صدای شیپور جنگ علیه عمیق دولت وارد یک مرحله جدید

واشنگتن — به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور تهمت نگران طرد سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman از کاخ سفید و تبعید او به پنتاگون کافی نیست. اگر او تا به حال راه خود را فرمانده کل قوا روشن ساخته شده است در روز سه شنبه وزارت دفاع خواهد در حال حاضر اقدام علیه سرهنگ ،

“این را باید به نظامی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از خبرنگاران که پرسید آیا سرهنگ Vindman باید اقدام انضباطی پس از شهادت در مجلس جلسات که رهبری به رئیس جمهور را استیضاح. “اما اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است” آقای ترامپ اضافه شده در تهدید از نظر “منظورم این است که آنها در حال رفتن به, قطعا تصور می کنم نگاهی به آن.”

این بی قراری در زمان آقای تهمت واشنگتن است. در این روز از او تبرئه در سنا محاکمه یک آزرده و بی بند و بار رئیس جمهور به دنبال حتی مقیاس به عنوان او آن را می بیند. سرهنگ Vindman ناگهان در راهپیمایی امنیتی از کاخ سفید یک سفیر که او نیز شهادت در خانه جلسات بود شتابزده اخراج و ارشد وزارت دادگستری مقامات روز سه شنبه مداخله از طرف آقای تهمت محکوم دوست, Roger J. سنگ جونیور پیشرو چهار حرفه دادستان به ترک مورد.

بیشتر محورها مطمئن شوید که به سقوط. یک مقام ارشد پنتاگون رسمی به نظر می رسد در معرض خطر از دست دادن او نامزدی به بالا پست وزارت دفاع پس از بازجویی از رئیس جمهور را تعلیق کمک به اوکراین است. به همین ترتیب یک دادستان درگیر در آقای سنگ را مورد دهکدهای از دست یک نامزدی به یک مقام ارشد وزارت خزانه داری موقعیت. کلیدی شورای امنیت ملی رسمی است گفت: همکاران به صورت اخراج. و گذشته از ده ها تن از حرفه ای بودن مقامات منتقل شده و از خانه رفته است تا پایان هفته.

جنگ بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او خواستار “دولت عمیق” وارد تر فرار فاز به عنوان رئیس جمهور به دنبال ادعا کنترل بیشتر بر دولت است که او معتقد است به اندازه کافی به او وفادار. بدون نیاز به نگرانی در مورد کنگره در حال حاضر که او تا به شده است تبرئه دو مقاله از استیضاح رئیس جمهور نشان داده است تمایل به تمدید قانون حتی اگر آن فرمان تازه شکایت در مورد نقض هنجارهای سنتی.

“این رئیس جمهور است که به عنوان کارکنان است که می خواهید برای اجرای سیاست های خود را که او تا به اعتماد” گفت: Robert C. اوبراین مشاور امنیت ملی که تحت نظارت سرهنگ Vindman و برادرش یوگنی Vindman همچنین ارتش سرهنگ که اخراج شد هفته گذشته از شورای امنیت ملی کارکنان حتی اگر او شهادت نیست در خانه جلسات. “ما از جمهوری موز که در آن ستوان سرهنگ با هم دریافت کنید و تصمیم بگیرید که چه سیاست است.”

رئیس جمهور دخالت در آقای سنگ مورد تولید شدید اعتراض و خواستار رسیدگی به اینکه آیا او نادرست به دنبال انحراف دادستان به نفع دیرین دستیار و مشاور. ساعت پس از آقای تهمت توییتهایی انتقاد از وزارت دادگستری به دنبال تا به نه سال زندان برای آقای سنگ گروه معکوس چرخ دنده و گفت: این امر برای درخواست کمتر حکم.

وزارت دادگستری رد هر گونه لینک به رئیس جمهور توييتها در حالی که آقای ترامپ اصرار داشت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این مورد. اما خروج از چهار حرفه دادستان در مورد کار چپ بی تردید تصور که آنها فکر می کردند چیزی نامناسب اتفاق افتاده بود.

“مردم آمریکا باید اعتماد به نفس است که عدالت در این کشور توزیع بی طرفانه” سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر, در نامه ای نوشت و درخواست از وزارت بازرس کل به بررسی. “که اعتماد به نفس نمی تواند پایدار اگر رئیس جمهور و یا سیاسی خود را منصوب مجاز به دخالت در محاکمه و صدور حکم توصیه هایی به منظور محافظت از خود و دوستان و همکاران.”

آقای ترامپ بارها برافراشته در برابر سازمان های اجرای قانون برای هدف قرار دادن همکاران خود را. در میان کسانی که محکوم شده اند در حال پل Manafort سابق خود در مبارزات انتخاباتی رئیس; Michael T. فلین او سابق مشاور امنیت ملی و Michael D. Cohen شخصی خود وکیل است. “این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها” او در توئیتر نوشت: مدت کوتاهی پس از نیمه شب سه شنبه صبح.

توسط شب او خواستار دانم چرا دموکراتیک قدرت کارگزار تونی پودستا نشده بود تحت پیگرد قانونی قرار و گسترش حمله خود را به قاضی امی برمن جکسون که به ریاست آقای سنگ مورد.

“این قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی که حتی کانگستر آل کاپون به حال برای تحمل و قدرت” او در توییتر نوشت ارائه کاذب نسخه از نقش خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را درمان. “چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتون؟”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مشکوک است که مردم در اطراف او — هر دو مقامات دولتی و حتی برخی از خود سیاسی منصوب — شد مخفیانه کار در برابر منافع خود را. خود را برای استیضاح در تلاش برای اجبار اوکراین به تهمت زدن به دموکرات ها خودداری $391 میلیون در امنیت کمک کرده است تنها به تقویت این دیدگاه به عنوان او را تماشا رسمی یکی پس از دیگری شهادت قبل از خانه.

