مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات مارس منتشر خواهد شد — در نهایت

ما DealBook انتخاب کنفرانس تلفنی را شروع هفته آینده. در روز پنج شنبه, جولای 16 در ساعت 11 صبح شرقی ما خواهد پیوست توسط کاخ سفید خبرنگار مگی Haberman به بحث در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرداختن به انتخابات سال نگرانی در میان خطر موج جدید عفونت. R. S. V. P. اینجا برای تماس. (می خواهم این تحویل به صندوق پستی خود را هر روز ؟ ثبت نام در اینجا.)

دیوان عالی ایالات متحده ذخیره ترین سیاسی انفجاری موارد از آن زمان مدت برای آخرین. دیروز دادگاه در درخواست برای دسترسی به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی. رئیس جمهور ادعا کرده است که او می تواند بلوک احضاریه بر این اساس که او مصون است از دادرسی جزایی در حالی که در دفتر.

این یک تصمیم گیری تقسیم: نیویورک برنده کنگره از دست داده (در حال حاضر). هر دو عناصر این زمینه شد و تصمیم گرفت 7-تا-2 اکثریت:

• آقای تهمت نمی تواند بلوک یک حکم از دادستان منطقه منهتن در خدمت به حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا است. نیویورک دادستان به دنبال آقای تهمت کسب و کار شخصی و سوابق مالیاتی در رسیدگی به صدا در نیاوردن پول پرداخت شده در طول مبارزات انتخاباتی خود.

• کمیته های کنگره نمی تواند دسترسی به سوابق مشابه از یک سرمایه دویچه بانک و Ncmec ایالات متحده آمریکا به عنوان بخشی از تحقیقات به hush-پرداخت پول و ممکن است تضاد منافع است. آنها باید محدود پارامترهای درخواست های خود را به قضات حکومت و توجه به رقابت نیازهای دولت شاخه.

دعوا ادامه خواهد داد و در دادگاه های پایین. آقای ترامپ را به تدبیر یک بحث جدید خود را به نگه داشتن سوابق راز در نیویورک صورت, در حالی که کنگره نیاز به انجام همان کار را در مورد آن. شرکت های خدمت با احضاریه می گویند که آنها خواهد شد و مطابق با هر آنچه که دادگاه تصمیم می گیرید.

• هر دو مورد به احتمال زیاد حل و فصل قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری با توجه به مارتین Lederman, یک استاد دانشگاه جورج تاون دانشگاه دانشکده حقوق. و چون نیویورک مورد بخشی از یک هیئت منصفه در تحقیقات حتی اگر پرونده منتشر شد آنها خواهد بود محافظت از نمایش عمومی.

“قضات هستند قطعا نادان از نتایج عملی” استاد Lederman گفت. دادگاه به نظر می رسید بیشتر در رابطه با مسائل اساسی “از اینکه آیا تصمیم گیری کمک کند و یا صدمه دیده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

• قضات منصوب شده توسط آقای ترامپ — نیل Gorsuch و برت Kavanaugh — در برابر حکومت او در نیویورک مورد پیوستن به چهار سمت چپ متمایل قضات و قاضی جان رابرتز در رد ادعای خود از “مطلق ایمنی است.” به عنوان بار پیتر بیکر آن قرار دهید:

پرقدرت تصمیم گیری نشان داده اعلامیه استقلال نه تنها با آقای تهمت خود قاضیان اما توسط دیوان عالی کشور به عنوان یک نهاد دفاع از خود را به عنوان یک مساوی شاخه ای از دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

یک سوال جالب: اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد انتخابات خواهد کنگره همچنان به دنبال آن تحقیقات به امور مالی خود را? اگر نه و نیویورک هیئت منصفه شواهد باقی می ماند و موم شده و محتویات آن پی اظهارنامه مالیاتی ممکن است یک راز باقی می ماند — برای همیشه لطفا برای.

🎧 برای اطلاعات بیشتر در backstory به این موارد و چه تصمیمات معنی برای آینده گوش دادن به نسخه امروز از روزانه پادکست.

اعتبار…Phil شریف/ایسنا

سابق بالا دادستان فدرال در منهتن شهادت در مورد خود را شلیک. جفری برمن چه کسی به رئیس جمهور تهمت را رد کرد و در ماه گذشته گفت: خانه محققان در مورد تلاش های دادستان کل لایحه Barr به فشار او را به استعفا که او مقاومت کرده است.

استارباکس نیاز به ماسک در ایالات متحده فروشگاه. مشتریان در قهوه غول 9,000 آمریکا مکان را مجبور به رعایت قانون شروع ژوئیه 15. در مکان های که در آن قوانین محلی نیازی به ماسک-پوشیدن مشتریان بدون پوشش صورت می توانید با استفاده از درایو-throughs و یا منظقه وانت.

