مغلوب ساختن پیشی جستن سفید نسخه ای از تاریخچه

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مسابقه-طعمه سخنرانی بیش چهارم ژوئیه آخر هفته به امید rile پایگاه خود را و پرش شروع خود را ضعیف مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد مجبور شدم به خاطر رجزخوانی از دانشگاه کلمبیا دوم که توجه کشور در سال 2018 است.

در این ویدئو یک دانش آموز به نام جولیان فون Abele فریاد می زند: “ما ساخته شده در جهان مدرن!” وقتی کسی می پرسد که او پاسخ می دهد “اروپایی ها.”

فون Abele می رود:

“ما اختراع علم و صنعت, و شما می خواهید به ما بگویید برای متوقف کردن چون آه خدای من ما خیلی baaad. ما اختراع جهان مدرن است. ما با ذخیره میلیاردها نفر از مردم از گرسنگی. ما ساخته شده تمدن مدرن است. سفید مردم بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به جهان. ما خیلی شگفت انگیز! من خودم را دوست دارم! و من دوست دارم مردم سفید!”

او نتیجه می گیرد: “من نمی نفرت مردم دیگر. من فقط دوست دارم سفید مردان است.”

فون Abele بعد از عذرخواهی برای “رفتن به بالای” گفت: “تاکید می کنم که واکنش من بود یکی نبود از نفرت” و با این استدلال که اظهارات خود را گرفته بودند “خارج از متن.” اما احساسات مانند این مرد جوان با بیان — که مردان باید محترم شمرده شود, صرف نظر از گناهان خود به رغم گناهان خود را زیرا آنها با استفاده از نقشه های کتاب مقدس و اسلحه به جهان را تغییر دهید و نتیجه آن را برداشته و آن را نجات داد — محدود به یک دانشجو را تاسف تصویری. آنها در ریشه مردسالار سفید supremacist ایدئولوژی.

به کسانی که معتقدند در این بین قهرمانان در تاریخ جهان است. آنها را فتح کسانی که می تواند فتح شود. آنها را به بردگی کشانده کسانی است که می تواند به بردگی گرفته می شود. و دین و فلسفه و حتی گاهی اوقات خود را شبه علم ارائه منطق برای اقدامات خود را.

آن را سخت به شنیدن صدای فون Abele زمانی که تهمت بود و در پایه کوه راشمور و گفت: “هفده و هفتاد و شش نمایندگی اوج هزاران سال تمدن غرب و پیروزی نه تنها روح بلکه از حکمت و فلسفه و دلیل است.” او ادامه داد: بعد از “ملت ما این است که شاهد بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است.”

روشن می شود که “ما” در این عبارت است که مردم سفید به طور خاص مردان سفید. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفتن مردان سفید پوست است که آنها اجداد خود و است که آنها در حال حاضر در حال حمله است که آنها باید تشکر کرد.

این ناشکری از آن همه است.

چگونه جرات طول تاریخ مظلوم اقلیت ها در این کشور به خاطر گناهان خود ستمگران? چگونه جرات آنها خواست که تمام حقیقت می شود گفت ؟ چگونه جرات آنها خودداری ستایش خود را از ناپسند?

در نقطه دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تظاهرات اخیر:

“این جناح چپ انقلاب فرهنگی طراحی شده است برای سرنگونی انقلاب آمریکا. در انجام این کار آنها را از بین بردن تمدن که نجات میلیاردها دلار از فقر و بیماری و خشونت و گرسنگی که برداشته بشریت به ارتفاعات جدید از دستاورد کشف و پیشرفت است.”

در واقع بسیاری از معترضان به سادگی اشاره به ریاکاری از این مردان از جمله بسیاری از بنیانگذاران که مبارزه برای آزادی و آزادی از انگلیسی ها در حالی که به طور همزمان به بردگی آفریقایی و کشتار بومی.

اما تهمت مانند سفید برتری خود را رد گنجاندن این زمینه. به عنوان برگ برنده آن قرار دهید:

“در برابر هر قانون از جامعه و طبیعت, فرزندان ما در حال تدریس در مدرسه به نفرت خود را از کشور به این باور است که مردان و زنانی که از آن ساخته شده بودند اما بودند که خائنانی. رادیکال مشاهده از تاریخ آمریکا است که یک web of lies — تمام چشم انداز برداشته شده است و هر فضیلت است پنهان هر انگیزه پیچ خورده, هر, واقعیت این است که تحریف شده و هر عیب است بزرگ شده تا تاریخ پاکسازی و رکورد ریخت فراتر از به رسمیت شناختن همه.”

در واقع رکورد است که نمی ریخت اما اصلاح شود.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن: “این جنبش آشکارا حمله به میراث هر فرد در کوه راشمور. آنها ویران کردن حافظه واشنگتن, Jefferson, لینکلن و روزولت.”

آیا این یک توهین به اشاره است که جورج واشنگتن بود enslaver که امضا فراری برده عمل می کنند و تنها بردگان خود را آزاد مى كند پس از او مرده بود و دیگر زمینی برای استفاده از آنها ؟

آیا این یک توهین به اشاره است که توماس جفرسون به بردگی گرفته شده بیش از 600 انسان در طول زندگی خود بسیاری از زمانی که او نوشت: اعلامیه استقلال و که او تا به حال رابطه جنسی با یک فرزند که او را به بردگی کشانده — من بهش تجاوز به عنف — و حتی بردگی کودکان او را با مته سوراخ ،

آیا این یک توهین به یادآوری است که در طول لینکلن-داگلاس بحث آبراهام لینکلن گفت:

“من هیچ هدف معرفی و سیاسی و برابری اجتماعی بین سفید و سیاه و نژادها است. وجود دارد یک تفاوت فیزیکی بین این دو که در قضاوت من احتمالا برای همیشه ممنوع زندگی خود را با هم بر جای پا از برابری کامل و آنجا که آن را تبدیل به یک ضرورت وجود دارد که باید تفاوت من و همچنین به عنوان قاضی داگلاس هستم در حمایت از مسابقه که به من تعلق داشتن موقعیت برتر.”

آیا این توهین به یادآوری است که تئودور روزولت بود سفید supremacist, حامی اصلاح نژاد و یک امپریالیستی? به عنوان Gary Gerstle یک استاد تاریخ در دانشگاه کمبریج پس از آن “او تا به حال هیچ صبر با بومیان و ساکنان اصلی مقدس فضایی آمریکا تداخل با مفهوم خود را از آمریکا متعالی است.”

آن است که نه توهین اما deprogramming. آن است که گفتن حقیقت و برای آن زمان بسیار دیر شده است.

به عنوان مردمی استفاده می شود به آن “حقیقت را بگویید و شرم شیطان است.”

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook و توییتر (@NYTopinion)و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de