مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات تساوی دو حزبی ملامت در کنگره

واشنگتن — رهبران دموکرات در کنگره و یک جفت از جمهوری خواهان در روز سه شنبه را محکوم کرد رئیس جمهور تهمت خود را برای پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور و در پایتخت یک روز پس از تظاهرات مسالمت آمیز بودند با تانک در مقابل کاخ سفید به طوری که او می تواند ژست برای عکس با کتاب مقدس.

نادر دو حزبی در سوئیس بازتاب گسترده ای حس زنگ در رئیس جمهور رفتار به عنوان تظاهرات خشونت پلیس و تبعیض نژادی در رسیدن به یک نقطه جوش در سراسر کشور است. آنها به دنبال یک عینک قابل توجه است که گشوده شنبه شب هنگامی که پلیس اخراج فلش-bang انفجار و گاز اشک آور و با استفاده از ماموران سوار بر اسب به درایو دور مسالمت آمیز معترضان به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در باغ گل رز و تهدید به ارسال نظامی ایالات متحده به کشورهای که در آن فرمانداران نمی تواند به ارمغان بیاورد تظاهرات تحت کنترل است.

او پس از ترک کاخ سفید و با دادستان کل William P. Barr و دیگر دستیاران عبور یک پارک بود که پاک شده است از تظاهر کنندگان به تصویر گرفته شده برگزاری مقدس در خارج از کلیسای تاریخی بود که تخریب در ناآرامی.

“پس از رئیس جمهور نشان دادن واقعیت به پایان رسید و شب گذشته در حالی که ملت عصبی تماشا هرج و مرج است که بلعد ما رئیس جمهور تهمت احتمالا گذاشته در رختخواب راضی خود را به صورت نزولی یکی دیگر از پله در دیکتاتوری نردبان” سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر گفت: در طبقه سنا در روز سه شنبه. “او احتمالا عینک خود را از راه دور کنترل از تماشای این کلیپ به طور کلی بر پیروزی بر غیر مسلح در جنگ لافایت مربع است.”

وی افزود: “این همه بسیار غمگین, بنابراین من خیلی ضعیف است.”

در طرف دیگر از کنگره دارای حق اعمال خود را مقدس و به نقل از کتاب جامعه بلندگو نانسی پلوسی خواست رئیس جمهور به تمرکز بر روی “یک زمان به درمان” و اضافه کرد که این مهاجم صحنه که در واشنگتن روز دوشنبه تا به حال “هیچ جایی” در پایتخت کشور است.

“ما امیدواریم که رئیس جمهور ایالات متحده خواهد دنبال رهبری بسیاری از دیگر روسای جمهور و شفا دهنده, در, رئیس,” خانم پلوسی گفت: “و نه یک fanner از شعله.”

نظرات خود را منعکس ساختمان حس خشم در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دموکرات ها که در حال فشار دادن به صورت سریع اقدام به نشانی استفاده بیش از حد از زور و قتل غیر مسلح سیاه آمریکایی ها توسط پلیس. اما حداقل دو خواهان پیوست و در انتقاد از رئیس جمهور اقدامات به عنوان به خوبی.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 2m پیش

  • دادستان کل خواسته اجرای قانون برای روشن شدن کاخ سفید شد.
  • پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی رقبای او را متهم کرد از دامن زدن به شعله های آتش.
  • شش افسر در آتلانتا در صورت دستگیری به عنوان برخی از مقامات به دنبال آدرس پلیس سوء رفتار.

“وجود دارد هیچ حق شورش حق ندارد برای از بین بردن دیگران اموال و حق ندارد به پرتاب سنگ در پلیس” سناتور بن Sasse جمهوری خواه نبراسکا در بیانیه ای گفت:. “اما وجود دارد اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض و من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.”

نظرات خود را تکرار آن از سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوریخواه در سنای آمریکا که محکوم به حرکت در نظر صریح در طول یک رویداد به میزبانی سیاسی.

“اگر سوال شما این است که باید شما با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر به طوری که رئیس جمهور می تواند یک عکس op?’ پاسخ این است که هیچ” آقای اسکات گفت.

بسیاری دیگر از جمهوری خواهان خودداری روز سه شنبه از پرداختن به آقای تهمت کلمات و اعمال و برخی از ارائه پشتیبانی برای رئیس جمهور اشاره کرد که تظاهرات حال رشد خشونت آمیز و در برخی موارد با توجه به غارت.