شاهدان مانند سرهنگ Vindman شهادت تحت حکم فوتی و فوری آنها به بحث اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را سرزنش برای خود معضل است. در دفتر بیضی در روز سه شنبه آقای تهمت شکایت در طول حدود سرهنگ Vindman متهم او را گمراه کننده کنگره در مورد رئيس جمهور در جولای 25 تماس تلفنی با همتای اوکراینی خود. در واقع سرهنگ Vindman نسخه از تماس نزدیک دنبال ثبت نوشته شده است منتشر شده توسط کاخ سفید اما او شهادت است که او فکر آن را نامناسب به درخواست یک کشور خارجی به لکه رئیس جمهور سیاسی داخلی مخالفان.

“فرستاديم و او در راه خود را به مکان های مختلف و نظامی رسیدگی می تواند او را در هر راه که آنها می خواهند” آقای ترامپ گفت. “به طور کلی Milley است او در حال حاضر” او افزود: با اشاره به ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک. “من تبریک می گویم به طور کلی Milley. او می تواند او را داشته باشد. و برادر خود را نیز. ما پیدا کردن. ما را پیدا خواهد کرد. اما او گزارش بسیار نادرست همه چیز است.”

دیگران درگیر در روند استیضاح نیز ممکن است قیمت پرداخت. دولت برنامه ای برای خروج از نامزدی برای پنتاگون حسابرسی از ایلین McCusker یک وزارت دفاع رسمی که مورد سوال کمک یخ, نیویورک پست گزارش شده است. در حالی که در مجلس سنا شده است به اطلاع از این حرکت یک دولت رسمی گفت که به احتمال زیاد به رخ می دهد پس از بودجه در جلسات این هفته است.

خانم McCusker نمی تواند نظر رسیده و پنتاگون رسمی ارجاع سوال به کاخ سفید که تا به حال هیچ نظر. سناتور جیمز M. Inhofe جمهوری خواه از اوکلاهما و رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا به خبرنگاران گفت که او “یک احساس همه چیز در حال رفتن به خوب با نامزدی.” اما دوستان از خانم McCusker گفت که او آگاه بود که او نامزدی در معرض خطر بود.

فقط دوشنبه خانم McCusker بود و یکی از سمت چپ توضیح wielding از دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبر. ظاهر می شود قبل از خبرنگاران در نقش خود به عنوان وزارت دفاع اقدام حسابرسی او به دنبال توصیف چرا پنتاگون بود پیشنهاد برای از بین بردن 7 میلیون دلار یارانه به ستاره و راه راه یک روزنامه برای سربازان آمریکایی.

“ما اساسا تصمیم گرفت که شما می دانید نوع از آمدن به عصر مدرن است که روزنامه است که احتمالا بهترین راه نیست که ارتباط ما دیگر هیچ” او گفت.

یکی دیگر از سیاسی منصوب که ممکن است از دست دادن یک نامزدی است Jessie K. Liu که در خدمت به عنوان ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا هنگامی که او در دفتر محاکمه آقای سنگ آقای Manafort و دیگر موارد بالا مشخصات.

او پا را در ماه دسامبر زمانی که آقای ترامپ نامزد او بود و وزیر خزانه داری در امور تروریسم و جرائم مالی. اما در روز سه شنبه کاخ سفید انصراف نامزدی یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

در کاخ سفید, Victoria, Coates, یک معاون مشاور امنیت ملی, پیچ خورده در باد در میان تب گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا او می تواند تحت فشار قرار دادند. او به موضوع مطرح شده از زمزمه کمپین نشان می دهد که او anonymous نویسنده یک کتاب در مورد یک عضو مقاومت در داخل دولت — که باعث ادبی عوامل واقعی نویسنده به انکار این ادعا است.

آقای اوبراین خانم کوتس رئیس در شورای عالی امنیت ملی با رد گمانه زنی ها در ظاهر در روز سه شنبه در شورای آتلانتیک. “این شهر شگفت انگیز است وقتی که می آید به زمزمه,” او گفت:, و اضافه کرد که او نمی دانم که نویسنده شد. “من فکر می کنم نوشتن ‘ناشناس’ در تضاد با کار در خانه و یا کار در N. S. C. بنابراین هر کس نوشت: ‘ناشناس’ احتمالا نباید وجود داشته باشد.”

اما آقای اوبراین ریاست گسترده تر رفوی در شورای امنیت ملی. پس از منصوب شدن در پاییز گذشته او گفت که او می خواهد به کوچک شدن کارکنان به نزدیک به آنچه در آن بود تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. در شورای آتلانتیک ظاهر او گفت که او خواهد بود به پایان رسید “تا پایان هفته” کاهش کارکنان از سیاست های حرفه ای به 115 یا 120 از 175 زمانی که او در زمان بیش از.

را سرنگون مقامات دقیق از جاهای دیگر در دولت مانند C. I. A. پنتاگون یا وزارت امور خارجه و در حال بازگشت به خانه خود سازمان. با توجه به یک دولت رسمی طرح اصلی استفاده از این کوچک سازی به عنوان پوشش برای حذف سرهنگ Vindman و همچنین بدون به دنبال مانند یک تلافی جویانه.

اما در پایان از رئیس جمهور می خواهم نه پوشش. او می خواستم برای ارسال یک پیام یک پیام است که واشنگتن دریافت کرده است.

هلن کوپر و مایکل کرولی باعث شد گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>