فورد C. E. O. رد کارمند تماس به توقف ساخت وسایل نقلیه پلیس. جیم هاکت این خودروساز ارشد نوشت: در نامه ای به مدیران ارشد است که در حالی که او از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش, اولین پاسخ “بازی فوق العاده مهمی در نشاط و سلامت جامعه ما است.”

دور اول ارائه می دهد برای متس نیویورک هستند. مناقصه برای نیویورک دوم-بهترین لیگ اصلی بیس بال حق رای دادن گزارش شامل صندوق های تامینی مغول استیو کوهن; یک گروه حمایت جنیفر لوپز و Alex Rodriguez; و مدیران وال استریت دیوید بلیتزر و جاش هریس که خود N. B. A. فیلادلفیا 76ers و N. H. L. s New Jersey Devils.

چلسی کلینتون اعلام شده ممکن است شروع یک شرکت سرمایه گذاری. اولین سابق و صندوق های تامینی اجرایی است که گفته می شود با توجه به یک شرکت به نام Metrodora همکاران که با تمرکز بر بهداشت و درمان و آموزش شروع یو پی اس با توجه به Axios.

اعتباری…میشل V. Agins/نیویورک تایمز

جو بایدن است که منجر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی در تقریبا در هر موضوع به جز اقتصاد. دیروز, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پرده برداری اقتصادی پلت فرم پیچیده در پوپولیسم در تلاش برای بستن این فاصله را.

“ساخت بهتر” است که آقای بایدن این شعاربا تاکید بر جلوگيري از آمریکا تولید از طریق سرمایه گذاری های کلان در حوزه 5G فن آوری های بی سیم و وسایل نقلیه الکتریکی. او گفت: این امر می تواند یک سطح از هزینه های “دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است.”

او حمله به وال استریت و شرکت های بزرگو گفت که آن را “راه گذشته زمان برای پایان دادن به سهامداران سرمایه داری” و انتقاد از آقای ترامپ برای تمرکز بر روی بازار سهام به عنوان یک بارومتر آمریکا را سلامت اقتصادی. “روز از آمازون پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال خواهد بود” آقای بایدن اضافه شده است.

چگونه او را برای پرداخت این همه ؟ آقای بایدن پیشنهاد حدود 4 تریلیون دلار در مالیات را افزایش می دهد — تا حد زیادی توسط معکوس تهمت کاهش مالیات برای ثروتمندان و برای شرکت ها و کسری هزینه های است که می سازد در 3 تریلیون دلار در وام گرفتن است که واشنگتن را تایید کرده است در coronavirus کمک های اقتصادی.

آقای بایدن واقعا تغییر به طور قابل توجهی به سمت چپ ؟ برخی از افکار:

• حمله به “سهامداران سرمایه داری” نیست به ویژه رادیکال. از سال گذشته کسب و کار میزگرد گروه تجارت برای رنگ آبی تراشه شرکت های بزرگ امریکا است به نام برای شرکت ها برای تمرکز بیشتر از سهامداران خود.

• مالی مشاوره شرکت Signum گفت: مشتریان دیروز که آقای بایدن پلت فرم شامل پیشرفته ترین ایده های تبلیغ توسط دموکرات ها از جمله “مدیکر برای همه” و سبز معامله جدید است. توسط Signum را به حساب آقای بایدن اعلام می کند “فقط به اندازه کافی امتیاز به مترقی بال برای جلوگیری از باز کردن شکاف در این حزب است.”

• بیشتر چه بسیاری در وال استریت می گویند آنها قرار داده تا با افزایش مالیات اگر آن را به معنی تغییر دولت. “اکثر مردم من صحبت کردن در وال استریت فکر می کنم آن را به ارزش گرفتن آمار به مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر” ناشناس ارشد بانک گفت Vanity Fair لایحه Cohan.

بزرگترین بانک های آمریکایی خواهد خود را گزارش درآمد سه ماهه دوم هفته آینده و از آن می تواند ،

از دست دادن مفاد افزایش, اما خواهد شد تا هزینه. وام دهندگان شد و سریع برای اضافه کردن میلیاردها دلار به وام خود را-از دست دادن مقررات در پایان سه ماهه اول و تحلیلگران انتظار دارند حداقل به عنوان مقدار به آن اضافه شود در آخرین سه ماهه بیش از حد. برای سال, S&P انتظار دارد که اعتباری ضرر و زیان را حساب برای حدود سه چهارم از بزرگترین بانک ها قبل از ارائه درآمد بیش از دو برابر سهم سال گذشته است.