“ما باید برای بازگرداندن نظم” سناتور ران جانسون (جمهوری خواه از ویسکانسین به خبرنگاران گفت: وقتی راجع به رئیس جمهور خواستار استفاده از نیروی نظامی. “این نمی تواند. بنابراین شما می دانید رئیس جمهور صحبت کردن که راه را کمی به ستون فقرات در برخی از این فرمانداران هستند که خواستار گارد ملی به حدی است که آنها نیاز به برای بازگرداندن نظم است.”

آقای جانسون گفت که او تا به حال نه دیده می شود تصویری از پلیس پاکسازی معترضان از خارج از کاخ سفید راه را برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور جان Thune از داکوتای جنوبی دوم-رتبه بندی جمهوریخواه گفت: “قسمت “در چشم بیننده است.”

او ارائه شده مبهم نقد آقای تهمت ایده قرار دادن ارتش به تار و مار معترضان گفت: “من ترجیح می دهم که این چیزها بود به کار گرفته شده توسط دولت و مقامات محلی. شما می خواهید به د-تشدید به جای تشدید می شود.”

دقیقه قبل از این صحنه باز شدن در دوشنبه آقای تهمت و تهدید کرده بود که “قریب به اتفاق اجرای قانون حضور تا خشونت شده است quelled.” در پایتخت کشور بعد از دوشنبه شب که هشدار یک واقعیت تبدیل شد, به عنوان هلیکوپتر نظامی به پرواز در آمد کم و بیش از معترضان شکستن حکومت نظامی در “نمایش قدرت نمایش” فدرال و مقامات مجری قانون در ادامه به استقرار فلش نارنجک.

نماینده آدام اسمیت دموکرات واشنگتن و رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس به نام روز سه شنبه برای وزیر دفاع Mark T. Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال. Mark A. Milley به شهادت قبل از قانونگذاران در مورد پتانسیل استقرار پرسنل نظامی ایالات متحده به متحده است.

“آنچه من می خواهم به شنیدن از آنها این است: چه نقش آنها تصور نظامی ایالات متحده در برخورد با خشونت و تظاهرات ما شاهد در شهرستانها؟” آقای اسمیت گفت.

آقای اسمیت با اشاره به دیدگاه های ساخته شده توسط آقای Esper در یک تماس به رهبری آقای ترامپ با ملت حکام در روز دوشنبه که در آن وزیر دفاع نظامی استفاده زبان برای توصیف پاسخ به اعتراضات گفتن فرمانداران “ما نیاز به تسلط بر فضای نبرد.”

“زبان مانند است که عمیقا مورد نظر چه نظامی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای قانون” آقای اسمیت گفت.

حتی متوسط دموکرات محافظه کارانه-تکیه مناطق قاطعانه محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به تظاهرات در واشنگتن در یک نشانه ای وجود دارد که ممکن است کمی همدردی رئیس جمهور اقدامات در میان اجزای تشکیل دهنده آنها. نماینده ابیگیل Spanberger دموکرات از ویرجینیا سابق C. I. A. افسر به نام خود پاسخ این نوع از عمل “انجام شده توسط رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان است.”

“من می دانم که این راهکار,” خانم Spanberger گفت: با استناد به امنیت ملی خود را پس زمینه “و من می دانم که رئیس جمهور اقدامات در حال خیانت به پایه و اساس خیلی از حاکمیت قانون او وانمود به حمایت — قانون اساسی ایالات متحده.”

نماینده Steny D. Hoyer دموکرات از مریلند و رهبر اکثریت سنا گفته است که خانه رهبران خواسته بود کنگره سیاه حزبی را به سرب در نصب و راه اندازی یک بسته از صورت حساب است که پرداختن به خشونت پلیس نژادی پروفایل و دیگر سوء رفتار در روزهای آینده. او گفت: به خانه که بازگشت به واشنگتن برای رای دادن به عنوان به زودی به عنوان یک بسته آماده بود برای آن در نظر میگیرد.

“این یک موضوع ضرورت و انتظار ما به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” آقای Hoyer, گفت:, و اضافه کرد که قانون به دنبال “تغییر سیاست به طوری که این حوادث که اتفاق می افتد به طور منظم توقف اتفاق می افتد.”

“این نمی تواند اتفاق می افتد در امریکا,” او گفت:.

آقای Hoyer گفت: آقای تهمت اقدامات دوشنبه شب ممکن است منجر به سرزنش رای توسط مجلس خواستار آن “قطعا یک اقدام شایسته و مناسب به سرزنش و انتقاد از” گرچه او هشدار داد که کاربران تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در مورد ایده.

نیکلاس Fandos و امیلی کوکران کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>