توسان پلیس در آشفتگی پس از مرگ لاتینی, مرد

رئیس پلیس Tucson, Ariz., ناگهان ارائه شده به استعفا در روز چهارشنبه در حالی که انتشار یک ویدئو که در آن 27 سال لاتینی, مرد, کارلوس Ingram لوپز در بازداشت پلیس درگذشت دو ماه پیش.

این ویدئو گرفته شده توسط افسران پلیس,’ دوربین های بدن و ساخته شده تا چهارشنبه به تصویر می کشد وحشتناک قسمت آوریل 21. قبل از مرگ آقای لوپز است که دیده می شود در حالی که دستبند به دست شفاعت بارها و بارها در زبان انگلیسی و اسپانیایی برای آب و نانا و یا مادر بزرگ.

رئیس کریس Magnus گفت: ماموران نمی استفاده از یک سبد آقای لوپز. اما او گفت: ماموران نقض دستورالعمل آموزش زمانی که آنها مهار قربانی در یک موقعیت مستعد در صورت پایین برای حدود 12 ساعت قبل از آقای لوپز رفت و به ایست قلبی و مرگ او در صحنه است.

گزارش کالبد شکافی گفت: علت مرگ یک ترکیب فیزیکی خویشتن داری و ایست قلبی شامل کوکائین مسمومیت. سه افسر استعفا از وزارت پنجشنبه گذشته رئیس Magnus گفت.

افشای آقای لوپز مرگ می آید در زمانی که بسیاری از لاتینی ها در سراسر ایالات متحده خواستار تغییرات در نحوه پلیس خود را درمان جوامع انعکاس مشابه تماس آفریقایی-آمریکایی است. این قسمت در توسان رخ داده است حدود یک ماه قبل از جورج فلوید کشته شد توسط افسران پلیس در مینیاپولیس اشتعال تظاهرات در سراسر کشور است.

شهردار رجینا رومرو توسان متزلزل ظاهر شد در حالی که بحث آقای لوپز, مرگ در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه. او در صحبت به زبان اسپانیایی ارائه تسلیت به آقای لوپز, خانواده, در حالی که ابراز خشم در زبان انگلیسی بیش از آنچه که اتفاق افتاده است.

“من عمیقا آشفته و خشمگین گفت:” خانم رومرو که اولین لاتین به عنوان شهردار به شدت لاتین شهرستان. “این افسران را فسخ شده است تا به حال آنها ندارد استعفا داد.”

هویت از افسران که استعفا ساخته نشده بودند اما دو سفید هستند و یک آفریقایی-آمریکایی است.

آقای مگنوس خود پیشنهاد استعفا به نظر می رسید به گرفتن خانم رومرو بود که در کنار او ایستاده ، او می گفت که بررسی جزئیات آنچه اتفاق افتاده است قبل از اقدام.

این بخش را از دست داده و این موضوع در حال حاضر به آینده تحت موشکافی شدید. مقامات فاش نشد جزئیات بیشتر در مورد آقای لوپز از مرگ تا روز سه شنبه هنگامی که خانم رومرو لغو جلسه شورای شهر پس از تماشای این ویدئو.

قبل از انتشار این ویدئو ارشد مگنوس تا به حال برای عموم توصیف توسان نیروی پلیس به عنوان یکی از پیشرفته تر بخش در کشور است. آن را قبلا ممنوع chokeholds و افسران مورد نیاز برای شرکت در آگاهی فرهنگی و مداخله در بحران آموزش.

رئیس Magnus گفت که افسران در پاسخ به یک تماس در مورد “رفتار آشوبگرانه” توسط آقای لوپز بود که برق و به نظر می رسید اقدام نامنظم زمانی که ماموران در صحنه وارد شدند. در یک نقطه و یک افسر گفت: آقای لوپز او را “شوکه” با یک تفنگ بی حس کردن اگر او موفق به همکاری می نماید.

در کنفرانس خبری رئیس Magnus گفت که او تا به حال خواسته F. B. I. به نقد و بررسی این قسمت است که تحت تحقیقات داخلی در این بخش است. او گفت: ماموران درگیر نشده بود ملاقات استانداردهای ایجاد شده در آموزش برای آنچه که او به عنوان یک بهداشت روانی بحران مربوط به “هذیان هیجان زده.”

برای سال های بسیاری از ادارات آموزش دیده اند افسران که مردم برگزار شد چهره را در آنچه شناخته شده به عنوان “در معرض ابتلا خویشتن” به احتمال زیاد به طور ناگهانی از خفگی موضعی چرا که آنها مشکل دارند گسترش قفسه سینه خود را در هوا.

این درست است به خصوص اگر آنها در حال نشان دادن نشانه هایی از پریشانی روانی و یا مسمومیت با داروهای محرک یک بیماری گاهی اوقات به عنوان هذیان هیجان زده. دستورالعمل برای چنین شرایطی معمولا تماس برای افسران به حرکت مردم بر روی سمت خود و یا نشستن آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

گزارش کالبد شکافی برای آقای لوپز اشاره کرد که او محدود در یک موقعیت مستعد با یک تف هود مش پوشش است که می رود بر سر.

لاتین رهبران در توسان ابراز ترس و غم و اندوه پس از این ویدئو منتشر شد. خط سانتا کروز, یک عضو شورای شهر گفت: این قسمت تأکید چگونه “ما در حال نامتناسب بودن کشته شدن توسط پلیس.”

خانم سانتا کروز تاکید کرد چگونه از جان گذشته آقای لوپز بود در حالی که مهار تماس خود را برای نانا. “در فرهنگ ما ناناس هستند matriarchs,” او گفت:. “او خواستار خود را برای نجات است.”

جنیفر Valentino-Devries کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im