ترکیه و پاکستان نزدیک مرز با ایران بیش از coronavirus مرگ و میرترکیه و پاکستان که هر دو بسته مرزهای خود را با ایران با ترکیه نیز توقف پروازهای ورودی, در تلاش برای جلوگیری از پتانسیل گسترش coronavirus پس از ایران گزارش شده 43 مورد از این بیماری است.

تمام بزرگراه ها و خطوط راه آهن بسته شد در مرز بین ترکیه و ایران به عنوان از 5 بعد از ظهر به وقت محلی و پرواز از ایران شده بود به حالت تعلیق در ترکیه سلامت وزیر Fahrettin Koca گفت: در روز یکشنبه. پرواز های از ترکیه به ایران بودند و هنوز هم مجاز است.

استانی رسمی در پاکستان و کشور مرزی سپاه همچنین تایید کرد که آن را به حال مهر و موم شده در مرز مشترک خود با ایران است.

بخش هایی از ایران صورت مستند به عنوان بخشی از ایران و تلاش برای کنترل گسترش Covid-19 که به کشته شدن هشت نفر در ایران. “اگر وضعیت بدتر کارکنان شهرستان انتظار می رود برای تبدیل به teleworkers گفت:” شهردار تهران, Pirouz حناچی.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

خارجی و مشترک المنافع بریتانیا توصیه کرده است و از شهروندان ترک و چین که در آن ممکن است. همچنین هشدار داد که مسافران از هنگ کنگ, ژاپن, مالزی, مالزی, کره جنوبی, سنگاپور, تایوان و تایلند که دچار علائم سرفه یا تب و یا تنگی نفس در 14 روز پس از بازگشت به انگلستان با ما تماس بگیرید بیمه خدمات درمانی از طریق تلفن.

جاستین McCurry

مقامات ایرانی نیز مبارزه با جنگ اطلاعات در میان بی اعتمادی گسترده در رسانه های اجتماعی در مورد اینکه آیا این گفته حقیقت در مورد مقیاس شیوع.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ادعا کرد تهران به دشمنان بودند گسترش بی اعتمادی و سرزنش غربی ترساندن داستان برای پایین مشارکت مردم در انتخابات مجلس در روز جمعه.

اولین تایید مرگ ناشی از این ویروس در خاورمیانه گزارش شده بود چهارشنبه گذشته در شهر قم حدود یک ساعت رانندگی از تهران. تعداد زیادی از مردم در خیابان های پایتخت شده است قابل ملاحظه ای پایین تر از حد معمول با بسیاری از مغازه ها بسته و ماسک صورت در تامین کوتاه مدت و به طور فزاینده گران است.

مقامات معرفی شده اند به طور فزاینده اقدامات شدید در تهران و 13 استان از جمله تعطیلی مدارس و دانشگاه سینما و تئاتر. اتوبوس های عمومی در تهران شده است ضد عفونی و پوستر قرار داده و اصرار مردم برای تمیز کردن دست خود و نه لرزش آن از دیگران است.

شهر را از سیستم مدرسه ای شده و بسته به مدت حداقل دو روز اجازه می دهد تا برای ضد عفونی شود. نیز وجود دارد گسترده توصیه به ماندن در خانه و جلوگیری از مکان های که در آن مردم جمع. برخی از مسابقات فوتبال لغو شد. ایستگاه های مترو بودند بسته اما آب چشمه ها و مغازه ها همه بسته بودن. شورای گفت: همچنین در نظر گرفتن مراحل جدید به دور از زباله.

در فرودگاه تقریبا یک سوم از مسافران شد با پوشیدن ماسک, اما وجود دارد هیچ کنترل های ویژه در فرودگاههای کشور است. ترکیه و عراق و پاکستان یا بسته مرزها و یا در حال تحمیل سلامت اضافی چک.

با وجود این هشدارها اکثریت قریب به اتفاق شد حمل با زندگی روزانه خود را به صورت عادی.

برخی از خانواده ها از کسانی که فوت کرده اند در قم ادعا می دانید که هیچ ارتباطی با کسی در چین باعث ادعا می کند که این ممکن است به یک بیماری بومی. وزیر بهداشت, سعید آهنگ نمکی, محروم, این, گفته, یک قربانی داد و ستد در چین سفر کرده بود در آنجا به طور غیر مستقیم. این گونه کشف شده در ایران همسان که در چین, او گفت:.

او توصیه کرده است هیچ سفر یا از قم و همچنین امیدوار به توزیع رایگان coronavirus بسته به ساکنان این منطقه از جمله ماسک های آموزشی و بروشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im