توییتر خود را نشان می دهد مشخصات بالا بیت کوین هک شد و با توجه به نیزه فیشینگ حمله


توییتر ادعا می کند یک حمله فیشینگ در تعداد کمی از کارکنان آن چیزی بود که فعال bitcoin scammers برای هک حساب های کیم کارداشیان, Elon Musk و مشخصات کاربران

  • هکرها با استفاده از نیزه حمله فیشینگ برای سرقت اطلاعات شخصی از کارکنان توییتر
  • این به دسترسی به داخلی حساب ابزارهای مدیریت از بالا مشخصات کاربران
  • حمله هدفمند 130 حساب توییتر در نهایت به tweeting از 45 دسترسی به DM صندوق 36 و دانلود Twitter data 7

توییتر نشان داده است جزئیات بیشتر به چگونه برخی از مشخصات بالا حساب هک شد در اوایل این ماه.

در بیانیه ای در وب سایت خود این شرکت نشان داد فیشینگ نیزه ‘ حمله مورد استفاده قرار گرفت به کش رفتن اطلاعات شخصی از unsuspecting در توییتر کارکنان و پیمانکاران است.

این شامل هکرها با ارسال ایمیل های که به نظر می رسد از یک شناخته شده و یا مورد اعتماد فرستنده به منظور فریب قربانیان به افشای اطلاعات محرمانه است.

این اطلاعات شد و سپس مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن دسترسی به داخلی حساب مدیریت ابزار است که به هکرها مهار رایگان.

این حمله سایبری هفته گذشته دیدم رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت و رپ Kanye West میان بالا مشخصات حساب تحت تاثیر قرار.

حساب Elon Musk, جو بایدن, جف بزوس, Kim Kardashian West, Mike Bloomberg اپل و حال بارگذاری هستند, همچنین شناخته شده به آمار شده اند.

توییتهایی شد و به طور همزمان ارسال شده ترویج بیت کوین کلاهبرداری که وعده داده پیروان رایگان پول اگر آنها منتقل بودجه خاص به یک کیف پول دیجیتال.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Twitter says 130 accounts were targeted in the mass hack that occurred last week and a smaller amount had their private messages (DMs) breached as well. Access to the accounts was garnered by hackers via spear phishing attacks (file photo)

توییتر می گوید 130 حساب های هدفمند در جرم هک که هفته گذشته رخ داده است و یک مقدار کوچکتر بود پیام خصوصی (DMs) نقض به عنوان به خوبی. دسترسی به حساب آورد توسط هکرها از طریق نیزه حملات فیشینگ (عکس)

اولیه از حمله هکرها دیدم آنها برای به دست آوردن جزئیات ورود به برخی از توییتر ابزار, اما نه مدیریت سطح دسترسی مورد نیاز برای نقض یک حساب کاربری.

اما اطلاعات به دست آورد از اولین کارکنان استفاده شد و سپس پس از این کارکنان که آیا چنین دسترسی.

‘با استفاده از اعتبار کارکنان با دسترسی به این ابزار حمله هدفمند 130 حساب توییتر در نهایت به Tweeting از 45 دسترسی به DM صندوق 36 و دانلود Twitter Data 7,’ توییتر گفت.

آن است که فکر orchestrators از هک ساخته شده در مورد $121,000 از 400 پرداخت.

The cyber attack last week saw former US president Barack Obama, Microsoft founder Bill Gates and rapper Kanye West among the high-profile accounts affected.  Tweets were simultaneously posted promoting a Bitcoin scam which promised followers free bitcoin if they transferred funds to a specific digital wallet

این حمله سایبری هفته گذشته دیدم رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت و رپ Kanye West میان بالا مشخصات حساب تحت تاثیر قرار. توییتهایی شد و به طور همزمان ارسال شده ترویج بیت کوین کلاهبرداری که وعده داده شده followers free bitcoin اگر آنها منتقل بودجه خاص به یک کیف پول دیجیتال

توییتر می گوید هکرها ‘دستکاری کارمندان برای دسترسی به حساب 130

توییتر گفت: هفته گذشته که هکرها ‘دستکاری’ برخی از کارمندان خود را برای دسترسی به حساب.

بیش از 100000 دلار از ارز مجازی فرستاده شده به آدرس ایمیل ذکر شده در توییت با توجه به Blockchain.com که نظارت بر رمزنگاری معاملات.

“ما می دانیم که آنها دیده تنها ابزار در دسترس ما داخلی حمایت تیم به هدف 130 حساب توییتر گفت: بیانیه ای که در توییتر خود دارد.

برای 45 نفر از کسانی که حساب های, هکرها قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور ورود به سیستم و ارسال توییت به آن اضافه شده در حالی که داده های شخصی تا به هشت تایید نشده کاربران دانلود شد.

توییتر قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف شده جعلی توییتهایی. آن را نیز خاموش حساب نمی کنند توسط این هک به عنوان یک احتیاط.

تبلیغات

این بیانیه نمی دهد هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد دقیقا چگونه این اطلاعات را به دست آورد دیگر از آن را از طریق یک نیزه حمله فیشینگ.

به طور کلی spear phishing است که در آن مجرمان در هدف قرار دادن یک فرد و استفاده از اطلاعات صحیح در مورد آنها را به آرامش آنها را به یک از امنیت کاذب.

این جعلی تمرین دستاوردهای اعتماد اگر فرد و ترفندهای آنها را به توزیع بیش از ایمیل و گاهی کلمه عبور.

این اطلاعات بسیار ارزشمند برای هکرها آن را به عنوان استفاده می شود را امتحان کنید و دسترسی به دیگر حساب های فردی ممکن است به اینترنت دسترسی دارند.

در این مورد که داخلی ابزار در توییتر اما این روش است که اغلب استفاده می شود برای به دست آوردن اطلاعات بانکی.

توییتر اضافه می کند که آن را تنگ تر کرده است محدودیت های است که می تواند دسترسی های داخلی حساب ابزارهای مدیریت است.

“به عنوان یک نتیجه, برخی از ویژگی ها (یعنی دسترسی به توییتر خود اطلاعات دانلود ویژگی) و فرآیندهای شده اند نهفته آن را می گوید.

“ما کندتر خواهد بود برای پاسخ به حساب حمایت نیاز دارد, گزارش توییتهایی و برنامه های کاربردی از توسعه ما پلت فرم’ گفت: توییتر.

‘با عرض پوزش برای هر گونه تاخیر و این باعث می شود اما به اعتقاد ما این احتیاط لازم را به عنوان ما را با دوام تغییرات در فرآیندهای ما و قطعه سازی به عنوان یک نتیجه از این حادثه است.

‘ما را به تدریج از سر ما پاسخ عادی زمانی که ما با اعتماد به نفس آن را بی خطر به انجام این کار.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im