنان در وضعیت بحرانی است

Gugino, a longtime peace activist from Amherst, is in a serious but stable condition at Erie County Medical Center following the altercation with the officers. He is pictured above immediately after being knocked to the ground

Gugino یک دیرین فعال صلح از امهرست است که در جدی اما شرایط با ثبات در Erie County مرکز پزشکی پس از درگیری با ماموران. او که در تصویر بالا بلافاصله بعد از اینکه زدم به زمین

می آید پس از Erie County دفتر دادستان منطقه نشان داد آن بررسی این افسران به صورت بالقوه مسئولیت کیفری.

‘به Erie County دفتر دادستان منطقه در ادامه به بررسی این حادثه دستگیر شده در فیلم در خارج از شهر هال پنج است که منجر به آسیب دیدگی از (یک) می گوید,’ سخنگوی این دفتر گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

Gugino یک دیرین فعال صلح از امهرست است که در جدی اما شرایط با ثبات در Erie County مرکز پزشکی پس از درگیری با مأموران که در سمت چپ او دروغ گفتن در یک استخر از خون خود در پیاده رو در مقابل شهرستان سالن.

Martin Gugino (pictured) is in a serious but stable condition at Erie County Medical Center following the altercation with cops which left him lying in a pool of his own blood on the sidewalk in front of City Hall Thursday night

مارتین Gugino (تصویر) در جدی اما شرایط با ثبات در Erie County مرکز پزشکی پس از درگیری با پلیس که در سمت چپ او دروغ گفتن در یک استخر از خون خود در پیاده رو در مقابل شهرستان سالن پنج شنبه شب

اوایل امروز فرماندار نیویورک اندرو کومو به نام برای اتهامات جنایی ساخته شده در برابر افسران.

در روزانه خود را در نشست خبری صبح روز جمعه Cuomo, بازی های برگزار شده این فیلم تکان دهنده که او گفت که او ساخته شده او را احساس جسمی بیمار در همان راه هولناک دولت مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس او می رسید بیش از گذشته 90 روز.

“من بیمار بود به معده من… این همان احساس من تا به حال برای 90 از شب گذشته زمانی که من مرگ عوارض برای کوروناویروس. من از لحاظ جسمی بیمار به معده من ” او گفت:.

فرماندار نام شهرستان به آتش و اتهام این دو پلیس را مسئول حمله به مرد مسن و خواست مقامات به سرعت حرکت می کند.

“من فکر می کنم این شهرستان باید به دنبال شلیک و من فکر می کنم دا باید در این وضعیت ممکن است اتهامات جنایی و من فکر می کنم که باید انجام شود در یک سریع بر اساس: او گفت:.

کومو مقامات برای یادگیری از دست زدن به جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس که در آن مقامات ناودان برای حرکت بیش از حد به آرامی در آوردن اتهامات علیه ماموران که منجر به کشته شدن او موجب خشم و انزجار در سراسر امریکا است.

‘ما در مینیاپولیس است که مردم می خواهند پاسخ و آنها می خواهند پاسخگویی و آنها می خواهند آن را به سرعت گفت: Cuomo. ‘چرخ عدالت به آرامی حرکت می کند – آنها لازم نیست که.

‘من را تشویق دا به نه آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس بود که تاخیر خود ناشی از مسائل.’

وی با اشاره به اشتباهات ساخته شده که در آن مینیاپولیس مقامات پیشنهاد شواهد امر منجر به پلیس درگیر در Floyd مرگ نیست در معرض هر گونه اتهام.

‘هنگامی که دا گفت: در ابتدا ‘دیگر وجود دارد که شواهد چیز دیگری نشان می دهد’… مردم نمی خواهند vaguery… آنها ناراحت و عصبانی و نا امید… من را تشویق دا به حرکت به سرعت و منصفانه و من فکر می کنم شهردار و رئیس پلیس باید دنبال شلیک ” او اضافه شده است.

کومو ستایش شهردار قهوه ای برای اقدام به سرعت در تعلیق ماموران بلافاصله پنج شنبه شب.

An elderly man was seen approaching Buffalo police officers in riot gear outside of City Hall on Thursday

یک مرد مسن دیده می شد با نزدیک شدن بوفالو افسران پلیس ضد شورش در خارج از سالن شهرستان در روز پنج شنبه

Shocking video showed two officers inexplicably shoving him before he staggers and falls to the ground

The man is seen falling to the ground

ویدئو تکان دهنده نشان داد دو افسر توضیح تنه زدن او را قبل از او staggers و به زمین می افتد

The sound of a crack is heard on the video before blood is seen trickling out of the man's head

صدا از یک نرم افزار است که در این ویدئو قبل از خون دیده می شود به trickling از سر مرد

‘شهردار معلق آن دو پلیس به سرعت و احترام من است.’

فرماندار همچنین ناودان اقدامات دیگر افسران که نادیده گرفته و نگه داشته و در راه رفتن به او ناخودآگاه دراز و خونریزی در پیاده رو.

‘که در آن تهدید شد و سپس شما فقط راه رفتن توسط فرد هنگامی که شما با دیدن خونی که از سر و ماموران پلیس راه رفتن توسط. آن را اساسا توهین آمیز و ترسناک ” او گفت:.

کومو گفت که او تا به حال صحبت با مرد مسن در مورد این حادثه.

“من فقط از صحبت با آقای Gugino در گوشی – چه کسی است که آقایی – که خوشبختانه زنده است’ فرماندار گفت.

اما شما می بینید که تصویری و این اختلال اساسی خود را حس نجابت و انسانیت’ کومو گفت.

