مغلوب ساختن پیشی جستن تکان دهنده انفعال در روسیه

آیا رئیس جمهور تهمت دانستن در مورد جامعه اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی که روسها تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان برای حملات علیه ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان است ؟ او نیست تا کنون ارائه پاسخ مستقیم اما به جای تغییر و دستکاری پاسخ.

که به خودی خود نگران کننده است. همچنین نگران است که او را محکوم کرد و حتی امکان چنین روسی تجاوز.

اما اجازه دهید گام به عقب و کنار این سوال روسی نعمت برای یک لحظه. برای روسیه فراهم کرده است مواد و کمک های مالی به طالبان با آنچه بود و قطعا قصد حمایت از حملات علیه نیروهای ایالات متحده و نیروهای ائتلاف. بود رئیس جمهور آگاه است ؟

من می توانم پاسخ این سوال است: بله او قطعا آگاه از روسیه کمک به طالبان است. با وجود این که دانش او تصمیم به انجام هیچ چیز نیست.

از سال 2016 تا 2018 من بود C. I. A. ارشد برای مبارزه با تروریسم در جنوب و جنوب غربی آسیا و نظارت بر عملیات و اطلاعات در مورد افغانستان که شامل فعالیت های مرتبط از بازیگران منطقه ای مانند روسیه است.

“فضل” است که یک اصطلاح هوش حرفه ای به احتمال زیاد استفاده کنید. هوش گزارش نیاز به دقت در زبان برای محافظت در برابر خطر سوء تفاهم یا سوء تعبیر و “فضل” فاقد ويژگی در معنای هدف و نتیجه. هوش حرفه ای صحبت می کنند با خشک بالینی حقایق و ارزیابی هستند که “تایید” یا “تایید” بلکه موید به درجات مختلف از اعتماد به نفس.

هدف این است که به رئيس جمهور ارائه با اطلاعات در مورد تحولات است که ممکن است به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار منافع ایالات متحده. با این اطلاعات رئیس جمهور و تیم او می تواند هر گونه اقدام لازم در برابر تهدیدات بالقوه. دولت نمی توانید صبر کنید برای تکمیل یقین; سپس از آن خواهد شد خیلی دیر به انجام هر چیزی در مورد آن.

است بنابراین می تواند معنایی درست است که رئیس جمهور دریافت کرده و یک جلسه مطبوعاتی در “نعمت” — که کلمه خاص نشده اند ممکن است به زبان آمده. اما کاخ سفید را انکار کند گزارش های خبری است که رئیس جمهور روزانه مختصر در فوریه. 27 شامل اطلاعات ما از سازمان های اطلاعاتی در شرایط بالینی است که روس ها بودند ارائه مشوق های مالی برای تشویق طالبان حملات خود را علیه آمریکا و نیروهای ائتلاف.

در حال حاضر روس ها نمی خواهد ارائه طالبان خالی چک. تداوم و گسترش کمک های خود را مورد نیاز است که طالبان با ارائه شواهد ویدئوها اثبات آنها استفاده می شود که روسیه سلاح و تامین مالی برای حمله به ایالات متحده و ائتلاف به اهداف. سرویس های اطلاعاتی با استفاده از این تمرین مشترک o بررسی سرمایه گذاری در پروکسی گروه و نیز به مطمئن شوید که آنها سازنده و همسو با اهداف خود. حتی نظامی روسیه آژانس اطلاعات به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان G. R. U. است که حسابرسان نیاز به اطمینان حاصل شود که بودجه expensed استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده.

اما در سازمان های اطلاعاتی آمریکا گزارش داد که روسها از ارائه مستقیم — حتی اگر آنها به نام “پرداخت” در جلسات.

روسی نعمت شبیه تشدید که زودتر روسیه برای حمایت از طالبان حمایت بود که علنا اظهار نظر در توسط وزیر دفاع جیم Mattis در سال 2017 و توسط فرمانده نیروهای امریکایی و ائتلاف در افغانستان و ژنرال جان نیکلسون در سال 2018 است.

در سال 2017, اخبار کنفرانس, وقتی پرسید که آیا او رد که روسیه ارسال سلاح برای طالبان کلی نیکلسون پاسخ داد: “من نه در رد آن.”

وزیر Mattis دریافت جمهور روزانه خلاصه که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را. به طور کلی نیکلسون خواندن هر دو استراتژیک و تاکتیکی در سطح گزارش در مورد افغانستان از جمله اقدامات, روسیه, چین, ایران, پاکستان و هند که ممکن است تحت تاثیر قرار دهد و شرایط سیاسی بر روی زمین است. وجود دارد هیچ چیز نادرست در مشاهدات از ژنرال Mattis و نیکلسون. رئیس جمهور باید شناخته شده این همه بیش از حد.

