ترکیه را تهدید به برخورد بازگشت اسد به عنوان پیشرفت در شمال سوریهزمان در حال اجرا است برای سه میلیون غیر نظامی در سوریه در مرز با ترکیه در تیررس وحشیانه رژیم توهین آمیز است که باعث شده است تا آنکارا را تهدید اقدام نظامی علیه بشار اسد اگر نیروهای خود را نمی.

دیروز ترکیه وزیر دفاع گفت: حمله به نیروهای رژیم و شبه نظامیان متفقین اگر آن پایگاه های نظامی در سوریه و شمال غربی استان ادلب تهدید شد, بازتاب رییس جمهور رجب طیب اردوغان اولتیماتوم هفته گذشته که اسد باید برداشت به قبلا توافق آتش بس در خط قبل از پایان ماه فوریه.

اردوغان ارتباطات مدیر Fahrettin Altun گفت: تشدید تنش در ادلب – که منجر به مرگ هشت پرسنل نظامی ترک در روز دوشنبه – غیر قابل قبول بود. “ما نمی توانیم تحمل شده است اتفاق می افتند در ادلب. ما به دنبال پاسخگویی برای ما شهدا,” او گفت: ترکیه-سوریه رسانه های فروم در استانبول دیروز. “بشار اسد جایی در آینده … است نه کاخ ریاست جمهوری, اما دیوان بین المللی دادگستری در لاهه.”

ترکیه به دنبال به ساحل de-تشدید توافق برای ایران در میانجیگری در سال 2018 توسط مسکو – که پشت اسد – و آنکارا است که پشتیبانی از برخی از گروه های شورشی در این منطقه است. آتش بس شده است به طور معمول شکسته توسط هر دو طرف اما attritional کمپین با سوریه را تشدید کرده پس از حیات تحریر الشام (HTS) که قبلا القاعده در سوریه, وابسته, کنترل ضبط از بسیاری از این منطقه در سال گذشته است.

یک مقیاس کامل رژیم هوایی و حمله زمینی آغاز شد که در ماه دسامبر را برانگیخته است تا یکی از بدترین بحران انسانی در سوریه نه ساله جنگ به کشته شدن بیش از 300 غیر نظامی در حملات هوایی که آمار و بیمارستان و بازار و نانوایی و رانندگی 580,000 مردم در حال فرار از خشونت به سوی مرز ترکیه. ترکیه در حال حاضر به حدود چهار میلیون پناهجوی سوری است که تمایلی به باز کردن مرز خود را برای بیشتر.

پنجاه سال ابو عمر از روستای Hass در جنوب ادلب سمت چپ خانه با خانواده اش برای دیگری ایجاد کرد که به مبارزه خود جلب کرد در پایان سال گذشته است. پس از حملات خود رسیده موقت خانه دو هفته پیش فرار آنها به دير حسن در مرز ترکیه. تمام 11 اعضای خانواده شده اند و زندگی در یک چادر در انجماد زمستان شرایط معترضان با هزاران نفر از خانواده های دیگر است.

“ما از دست داده اند و همه امیدواریم که در این نقطه,” او گفت:. “من فکر می کنم wWe در حال رفتن به مجبور به ماندن در اینجا اما اگر این رژیم را نگه می دارد در حال پیشروی وجود دارد که هیچ جای دیگر به سمت چپ بروید.”

“ترکیه اجازه دهید ما به پایین. من نا امید: زمانی که ترکیه در مشاهده پست ها تاسیس شد [به عنوان بخشی از deescalation معامله] من فکر کردم آن را بیش از این رژیم نمی تواند پیشرفت کنه.’ اما در مقابل اتفاق افتاده است.”

ترکیه به مداخله نظامی در سوریه سه بار در عملیات علیه “دولت اسلامی” و ما حمایت کردی به رهبری نیروهای آن را به عنوان یک تهدید تروریستی اما هرگز با حمله سربازان اسد و شبه نظامیان متفقین.

از روز دوشنبه نادر درگیری بین ترکیه و سوریه نیروهای دولتی آنکارا به خواست مسکو برای متقاعد کردن آن متحدان سوریه برای پایان دادن به ادلب حمله. یک هیئت راه اندازی شد به دیدار روز گذشته [شنبه] با مقامات ترکیه به بحث در مورد وضعیت.

آنکارا فرستاده است در 350 وسایل نقلیه با کماندوهای حمایت توسط وسایل نقلیه زره پوش به گوشت گاو تا آن 12 مشاهده موقعیت از جمعه دولتی “آناتولی” گفت: پس از مقامات گزارش داد که سه نفر احاطه شده توسط نیروهای رژیم.

“با وجود همکاری های خود را در مناطق مختلف در سوریه وجود دارد متاسفانه بسیاری از خودنمایی مسائل مربوط به ارتباطات بین آنکارا و مسکو” گفت: Dareen خلیفه ارشد سوریه تحلیلگر در گروه بین المللی بحران.

“روسیه و اسد هنوز در حال هل دادن به جلو با این حمله با وجود این واقعیت آنکارا تصریح کرد آن خطوط قرمز چرا که آنها دست کم گرفتن چگونه حیاتی ثبات در ادلب برای ترکیه است. حفظ مرز بسته است امنیت ملی نگرانی است.” نیروهای اسد باید از طریق ده ها تن از شهرها و روستاها در جنوب ادلب بیش از دو هفته گذشته. دیروز رژیم آن گفت: کلید شهر سراقب بود تحت کنترل آن است.

هنگامی که حملات هوایی در این شهر تشدید کرده و او متوجه سراقب در مورد به سقوط بود و او شهر Ariha بعدی, هدف, هدی, Omar, 43, ترک, ترکی-کنترل Afrin.

او هنوز هم ترس خانواده اش را نمی توان امن در فرار منطقه است. “آینده ناشناخته است. من نمی توانم پیش بینی هر چیزی” او گفت:. “این همه در دست روسیه و ترکیه در حال حاضر و به طور کامل از کنترل سوریه.”

گزارش اضافی توسط حسین Akoush در غازی عینتاب ترکیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de