‘به همین دلیل بود که لازم است ؟ که در آن تهدید شد?’

‘ما که هستیم و چگونه ما را به این محل ؟” او پرسید: قبل از وضعیتی وخیم کردن یک لیست از حوادث هولناک در طول هفته گذشته از جمله پلیس هل دادن مطبوعات, پلیس بودن آمار با آجر و افسران بودن خشونت نسبت به معترضان.

کومو را به خشم می آید به عنوان Gugino دوست ترنس Bisson گفت: بوفالو اخبار 75 سال یک فعال صلح آمیز است که مبارزه در برابر مسائل مختلف از جمله خلع سلاح هسته ای این بازداشت کودکان مهاجر تغییر آب و هوا و گوانتانامو.

Bisson گفت: افراد مسن که با یک کانال یوتیوب که در آن او در مورد چنین مسائلی خواهد ‘هرگز مقاومت جسمی هر نوع سفارشات’.

“او یک فرد ملایم که واقعا معتقد است که او باید به ایستادن برای آنچه که او فکر می کند درست است’ او گفت.

‘به همین دلیل او رفت و به تظاهرات. او هرگز در برابر جسمی هر نوع سفارشات’ Bisson گفت. “او یک بیت ضعیف نه به خاطر سن و سال او. او تا به برخی از مشکلات سلامتی.’

Martin Gugino

Martin Gugino

کومو را به خشم می آید به عنوان Gugino را (در تصویر) دوست ترنس Bisson گفت: بوفالو اخبار 75 سال یک فعال صلح آمیز است که مبارزه در برابر مسائل مختلف از جمله خلع سلاح هسته ای این بازداشت کودکان مهاجر تغییر آب و هوا و خلیج گوانتانامو

Many of the officers continued marching, while two cops leaned over to check on the man

بسیاری از افسران ادامه داد: راهپیمایی در حالی که دو پلیس خم شد برای بررسی در مرد

Governor Cuomo responded to the incident on Twitter calling it 'utterly disgraceful'

فرماندار کومو در پاسخ به این حادثه در توییتر خواستار آن کاملا ننگین’

این فیلم تکان دهنده از پنج شنبه شب حادثه به موجب خشم به عنوان معترضان همچنان به جمع آوری در سراسر ایالات متحده خواستار پایان دادن به خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس هفته گذشته است.

این تصویری که گرفته شده بود توسط یک خبرنگار از ایستگاه رادیویی محلی WBFO نشان می دهد Gugino نزدیک شدن به یک خط از افسران ضد شورش خارج بوفالو تالار شهر پس از شهر 8pm مقررات منع رفت و آمد در روز پنج شنبه.

به عنوان او تلاش می کند به صحبت با ماموران آنها بلافاصله شروع به فریاد او را به حرکت در امتداد قبل از یکی از آنها او را هل می دهد با یک باتون و یک دوم پلیس shoves او را با دست خود.

این مرد مسن است که پس از آن دیده می شود سرسام آور قبل از سقوط و ضربه زدن سر خود را بر روی پیاده رو.

صدا از یک ترک را شنیده است و سپس خون دیده می شود ریختن از سر خود را.

در صحنه های هولناک ترین پلیس نادیده گرفتن Gugino نهفته است که بی توجه و خونریزی بر روی زمین و حفظ راهپیمایی گذشته است.

پلیس که تحت فشار قرار دادند و او را با باتوم دیده می شود مساله به تکیه بیش از او را قبل از او motioned دور توسط یک افسر دیگر.

کسی است که پس از آن شنیده خواستار یک طبیب برای مرد است.

Gugino به بیمارستان منتقل شد جایی که او هنوز هم در حال نگهداری در جدی اما شرایط با ثبات صبح جمعه.

بوفالو پلیس در ابتدا منتشر شد بیانیه ای گفت: یک فرد مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت’. اما مقامات بعد از تایید این دو پلیس تحت بررسی هستند و شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت.

شهردار قهوه ای ناودان این حادثه گفت: او ‘عمیقا مختل ویدئو.’

‘امشب پس از یک درگیری فیزیکی بین دو گروه از معترضان شرکت کننده در تظاهرات غیر قانونی فراتر از مقررات منع رفت و آمد دو بوفالو افسران پلیس زدم 75 سال. قربانی در پایدار اما بیماری جدی در ECMC او گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

‘پس از چند روز تظاهرات و جلسات متعددی بین خودم پلیس رهبری و اعضای جامعه امشب رویداد بسیار مأیوس کننده است.’

افسران گفته شده است که به عنوان روشن نیاگارا مربع که در آن تظاهرات بودند در حال وقوع است.

این ویدئو شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی با بسیاری از تماس برای افسران پلیس اخراج می شود.

MSNBC خبرنگار شادی رید بود که در میان کسانی که ابراز خشم بیش از این افسران پلیس عدم کمک به مرد به عنوان او دراز بر روی زمین است.

‘بقیه فقط گام بر او در حالی که یک تماس آن را در. و سپس آنها را با شتاب دیگری می گوید. آنچه در کشور این است و آنچه در قرن?’ او توییتی.

بازیگر Kumail Nanjiani همچنین با انتقاد از بوفالو اداره پلیس اولیه ادعا می کنند که مرد افتاد و سقوط کرد نشان می دهد پلیس که به احتمال زیاد بدست دور با اعمال خود اگر تصویری تا به حال پدید آمده است.

این می آید به عنوان NYPD و همچنین افسران پلیس در سراسر این کشور آمده اند زیر آتش برای استفاده از نیروی بیش از حد در مردم اعتراض مسالمت آمیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>