توییتر هشدار می دهد که تهمت جیر می تواند خار خشونت

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

توییتر گفت: اوایل جمعه که یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که معترضان در مینیاپولیس شات می تواند نقض این شرکت بر علیه قوانین ستایش خشونت در یک حرکت است که تهدید به تشدید تنش بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مورد علاقه خود را رسانه های اجتماعی با بلند گو حرف زدن بیش از آن محتوای سیاست.

این شرکت مانع از کاربران از مشاهده آقای تهمت پیام را بدون خواندن مختصری متوجه توصیف این قانون نقض شده است. توییتر نیز مسدود شده و کاربران از میل و یا پاسخ به آقای تهمت پست.

اما توییتر را به صدای جیر جیر پایین و گفت آن را در منافع عمومی که پیام در دسترس باقی می ماند.

توییتر گفت که آن را تا به حال ساخته شده تصمیم خود را “بر اساس زمینه های تاریخی از آخرین خط اتصال آن به خشونت و خطر آن می تواند الهام بخش اقدامات مشابه امروز است.”

در توییت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضان را “اراذل و اوباش” و گفت که او گفته بود سوتا که فرماندار نظامی “است که با او تمام راه را.”

“هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” به رئیس جمهور نوشت. “با تشکر از شما!”

این شرکت تصمیم گیری می آید یک روز پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که به دنبال محدود کردن حمایت های حقوقی که سپر اجتماعی در شرکت های رسانه ای از مسئولیت مطالب ارسال شده در سیستم عامل خود را. رئیس جمهور تا به حال fulminated بیش از توییتر تصمیم در اوایل این هفته به الحاق واقعیت-چک کردن برچسب ها برای اولین بار به دو نفر از توییت خود. در پاسخ او متهم توییتر از خفقان سخنرانی و گفت که قرار دادن یک توقف به دخالت.

در آقای تهمت توییتهایی دربارهی مینیاپولیس تظاهرات که او نوشته شده صبح جمعه او همچنین با انتقاد شهردار یعقوب فری را در واکنش به تظاهرات.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی” رئیس جمهور نوشت. آقای ترامپ گفت: آقای فری یک دموکرات باید “خود را با هم عمل می کنند و به شهر تحت کنترل یا من خواهد شد ارسال در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

معلوم بود اگر رئیس جمهور در نظر گرفته شده برای ارسال نیروهای اضافی پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz فعال مینه سوتا گارد ملی برای کمک به برقراری نظم در شهرهای دوقلو.

آقای ترامپ قبلا شرح داده شده در این ویدئو آقای فلوید مرگ به عنوان یک “بسیار تکان دهنده بینایی” و “بسیار بسیار غمگین رویداد” گفت که او خواسته F. B. I. بررسی به تسریع شود.

آقای فری نمی دانم در مورد آقای تهمت توییتهایی تا زمانی که یک خبرنگار خواندن آنها با صدای بلند در یک کنفرانس خبری در اوایل روز جمعه. شهردار سرش را تکان داد و سپس به آتشین تلافی کوبیدن یک تریبون برای تاکید.

“ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را,” او گفت:. “ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس” او ادامه داد. “ما در حال قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما در حال رفتن را از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im