توسان رئیس پلیس ارائه می دهد به استعفا مرگ مرد رو پایین قرار داده شده در بازداشتتوسان رئیس پلیس ارائه کرده است استعفای خود را بیش از مرگ یک زن 27 ساله مردی بود که دستبند به دست و رو پایین قرار داده شده با یک پتو بر سر او در بازداشت است.

کریس مگنوس ارائه استعفای خود را طی یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه یک روز پس از مرگ کارلوس Ingram-لوپز در 21 آوریل, عمومی شد.

مگنوس اذعان کرد گروه او تا به حال موفق به افشای مرگ در زمان و گفت: سه افسران درگیر در مورد نقض کرده بخش سیاست. سه افسران استعفا داد اما می توانست اخراج شده است به هر حال Magnus گفت.

پلیس رفته بود به Ingram-لوپز خانه مادر بزرگ خود را به نام آنها گفت: او نوه مست بود و اقدام نامنظم.

Ingram-لوپز متوقف تنفس در حالی که برگزار می شود بر روی زمین است.

یک ویدئو نشان داده شده به مطبوعات در روز چهارشنبه نشان می دهد Ingram-لوپز در حال اجرا در اطراف یک گاراژ تاریک قاه قبل از اینکه افسران پلیس او را. کیفیت فیلم پایین است به دلیل نور کم اما Ingram-لوپز شنیده می شود گفتن افسران “من نمی توانم نفس بکشم” شفاعت برای آب چندین بار و تماس خود را برای نانا یا مادر بزرگ او نهفته است رو به پایین.

در نهایت یک افسر قرار می دهد و آنچه به نظر می رسد پلاستیکی زرد پتو بیش از کل بدن خود را و می افزاید: یکی دیگر از پتو به زودی پس از.

Ingram-لوپز شنیده گریه و بیش از بیش و گفت: “نه” بارها و بارها به عنوان او بر روی زمین و پوشش داده شده است. بعد از چند دقیقه متوقف می شود و ایجاد سر و صدا و یا در حال حرکت.

افسران اداره ماساژ قفسه سینه قبل از اورژانس پرسنل پزشکی اعلام کرد او مرده در صحنه است. آنها همچنین اداره Narcan یک دارو است که می تواند اثرات مخدر مصرف بیش از حد اما بی اثر است برای مقابله با اثرات دیگر مواد مخدر.

این Pima county medical examiner گفت: Ingram-لوپز مرده بود از ایست قلبی ناگهانی است. دفتر مرد گفت: تا به حال کوکائین در سیستم خود را اما مشخص نیست به شیوه ای از مرگ است. این گزارش می آید به عنوان خو یش در سراسر کشور باید به طور فزاینده ای مواجه موشکافی برای برجسته کردن اطلاعات در مورد مواد مخدر و شرایط بهداشتی اساسی در گزارش پلیس قتل ها نشان می دهد که قربانیان بودند تا حدی مقصر مرگ آنها. گزارش کالبد شکافی نشان داد ماموران قرار مش پوشش شناخته شده به عنوان یک تف هود بیش از Ingram-لوپز ،

شهردار رجینا رومرو گفت: او توسط مگنوس’ استعفای ارائه و مورد نیاز به فکر می کنم در مورد آن, و اضافه کرد که او تا به حال شده است “صادقانه و بزرگ” رئیس پلیس.

رومرو یک دموکرات گفت که او عمیقا آشفته و خشمگین از آنچه او را دیدم در یک تصویری از این حادثه. او گفت: Ingram-لوپز به وضوح در پریشانی و پلیس باید پاسخگو باشند.

“حوادث مانند این به ما یادآوری می کنند که حتی برخی از پیشرفته ترین ادارات پلیس با برخی از مهمترین و رو به جلو فکر و سیاست های جدی آموزش ایمنی به شکست” رومرو گفت.

مورد ظهور به عنوان یک آمریکایی در سراسر این کشور در اعتراض به خشونت پلیس. Ingram-لوپز اسپانیایی.

لاتین فعالان اجتماعی می گویند که آنها از شنیدن داستان های خود را تکرار در تقاضا برای پایان دادن به خشونت پلیس. هفته گذشته در کالیفرنیا قتل آندرس Guardado, 18 سال, پیر گارد امنیتی در لوس آنجلس و موجب خشم در جامعه و در میان فعالان.

در دو رویداد جداگانه در طول چهار سال اجرای قانون در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به ضرب گلوله کشته و دو جوان لاتینی, مرد 22 ساله شان Monterrosa و 23 ساله اریک سلگدو بودند که هر دو مظنون به جنایات املاک.

در سراسر کشور, Latinos ساخته شده 17.1 درصد از جمعیت اما اختصاص 18.3 درصد از تیراندازی پلیس بین 2016 و 2018 با توجه به یک تجزیه و تحلیل از CalMatters.

در حالی که کالیفرنیا ثبت شده بیشتر در تیراندازی پلیس از هر دولت دیگر بین 2015 و 2018, آلاسکا, نیومکزیکو و آریزونا بالاترین میزان کشنده تیراندازی پلیس در هر 100 ، 000 نفر.

تحقیقات جنایی را به Ingram-Lopez مرگ فرستاده شد به شهرستان دفتر وکیل که هنوز برای تعیین اینکه آیا آن را به فایل اتهامات جنایی علیه افسران.

مگنوس گفت که او تا به حال خواسته اف بی آی برای بررسی. او گفت که اگر چه او در جریان روز پس از Ingram-لوپز از مرگ هیچ کس در دولت او مشاهده این ویدئو پس از آن. او به نام شکست را به مرگ یک قدم اشتباه کرد و آن را انجام می شود با هدف های مخرب.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی این یک تراژدی وحشتناک و من تا به حال فرصتی برای دیدار با خانواده اوایل امروز به بیان تسلیت و اجازه دهید آنها را می دانم که چقدر من همدردی با از دست دادن کارلوس” مگنوس گفت.

مگنوس قبلا به عنوان رئیس پلیس در ریچموند کالیفرنیا جایی که او دریافت توجه ملی برای برخی از مترقی اصلاحات تلاش. یکی از اولین همجنسگرا روسای پلیس در کشور او به طور گسترده ای مورد ستایش برای برگزاری یک زندگی موضوع ثبت نام در سال 2014 در روزهای اولیه جنبش و او نیز نظارت یک برنامه پیشگیری از خشونت تاکید کرد که با همکاری اعضای جامعه به جای مجازات است.

اما ریچموند بخش بود و بعد در یک رسوایی بزرگ شامل افسران بهره برداری جنسی از یک دختر نوجوان. حداقل شش افسران دخیل بودند از جمله آژانس رئیس ستاد.

برخی از فعالان را با اشاره به مگنوس به عنوان مثال از راه های لیبرال و اصلاح طلبان شکست خورده اند برای رسیدگی به مشکلات سیستمیک با پلیس شده اند و قادر به متوقف کردن موارد خشونت پلیس و خشونت است. در اوایل این ماه در صورت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت توسان پلیس مگنوس شد و شعار خود را اصلاح رکورد در آریزونا گروه گفت که او تا به حال از نزدیک با گروه های اجتماعی و اتخاذ سیاست های کارگردانی افسران به د-تشدید درگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de