مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی ما خطرات ‘حکم اعدام’ برای بسیاری از کارشناسان هشدار می دهنددونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما رها بهداشت عمومی استراتژی از محدودیت های اجتماعی برای مقابله با کروناویروس همه گیر و تصمیم گرفتند به جای تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا یک حرکت است که کارشناسان هشدار داده اند زودرس است و خطرات توزیع یک “حکم اعدام” برای بسیاری از آمریکایی ها.

رئیس جمهور ایالات متحده ستایش است فرمانداران متحده است که شروع به شل محدودیت های اجتماعی فاصله و فعالیت های کسب و کار, حتی اگر او اذعان کرده است که مردم را رنج می برند به عنوان یک نتیجه. “برخی از مردم شود بد است ؟ بله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه. “اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

کارشناسان بهداشت عمومی اشاره کرده اند که Covid-19 عفونت و مرگ و میر در حال نصب خطرناکی در بسیاری از ما.

نیویورک کشیده شده است توجه جهانی hotspot برای این ویروس است اما در حال حاضر پهن نرخ آن از عفونت در حالی که بخش های بزرگی از این کشور هنوز هم برای رسیدن به خود اوج. زمانی که نیویورک است که با تخفیف های ما هنوز در مسیر رو به بالا از عفونت های جدید.

قراردادن

بیشتر از نیمی از 50 ایالت جعل جلوتر هستند و با برنامه ای برای بازگشایی برخی از کسب و کار حتی اگر هیچ آشنایی با کاخ سفید را کلید معیارهای ثابت کاهش در موارد جدید بیش از یک دوره 14 روزه. ناهموار پیشرفت ویروس بدان معنی است که مکان هایی مانند مینه سوتا, نبراسکا و پورتوریکو در حال ضبط یک هشدار دهنده افزایش موارد با کشورهای دیگر در غرب و جنوب غربی نیز رو به افزایش مانند تگزاس و آریزونا حتی به نیویورک نیوجرسی و ماساچوست را آغاز کرده اند به زور عفونت نرخ به آرامی به سمت پایین بکشید.

“به طور معمول بیماری های همه گیر رخ می دهد در امواج در سراسر مکان های مختلف, بنابراین مردم نباید فکر می کنم ما در حال خارج شدن از جنگل فقط رتبهدهی نشده است” گفت: اروین Redlener یک پزشک و مدیر مرکز ملی برای آمادگی در برابر.

“بسیاری از مکان ندارم فشار از این نشده است. بدترین آمده است, آن اجتناب ناپذیر است. بهداشت عمومی محدودیت ایجاد اختلاف و هنگامی که شما آنها را بلند شما در دیدن عواقب. زودرس افتتاح خواهد شد حکم اعدام برای مردم است.”

ایالات متحده تا کنون ثبت بیش از 71,000 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بزرگترین مجموع هر کشور با یک داخلی به بیرون درز کاخ سفید گزارش طرح که مرگ و میر می تواند صعود به حدود 3000 نفر در روز در ماه ژوئن.

با وجود این برگ برنده دولت تمرکز منتقل شده به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی یک موضع پس از چند جمهوری خواه به رهبری آمریکا و تشویق توسط راست گرا که گرایش رسانه ها از جمله رادیو فردا.

فلوریدا بازگشایی چندین سواحل و گرجستان اجازه داده است برخی از رستوران ها و آرایشگاه و ناخن سالن باز با وجود نه دولت دچار کاهش مداوم در Covid-19 موارد است.

در حالی که شهر نیویورک ثابت کرده است که آسیب پذیر به گسترش Covid-19 به دلیل انبوه جمعیت بیشتر مناطق کم جمعیت ما در حال شروع به دیدن یک افزایش عفونت منجر به ترس که تحت ذوات بیمارستان های روستایی ممکن است در تلاش برای مقابله با ساکنان که اغلب مسن تر و سالم کمتر از کسانی که در مراکز شهری.

وضعیت ثابت شده است که یک معضل به فرمانداران که اخم بیش از فروپاشی اقتصادی و ممکن است موجی از خودکشی و مشکلات روحی و روانی باید مستندات کشش به طور نامحدود.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود در پاسخ به همه گیری شامل او رد نگرانی بیش از آن به عنوان جعل ادعا اشتباه آن را محو آوریل و پس از آن در یک خیره کننده کنفرانس مطبوعاتی تعمق با صدای بلند ممکن است محاسن تزریق آب ژاول به ریه ها برای درمان ویروس.

پزشکان و سفید کننده تولید کنندگان را به شدت خواست مردم را به این بسیار خطرناک عمل است.

از در یک نقطه تماس خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” بود که مبارزه با ویروس تهمت ظاهرا تا حدودی خارج از میدان جنگ اذعان آن است که در حال حاضر “ممکن” است که بسیاری از آمریکایی ها می میرند به عنوان بهداشت عمومی محدودیت های آرام هستند.

هرج و مرج پاسخ به همه گیر شد و بیشتر برجسته شده توسط گزارش های تایید شده توسط معاون رئيس جمهور مایک پنس که کاخ سفید برنامه ریزی شده بود به سیم پیچ پایین آن coronavirus گروه ضربت – فقط برای مغلوب ساختن پیشی جستن به می گویند صبح روز بعد که این گروه ادامه خواهد داد “نامحدود” اما با محوریت بازگشایی اقتصاد است. Anthony Fauci, دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی رسمی در گروه ضربت اذعان کرده است که تست رژیم وجود ندارد و مستند از فعالیت خیلی دیر آمد.

دولت بزرگترین اشتباه با توجه به منتقدان همواره حول تست. آمریکا موفق به توسعه و توزیع موثر Covid-19 آزمون در روزهای اولیه وقوع است و در حال حاضر در حال سقوط به خوبی از نیم میلیون آزمون کارشناسان می گویند که نیاز است هر روز با خیال راحت به مردم اجازه می دهد به طور آزمایشی از سرگیری ریتم عادی زندگی است. نیز وجود دارد هیچ فرایند سیستماتیک برای ردیابی افراد آلوده در ایالات متحده برای کمک به محدود کردن موج در موارد جدید.

“این دردناک است به درک چگونه به شدت ما را خراب کرد تا روند توسعه تست سريع در اعداد بزرگ” گفت: Redlener. “ما حتی نمی دید کمتر از 2 درصد از جمعیت شده است ما حتی نمی دانیم شیوع ویروس.

“وجود دارد هیچ چیز مانند اطلاعات غلط و بی کفایتی ما دیده ایم در اطراف Covid-19 در تاریخ آمریکا است. همکاران من در خارج از کشور هستند و در ناباوری. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم برای به روز از ریچارد نیکسون اما در اینجا ما هستند. آن را ترسناک,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>