• خبر خوب این است که شرکت های گرفته شده در بدهی ارزان و مشتاقانه سهام جدید صادر و به صعود بازارهای سهام و افزایش بانک ها هزینه درآمد. که بدان معنی است که با وجود تخلیه درآمد از, تازه, مقررات بانک ها با قوی اختصاصی کسب و کار مانند گلدمن ساکس, جی پی مورگان چیس و مورگان استنلی می تواند دیدن یک چهارم در سه ماهه افزایش سود. همه بانک ها در حال انتظار برای اعلام بزرگ قطره درآمد را در مقابل سه ماهه مشابه سال گذشته است.

بانک جهانی صورت $1.3 تریلیون — با “T” — در از دست دادن اعتبار این سال است. که بیش از دو سال گذشته 600 میلیارد دلار با توجه به S&P. ضرر و زیان بالا باقی می ماند در سال آینده زمانی که قدرت از بانک ها مقررات خواهد بود تست شده توسط یک افزایش در هزینه آف به عنوان تعطیلات پرداخت و حمایت دولت اقدامات منقضی خواهد شد. “از یک بانک ریسک اعتباری منظر شاید بیشتر در معرض خطر در این زمان است که کاهش چنین پشتیبانی خیلی زود و در نتیجه طولانی تر و عمیق تر اقتصادی انقباض بیشتر لطمه بانک “دارایی های با کیفیت و افزایش اعتبار زیان” با توجه به S&P تحلیلگران.

اعتبار…Olivier Douliery/Agence France-Presse — Getty Images

شبکه اجتماعی چینی صاحب ByteDance است که تحت فشار به تدبیر راه برای محافظت از این سرویس به طور بالقوه مخرب اقدامات توسط دولت مضطرب با این شرکت را درک روابط با پکن است.

کاخ سفید ممکن است ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: در اوایل این هفته. آستانه را Adi رابرتسون اجرا می شود از طریق چگونه است که ممکن است کار: یک گزینه برای کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده نظارتی پنل با تمرکز بر امنیت ملی به نیروی ByteDance به سمت ایالات متحده مبتنی بر دارایی.

• هند به تازگی ممنوع Infinite و دیگر چینی متعلق به برنامه ها مثل WeChat و گفت آنها در برخواهد داشت “تهدید به حاکمیت و تمامیت است.”

ByteDance گزارش شده است که با توجه به یک مقر جدید برای Infinite خارج از چین و یک مدیریت جدید هیئت مدیره با توجه به وال استریت ژورنال. و آن را کشیده Infinite از هنگ کنگ زیر امنیتی جدید قانون که متصل به خاک و نزدیک به چین است.

• * * * در مه, Infinite استخدام یک شناخته شده دیزنی اجرایی کوین مایر به عنوان C. E. O., در بخش, به کمک این شبکه اجتماعی حرکت از Washington. و آن را به مدت طولانی تاکید کرد که نمی شود آن را به اشتراک گذاری داده های کاربر با پکن و استدلال می کند آن را نمی خواهد انجام دهد بنابراین اگر خواسته.

کاربران می ترسم به هر حال. بالا مشخصات کاربران مانند کیسی Neistat هشدار داده پیروان خود را در مورد احتمال Infinite shutdown در حالی که به طور گسترده ای به دنبال پرنیان نینجا گفت: او حذف شده و حساب خود را به دلیل نگرانی بیش از برنامه را درک اتصالات به پکن.

معاملات

• سونی توافق به سرمایه گذاری 250 میلیون دلار در حماسه های gamemaker پشت “Fortnite.” (کسب و کار خودی)

• Coinbase بزرگ cryptocurrency ارز, گزارش شده است که با توجه به رفتن های عمومی در این سال از طریق مستقیم لیست از سهام آن است. (رویترز)

سیاست و سیاست

• وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که کاخ سفید مشغول به کار بود با سنا در دور دیگری از کمک های همه گیر است که به احتمال زیاد کوچکتر از آنچه آمریکا می خواهند. (وال استریت ژورنال)

Tech

• گوگل می تواند بنا به گزارش جلوگیری از یک E. U. ضد تراست پرس و جو به تصاحب آن از Fitbit اگر این وعده به چشم پوشیدن با استفاده از تناسب اندام دستگاه اطلاعات به صورت ad-هدف قرار دادن اهداف. (رویترز)

• صوفی از وام دهنده آنلاین اعمال می شود دوباره برای یک بانکی, منشور. (Axios)

• “چرا Tech اجرایی نصب دوربین های امنیتی در اطراف سان فرانسیسکو؟” (NYT)

بهترین از بقیه

• توییتر جک دورسی طرح به صندوق آزمون جهانی درآمد اولیه در 14 شهرستانها. (کسب و کار خودی)

• این وارونه در بازار به عنوان توضیح داده شده توسط آلیس در سرزمین عجایب. (رویترز Breakingviews)

• “چگونه به نفوذ مافیا در ایتالیا بیمارستان ها و قرينه سازي سود در سطح جهانی” (FT)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de