نیز وجود دارد که شواهد قابل توجهی در مورد پاکستان و حمایت ایران از تلاش های طالبان برای هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده. در یک گزارش اخیر وزارت امور خارجه در نظر گرفته است که پاکستان همچنان به عنوان یک تروریست پناهگاه و مجاز طالبان و وابسته به شبکه حقانی به کار از قلمرو آن است.

حمایت ایران از طالبان گزارش شامل کشنده کمک و آموزش زیر جهت اسماعیل Ghaani ایران کلی که بعدها در زمان بیش از فرماندهی سپاه قدس خارجی اعزامی بازوی سپاه پاسداران پس از امریکا در قتل های هدفمند ژنرال قاسم سلیمانی. ایران شیعه و رهبری است نه ایدئولوژیک متحد سنی طالبان اما روسیه به عنوان آن به نظر می رسد فرصت برای تسریع آمریکا خروج از افغانستان و افزایش نفوذ با طالبان و ایالات متحده پرداخت قیمت برای حضور نظامی خود را تا نزدیکی مرزهای خود است.

ایران و پاکستان حمایت احتمالا بیشتر به مخاطره می اندازد آمریکایی و افغان از کمک های روسیه انجام داد. بنابراین رئیس جمهور حق را به حمایت از تلاش ها برای آدرس در درون محدودیت های عملی و شواهد از پاکستان و ایران رفتار مؤثر بر امنیت آمریکایی ها.

در عین حال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هیچ اقدام علیه مسکو است. او می توانست نشانه نارضایتی روسیه دیپلماتیک اقتصادی و یا از طریق بازگشت به کانال هوش لوله. در عوض به مسائل بدتر او تحت فشار آمریکا و جامعه اطلاعاتی به سرمایه گذاری زمان و منابع بالقوه counterterrorist همکاری است. آن نتیجه معکوس: روسیه در آینده نیست و به دنبال دستکاری نامزدی برای نفوذ سیاستگذاران و نظر مخالفان.

به عنوان هر ناظر از روسیه می داند غفلت تجاوز به ناچار دعوت بیشتر از آن برای گسترش نفوذ روسیه و قدرت در آمریکا هزینه. برای نمونه نگاهی به اوکراین و سوریه و به طور فزاینده در لیبی و آفریقا و حتی اروپا است.

در افغانستان تجاوز ظاهرا در زمان شکل بیشتر بی پروا روسی رفتار خواهم كرد ،

ما نمی توانیم چشم پوشی تصویر بزرگتر از امریکا در برابر افغانستان سیاست. در روز از دریافت Feb. 27 روزانه مختصر پرداختن روسی نعمت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی وزیر امور خارجه مایک Pompeo برای نظارت بر توافق با طالبان برای خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان با وجود طالبان ربایی فقط هفته زودتر از آمریکا مهندس عمران و پیمانکار دولت, علامت Frerichs. در شورای امنیت سازمان ملل متحد مشترک اطلاعات — مجددا توسط خود ما اطلاعاتی در پنتاگون گزارش مورخ ژوئیه 1 — در مورد دید و از ادامه همکاری میان طالبان و القاعده.

حتی رهبر فرماندهی مرکزی ایالات متحده ژنرال کنت مکنزی گفت: خاورمیانه موسسه در 10 ژوئن که طالبان تا به حال هنوز به دیدار با شرایط مربوط به همکاری و ارتباط با القاعده به شایستگی عقب نشینی ایالات متحده.

واضح است که بدون در نظر گرفتن حقایق را بر روی زمین یا اطلاعاتی در مورد روسیه و القاعده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Pompeo تعیین باقی می ماند برای دیدن از طریق توافق خود را با طالبان و به همین ترتیب آن را به نظر می رسد یک موفقیت است.

از آن آسان است به از دست رفته در مه از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه و محاسبه جنگ انکار و فریب. اما این بسیار ساده است: او هنوز هم با وجود هفته از بحث های عمومی از نعمت نه در ارائه روشن و بدون ابهام محکومیت از جمله روسیه پرخاشگری است.

این ضروری است که او باید پاسخگو. رئیس جمهور باید توضیح دهد که به مردم آمریکا و به خصوص به کسانی که در معرض خطر زندگی خود را برای کشور خود و خانواده های ما, به همین دلیل او در ادامه به رعایت روسیه تهدید به ما نیروهای امنیتی ما و دموکراسی ما.

داگلاس لندن (@Douglaslondon5) یک مقام ارشد عملیات در C. I. A. مخفی خدمات برای بیش از 34 سال اختصاص داده شده به خاورمیانه و جنوب آسیا و آفریقا و آسیای مرکزی داشته چندین بار به عنوان رئیس ایستگاه.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de