مغلوب ساختن پیشی جستن جدایی از خانواده به منزله شکنجه, پزشکان, پیدا کردنتروما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارو به کودکان و پدر و مادر از هم جدا شده در مرز آمریکا و مکزیک به منزله شکنجه با توجه به ارزیابی از 26 کودکان و بزرگسالان توسط گروه پزشکان برای حقوق بشر (PHR).

نه برای سود گروه گزارش فراهم می کند برای اولین بار در عمق نگاهی به تاثیر روانی خانواده, جدایی, است که دولت آمریکا ادامه داد: با وجود هشدارهای از ملت های پزشکی بدن.

“به عنوان یک پزشک هیچ کس آماده شد برای این اتفاق در خاک ما” این گزارش همکاری نویسنده دکتر Ranit Mishori ارشد پزشکی مشاور در PHR گفت: نگهبان. “این است که فراتر از تکان دهنده است که این می تواند اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا توسط آمریکایی ها در آموزش و مستقیم قصد از مقامات دولت ایالات متحده.”

حقوقی کارشناسان استدلال کرده اند جدایی خانواده تشکیل شکنجه, اما این اولین بار است که یک گروه پزشکی رسیده است و عزم.

PHR داوطلب روانپزشکان ارزیابی 17 بزرگسالان و نه کودکانی که تا به حال از هم جدا شده بین 30 تا 90 روز. اکثر ملاقات معیارهای حداقل یک بیماری روانی از جمله استرس پس از سانحه, اختلال افسردگی اساسی اختلال یا اختلال اضطراب فراگير “سازگار با, و به احتمال زیاد مربوط به تروما از جدایی خانواده” با توجه به گزارش.

نه تنها وحشیانه خانواده جدایی سیاست ایجاد تروما آن تشدید شد توسط خانواده های قبلی قرار گرفتن در معرض خشونت در سفر خود به آمریکا و در کشورهای هندوراس و گواتمالا و ال سالوادور.

دو نفر از افراد بزرگسال مورد ارزیابی قرار PHR گفت: آنها دریافت کرده بود تهدید به مرگ در کشورهای خود و 14 از 17 بزرگسالان گفت: آنها هدف قرار گرفتند توسط کارتل های مواد مخدر. تمام ترس کودک خود را می تواند صدمه یا کشته شدند اگر آنها باقی مانده در خانه.

تقریبا تمام کودکان به حال تخدیر شده, ربوده مسموم و یا تهدید توسط باندهای قبل از آنها باقی مانده است. یک مادر از محققان گفت: او در نقل مکان کرد به مدارس مختلف در ال سالوادور چندین بار تا اعضای باند نمی تواند او را پیدا کردن و کشتن او.

در مواجهه با این تهدیدات پدر و مادر تلاش برای حرکت در داخل کشور تغییر شماره تلفن خود را ملاقات اخاذی خواسته و به سکوت در رسانه های اجتماعی. در نهایت این گزارش گفت: “پدر و مادر اعتماد به نفس بود که سفر به ایالات متحده را در نتیجه برای حفاظت از فرزندان خود را.”

این چیزی است که در مرز اتفاق افتاده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهاد سیاست در مارس 2018 که به طور رسمی فعال جرم جدایی از فرزندان و پدر و مادر در مرز آمریکا و مکزیک. مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید سیاست در ژوئن 2018 اما پس از آشکار شده است که دولت از هم جدا شده هزاران نفر از خانواده ها قبل و بعد از سیاست در جای خود بود.

نیز وجود دارد هیچ سیستم به اتحاد دوباره خانواده ها با توجه به داخلی دولت ناظر است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نادیده گرفته هشدارهای از پیشرو کشور سازمان پزشکی که جدایی خانواده را دچار روان زخم کردن کودکان و بزرگسالان است.

افرادی که تجربه تروما به خصوص کودکان و نرخ بالاتری از شرایط پزشکی مانند سرطان و بیماری های قلبی عروقی. آنها همچنین افزایش خطر ابتلا به اختلالات روانی و مضر مقابله با رفتارهای مانند الکل و سوء مصرف مواد مخدر.

“چیزی شبیه است که نه تنها حل و فصل هنگامی که شما در حال متحد با پدر و مادر خود را از آن چیزی است که شما احتمالا برای همیشه” Mishori گفت.

یکی هندوراس پدر توضیح داد که چگونه به شدت پسرش واکنش نشان داد و چهار بار یک روانشناس آمد به آپارتمان خود را برای درمان در این گزارش: “هر وقت این پسر که حاضر به همکاری و پرتاب چیزهایی در درمانگر … به نظر می رسد او ترس از غریبه ها می ترسم آنها او را از پدرش است.”

کاترین Hampton, یک افسر ارشد در PHR پناهندگی برنامه گفت: گروه PHR حال ارزیابی شده بود اما به نمایندگی از هم جدا خانواده ها از بازداشتگاه ها و خانواده ها در سراسر کشور بیش از یک دوره دو ساله.

“این است که واقعا متفاوت از مردم و در عین حال داستان خود را عملا یکسان هستند” گفت: Hampton. “به طوری که بسیار نگران کننده برای دیدن آن سطح از ثبات است.”

در میان ناامیدی PHR دیده است ابراز حمایت در پول و داوطلبان. همپتون گفت: از ابتدای سال 2018 آن پناهندگی شبکه تا به حال بیش از دو برابر به 1,700 پزشکان است که ارائه خدمات رایگان پزشکی و ارزیابی روانی برای متقاضیان پناهندگی. وجود دارد همچنین سه بار به عنوان بسیاری از دانشکده پزشکی کلینیک همکاری با سازمان در آن دوره است.

دکتر استوارت Lustig کالیفرنیا بر اساس روانپزشک و دیرین داوطلب ارزیابی هفت سال از گواتمالا. او گفت که او و دختر را مشترک بررسی ابزار به نام پیچ یا تاب خوردن آزمون, او تا به حال یکی از مهار واکنش های او دیده می شود در 20 سال.

“این نوع از جداسازی شد پر از عدم قطعیت وجود دارد هیچ اطلاعات در مورد که در آن مردم در حال رفتن پس از آن تعجب آور نیست که این جداسازی به پایان رسید تا بودن بسیار حادثه برای بچه ها و پدر و مادر” Lustig گفت.

در ماه نوامبر یک دادگاه فدرال دستور داد که ما برای جبران این ضربه از هم جدا خانواده ها رو در دست دولت است. Lustig گفت: وجود دارد بسیاری از گزینه های درمان برای کودکانی که تجربه این سطح عمیق از تروما در ایالات متحده, اما او و PHR نگران بودند در مورد این که چگونه این خانواده خواهد به آنها دسترسی داشته باشند.

Lustig گفت: “بخشی از کار است که به سادگی ایجاد اعتماد در بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de