مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان ثروتمند نگاه به پول نقد در طول coronavirus بحرانFracking میلیاردر و تهمت دهنده هارولد هام بود که در میان یک گروه نخبه از نفت و گاز که مدیران در دیدار با رئیس جمهور در اوایل ماه آوریل به مطبوعات فدرال برای کمک به شمول دسترسی به وام های بزرگ برای کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این باعث تهمت و پس از آن به قول “را به بودجه در دسترس برای این بسیار مهم شرکت”.

عمده تهمت متحد Tommy Fisher که سال گذشته فرود $400m Army Corps of Engineers قرارداد برای ساخت 31 مایل از مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار در آریزونا در ماه آوریل دریافت دلار دیگر 7m از ارتش – با وجود فعال بررسی توسط پنتاگون ناظر به اتهام طرفداری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تحت فشار قرار دادند برای فیشر.

بزرگ دیگری تهمت دهنده Mike Lindell مدیر اجرایی MyPillow و صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مینه سوتا رو فرش قرمز درمان از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه مارس است. Lindell سپس ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه او را به عنوان “انتخاب شده توسط خدا” به عنوان رئیس جمهور تبلیغ این شرکت تلاش برای هزاران نفر از ماسک صورت.

رئیس جمهور kid-دستکش درمان سه مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان که اهدا کرده اند و بیش از $1m برای کمک به تهمت و دیگر نامزدهای جمهوری خواه سعی کنید به پیروزی در این, سقوط, تاکید, چگونه حتی در یک اقدام بی سابقه بحران ملی مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت ها و کمپین دستگاه اغلب شیب نسبت به اهدا کنندگان و متحدان سیاسی به نفع دسترسی و تبلیغات.

متعدد کارفرمایان از هتل ها هواپیمایی و بخش های دیگر باید لابی تهمت و مقامات دولت در طول این بیماری همه گیر. ناظر گروه ها می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن روابط نزدیک با حامیان و خیرین از پچ نفت و بخش های دیگر سزاوار بررسی نزدیک به بیش از $2.6 tn در بودجه امداد هستند doled.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در ارتباط با این و دیگر کمک کنندگان بزرگ برجسته که چرا ما نیاز به نظارت دقیق مطمئن شوید که صدها میلیاردها دلار ها گردش در اطراف منافع مردم آمریکا و نه رئیس جمهور اهدا کنندگان و متحدان سیاسی گفت:” رابرت مگوایر این مدیر پژوهشی در watchdog گروه خدمه.

هام ورود در کاخ سفید دیدار با فرماندهان از غول های اکسون موبیل و شورون بود تعجب: هام به عمده سخنرانی در جمهوری 2016 کنوانسیون بوده و غیر رسمی انرژی مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را باز کرد دسته چک گسترده ای را برای رئیس جمهور.

قاره منابع شرکت هام تاسیس شده است و عمده سهامداران در اهدا کرده است تقریبا $1m به نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده Pac امریکا اولین اقدام. هام داد 50.000 دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن نفت و گاز جلسه نیز جلب میلیاردر Kelcy Warren, رئیس انتقال انرژی شرکای توسعه یافته که بحث داکوتای دسترسی به خط لوله. وارن و همسرش اهدا شده بیش از $720,000 به ناروا پیروزی با توجه به CRP.

پس از این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن او خواست تا انرژی و خزانه داری دبیران برای کشف گزینه های برای کمک به شرکت های نفت و گاز رو به لاغر بار و بار بدهی به عنوان تقاضا برای نفت و گاز کاهش یافت در طول این بیماری همه گیر.

گزینه های گفته می شود تحت بررسی شامل افزایش وام محدودیت در بخشی از $2.2 tn تسکین عمل برای شرکت مشکل به خصوص در اواسط و کوچکتر از اندازه شرکت ها شده است که سخت ترین ضربه – و احتمالا قرار دادن تعرفه های واردات نفت ایده هام به تبلیغ قبل از.

بیشتر برخی از اواسط اندازه شرکت های نفت و گاز به دنبال چشم پوشی از بدهی های خود به کمبود اعضای به دنبال ضربه به بخشی از $2.2 tn تسکین عمل می کنند که فدرال رزرو به زودی راه اندازی خواهد شد, دادن وام به شرکت هایی با بیش از 500 کارمند است.

جانباز نفت لابی احتیاط که مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای کمک به سوخت های فسیلی متحدان که بهره مند شده اند به شدت از مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory و سیاست های مالیاتی می تواند جرقه سیاسی میکند.

“احساسات در برابر صنعت نفت در نظر گرفتن یک حد مرگ به نگرانی بیش از coronavirus اما که می تواند به سرعت تغییر اگر دولت ارائه می دهد تا سخاوتمندانه اقتصادی بسته به صنعت” هشدار داد همین دانکن سابق بالا لابی برای ConocoPhillips.

به طور جداگانه تهمت شخصا حمایت سپاه مهندسان ارتش توزیع $400m قرارداد به فیشر داکوتای شمالی-بر اساس شرکت فیشر شن و ماسه با وجود نگرانی های سپاه به حال در مورد فيشر دیوار پیشنهاد با توجه به واشنگتن پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی پس از فیشر علنا تبلیغ مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار و مهارت های خود را در فاکس نیوز و صفحه اصلی وزارت امور خارجه سناتور کوین کرامر که دریافت 10 ، 000 دلار از فیشر برای مبارزات انتخاباتی خود در سال 2018, دفاع و پشتیبانی او.

وزارت دفاع بازرس کل را بررسی اینکه آیا نامناسب طرفداری کمک Fisher, جلوگیری نمی کند ارتش به او $7.6 m بیشتر در اواسط آوریل برای ساخت یک 800ft مانع در آریزونا.

در ضمن MyPillow رئیس Lindell گزارش توزین در حال اجرا برای فرماندار در مینه سوتا در سال 2022 با برخی از تشویق از مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>