مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات گرم برای Ghislaine ماکسول: “من فقط آرزو می کنم او به خوبی’

رئیس جمهور تهمت بازگشت به کاخ سفید تریبون در روز سه شنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان غیر معمول مسیر انحرافی را طی زمانی که او پیشنهاد کلمات گرم برای Ghislaine ماکسول که رو به فدرال به اتهام کمک به جفری اپستاین استخدام داماد جنسی و سوء استفاده از دختران است.

آقای تهمت اظهار نظر در مورد خانم ماکسول دستگیر شد و در نیوهمپشایر در این ماه است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در زندان فدرال در بروکلین آمد و در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد اینکه آیا او انتظار می رود او را به رفتن با نام مردان قدرتمند شده اند که متهم در پرونده های حقوقی از در نظر گرفتن بخشی در رابطه جنسی-قاچاق حلقه که آقای اپستاین اتهام زد.

“من نمی دانم” آقای ترامپ گفت. “من واقعا نمی شده است و پس از آن بیش از حد. من فقط آرزو می کنم او به خوبی باشم.”

“من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ” رئیس جمهور در ادامه با اشاره به فلوریدا شهر که در آن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر است و در آن آقای اپستاین تا به حال یک خانه. “اما من آرزو می کنم او به خوبی هر آنچه در آن است.”

خانم ماکسول التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

اظهارات تمدید توجه آقای تهمت روابط به آقای اپستاین دستگیر شد و تقریبا دقیقا یک سال قبل از خانم ماکسول آقای اپستین دیرین همراه است. آقای اپستاین متهم شده بود در یک فدرال کیفرخواست با جنسی بهره برداری و سوء استفاده از ده ها تن از دختران و زنان در عمارت خود را در منهتن و در جاهای دیگر از جمله در پالم بیچ املاک و.

یک ماه پس از دستگیری آقای اپستاین, 66, خود را به دار آویخته در سلول خود در زندان فدرال در منهتن که در آن او بود در انتظار محاکمه است. دادستان فدرال گفت: پس از مرگ او که در ادامه به بررسی همکاران خود را.

پس از آقای اپستاین بازداشت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دور کردن خود از خوار سرمایه که تا به حال اجتناب فدرال-فیلم های جرم و جنایت به اتهام زیر به طور گسترده ای مورد انتقاد تقاضای معامله در سال 2008 است که اجازه داده او را به اعتراف به گناه به کمتر دولت به اتهام درخواست فحشا. (یک دیوانگی بیش از تقاضای معامله در نهایت باعث شد آقای تهمت کار, منشی, که مذاکره آن را به استعفا.)

آقای ترامپ صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در ماه ژوئیه گذشته گفت: او می دانست که آقای اپستاین “مثل همه در پالم بیچ او را می دانستند.”

اما رئیس جمهور افزود: “من تا به حال سقوط کردن با او. من صحبت نکرده و به او در 15 سال است. من نه از طرفداران خود را که من می توانم به شما بگویم.” شرایط پارگی در رابطه خود هرگز پاک شده.

آقای تهمت نظرات سال گذشته برگشت از نظر وی با بیان این که در سال 2002 زمانی که او گفت که مجله نیویورک که آقای اپستاین بود “پسر فوق العاده” که او تا به حال شناخته شده برای 15 سال است.

“او یک مقدار زیادی از سرگرم کننده با” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “این است که حتی گفت که او دوست دارد زیبا تا آنجا که من و بسیاری از آنها جوان تر طرف.”

آقای اپستاین هرگز غرامت پرداخت Mar-a-Lago, عضو, اما آقای ترامپ درمان او را مانند یک دوست نزدیک و دو مرد بودند عکس با هم در باشگاه در 1990s و 2000s اولیه — آقای ترامپ همیشه با پوشیدن یک کراوات آقای اپستاین هرگز با پوشیدن یک. آنها همچنین با حضور در بسیاری از مهمانی های شام در منهتن.

جورج Houraney یک تاجر فلوریدا توصیف یک قسمت در دو مردان yearslong رابطه به نیویورک تایمز سال گذشته است.

آن سال 1992 و آقای Houraney پرواز کرده بود دو دوجین یا بیشتر زنان در آنچه قرار بود یک “تقویم دختر” رقابت در Mar-a-Lago. تنها مهمانان معلوم شد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای اپستاین.

آقای Houraney که در آن زمان تا به حال فقط در همکاری با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبان رویدادهای خود را در قمار به عقب گرفته شد.

“من گفت:” دونالد این است که قرار است به یک مهمانی با V. I. P. s'” او به یاد می آورد. “‘شما به من گفتن این شما و اپستاین?'”

در سال گذشته حدود یک هفته پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال رد او روابط به آقای اپستاین ظاهر که اسیر مردان با بهره گیری خود را با هم در Mar-a-لاگو در شرکت ده ها تن از N. F. L. cheerleaders.

در این مراسم نشان داده شده در فیلم نیز اتفاق افتاده است که در سال 1992 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای اپستاین می توان مشاهده و اظهار نظر به هر یک از دیگر در مورد زنان است.

آقای ترامپ که 46 بود در آن زمان و لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و کراوات صورتی به نظر می رسد در خوشگذران ارواح خنده و به گرمی استقبال مهمانان از جمله آقای اپستاین.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در عنصر خود را. او حرکت می کند و از این سالن به حاشیه و پشت. در یک نقطه او اشاره می کند به آقای اپستاین و خم به او بگویید: “او،”

در نقطه دیگر آقای اپستاین دو برابر بیش از خندیدن به چیزی آقای ترامپ زمزمه در گوش او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im