در تلاش برای متقاعد کردن خودم من OK: افکار از یک جوان سیاهمن آخرین صرف تعطیلات آخر هفته فکر کردن در مورد آنچه باعث می شود من متفاوت از Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید. من در تلاش بود تا خودم را متقاعد کند که “من خوب” – که تحت شرایط مشابه من تجربه نتیجه ای متفاوت. چقدر بزرگتر از یک لبخند آیا من نیاز به کشش در سراسر چهره من وقتی که من راه رفتن را از طریق سفیدتر محله? چقدر مودب می شود به یک افسر پلیس که تنها می بیند تاریکی از پوست من است ؟ اینها سوالاتی است که باید کشتی کنترل از ذهن من است.

من صرف تعطیلات آخر هفته درخواست خودم به آنچه که من می توانید انجام دهید برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک نام درخشان در سراسر رویداد های اخیر به عنوان آخرین فرد سیاه و سفید کشته اساسا فقط در تلاش برای زندگی است. اما من همیشه خودم را متوقف کند به طور کامل از پاسخ به سوال که از آنجا که من می دانم جواب این است: هیچ چیز.

یک سال پیش من دریافت یک دیپلم با حروف است که به عنوان خوانده شده “هاروارد”. اما من می دانم که یک آیوی لیگ آموزش و پرورش نمی خواهد از من محافظت. مسیحی کوپر نیز به دانشگاه هاروارد رفت اما که نمی صرفه جویی او را از مشکلات روزمره بودن در امریکا – حتی بدون ضرر کوهپیمایی در “مترقی” شهر ثابت می تواند به طور بالقوه خطرناک برای یک مرد سیاه و سفید. حداقل او راه می رفت دور از نظر جسمی آسیبی نرساند اما او می تواند زندگی می کنند ؟ می توانید من واقعا زندگی در آمریکا ؟

من اغلب دیده بان حسد به عنوان همتایان سفید زندگی می کنند به طور کامل و به وفور در اینجا رفتن به فروشگاه های رانندگی در اطراف سرگردان در هر محله آنها می خواهند با پیش فرض های ساخته شده در مورد شخصیت خود را بر روی پوست خود را. من آنها را تماشا می کنند بدون ترس.

در طول هفته گذشته من شده است هولناک با متن, تماس, ایمیل, از, سفید, دوستان و, دیگر غیر, سیاه متحدان. من حسادت چگونه سفید من دوستان شما را وادار به انتخاب کردن به فرهنگی و نژادی تقدس ارسال در حال حاضر مرسوم متن. من از هر متن اما آرزو می کنم که من می تواند یک برای ارسال متن – امید بستن به تراژدی برای یک لحظه به سوگواری پرداخت و احترام پس امید بستن راست عقب است. اما من نمی توانم. من باید به طور مداوم روند این فجایع – تشریحی چرا این یکی یا آن یکی نمی تواند باشد من چرا من نتیجه متفاوت خواهد بود. من نمی آمد تا با چیزی.

آخر این هفته مشخص شده 99 سالگرد یک مسابقه کشتار که نابود پر رونق سیاه و سفید “وال استریت” در Tulsa, اوکلاهما, شهر من. نه چندان دور از تولسا است پرنده قرمز کوچک از لحاظ تاریخی شهر همه سیاه و سفید مادر من را مشاهده می کنید به عنوان یک خانه بهداشت ، من فکر کردم در مورد یک شرکت سرمایه گذاری در پرنده قرمز متعلق به و اجرا توسط خانواده ها در اوایل 1900s که تبلیغ شده در بروشور: “یک پیام به رنگی ، آیا شما می خواهید یک خانه در جنوب غربی بزرگ – زیبا هندی خاک ؟ در یک شهر پر از هوشمند متکی رنگی مردم؟”

لحظه ای من را به دست آورد برخی از راحتی از آن احساسات است. اما به محض این که از گذشته الهام گرفته از امید شروع به متورم شدن من برگشتم به زمان لحظه ای که در آن مردم سیاه و سفید که در بخشی از تولسا هنگامی که پرتکاپو با فرصت برای زندگی هستند فقط در برخورد با آنچه در آن احساس می کند مانند فقط به زنده ماندن یک نوزاد متولد امروز در یکی از مهمترین و عمدتا سیاه کدهای پستی در تولسا می تواند انتظار زندگی به 10.7 سال کوتاه تر از همتایان سفید. آنها زندگی نمی کند یا آنها به سختی زنده ماندن.

بر خلاف شجاع سیاه روزنامه نگاران از اواخر 1800s و اوایل 1900s که از روی علاقه نوشت: از یک وعده داده زمین در حال حاضر روز اوکلاهما که در آن سیاه و سفید خانواده می تواند عقب نشینی من هیچ جایی برای ارائه به مردم که در آن ما می توانید به عنوان آنها نوشت: “بیرون آمدن از بیابان از میان این lawless lynchers و تنفس هوای آزاد.” من نمی توانم مطابق با اخلاق روزنامه نگاری و یا حتی در خدمت حقیقت, نوشتن از روی علاقه از یک محل که در آن مینیاپولیس ساکنان می تواند فرار برای زنده فراوان. من فقط می توانم به شما بگویم که چگونه ما ممکن است زنده ماندن در آن است.

زنده ماندن به معنی سوال هر روز – به خصوص روز مانند آنهایی که در طول چند هفته گذشته – که آیا من می خواهم را به سیاه و سفید کودکان به این دنیا تنها به ادعا با همان جهانی که قوس به نظر می رسد به خم شدن به سمت عدالت است. بازمانده احتمالا به معنی داشتن این کودکان یک روز تنها به “بحث” با آنها. به جز این بحث نخواهد بود فقط در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که آنها طول کشیده. این بحث شامل هشدارهای چیزی که می تواند اتفاق می افتد به آنها را اگر در میان چیزهای دیگر, آنها تنه زدن آنها با یک ماکت اسلحه بورس آنها خواب در شب در خانه های خود آنها را با شتاب و کیف پول خود را از آنها دریافت بلیط ترافیک.

ما دیگر ممکن است ارزش به عنوان 3/5 یک فرد راه بردگی سیاه پوستان بودند اما حوادث این هفته به یاد مردم سیاه و سفید است که ما نه با ارزش به اندازه کافی برای زنده فراوان. ما فقط می توانیم امیدوار به گرفتن – برای زنده ماندن.

هیچ راه فرار وجود دارد به سرزمین موعود. وجود دارد تنها به وضوح فریاد در امریکا است که مهم نیست که چقدر او ممکن است ما را نادیده گرفت و یا به ما بگویید که ما اعتراض است و نه مدنی و صلح آمیز زندگی ما جداگانه و جدا از هر کس دیگری مهم نیست و ما می خواهیم به زندگی می کنند در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>