مغلوب ساختن پیشی جستن نماز صبحانه jibes تکان خوردن بسیاری از رهبران مذهبی

1 / 3

مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهد به عنوان او به نظر می رسد در صفحه اول یک روزنامه با یک تیتر است که بار خوانده شده “تهمت تبرئه” در 68 سالانه ملی نماز و صبحانه در واشنگتن هیلتون, پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/ اوان Vucci)

نیویورک (AP) — ملی نماز صبحانه – واشنگتن سنت پس از سال 1953 – با سفارشی مهلت از حزبی مجادله. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هم شکسته که سنت پنج شنبه با تهاجمی که از اظهارات رو به متحدان خود را, اما تاسف طیف گسترده ای از رهبران مذهبی.

“دو حزبی نماز صبحانه است آخرین جایی است که انتظار می رود برای پیدا کردن سیاسی حمله به مخالفان گفت:” برگرد. تام Lambrecht, مدیر کل محافظه کار متحد متدیست, مجله و خبر خوبی است. “کشور ما را بهره مند از بازگشت به نوع مدنیت و فضل منعکس شده در کلمات عیسی مسیح.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای از تن برای اظهارات خود حتی قبل از صحبت کردن – برگزاری دو روزنامه با تیتر “تبرئه” به هرالد سنا رای گیری روز شنبه در برابر از بین بردن او را از دفتر.

در یک سخنرانی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی آرتور بروکس, یک استاد دانشگاه هاروارد و رئیس جمهور محافظه کار اتاق فکر به حال تقبیح یک “بحران تحقیر و قطبش” و خواست شنوندگان خود را به “دشمنان خود را دوست دارم.”

“من نمی دانم اگر من با شما موافقم” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. او سپس در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در ایالت یوتا میت رامنی یکی از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران که تا به حال ذکر شده ایمان خود را در تبدیل شدن به تنها جمهوری خواه به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“نه من مانند افرادی که می گویند” من برای شما دعا می کنم زمانی که شما می دانم که نیست پس” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: در یک مرجع به مجلس نانسی پلوسی که ارائه کرده است که پیام و حتی او به عنوان چراغ استیضاح تلاش است.

پلوسی یک تمرین کاتولیک تصریح کرد که او اغلب دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من دعا می کنم برای او چرا که او را بسیار کردن آهنگ از قانون اساسی ما ارزش های ما, کشور ما,” او گفت: پس از صبحانه است. “او واقعا نیاز به نماز ما.”

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو متحدان در محافظه کار مسیحی انجیلی جامعه کشیش رابرت Jeffress از باپتیست جنوبی megachurch First Baptist دالاس در آغوش رئيس جمهور در سخنان.

“من فکر می کنم رئیس جمهور به طور کامل حق در آنچه او گفت:” Jeffress گفت. “این نه به لحاظ سیاسی درست, اما او نمی توانید به رئیس جمهور بودن به لحاظ سیاسی درست است.”

Jeffress که گفت او dined با مغلوب ساختن پیشی جستن و دعا صبحانه سازمان در کاخ سفید در روز چهارشنبه گفت: انتقاد از Pelosi توجیه بود.

“هنگامی که شما شده اند در زیر nonstop حمله برای سه سال گذشته از افرادی که می خواهید برای از بین بردن شما و خانواده خود را, آن را کمی سخت به شنیدن آنها می گویند” من می خواهم به دعا برای شما, ” او گفت:. “آن را ریاکارانه.”

به عنوان برای رامنی Jeffress معتقد بود که سناتور تصمیم به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف “به نظر می رسد بیشتر بر اساس خود ارتقاء از اعتقادات مذهبی.”

در میان رامنی همکار مورمون در یوتا views مخلوط شد.

“من نمی خواهم که او تنها عضو سنای آمریکا در این طرف که می گوید: “من یک مرد خدا’ بنابراین او به رای یک راه خاص” گفت: سابق ایران قانونگذار مایک نوئل.

با این حال اما خرده Addams, مدیر اجرایی, مورمون زنان اخلاقی دولت گفت: رامنی “واقعا نمونه ای از راه ایمان را می توان در حوزه عمومی در یک راه بسیار مثبت است.”

این کشیش جیم والیس بنیانگذار مسیحی عدالت اجتماعی گروه Sojourners توجه داشته باشید در زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای اینکه ایمان باید استفاده نمی شود به عنوان یک توجیه برای انجام چه کسی می داند اشتباه است.

“درخواست این منطق برای مغلوب ساختن پیشی جستن سفید انجیلی هواداران: آنها در حال حاضر به تجارت و حتی فروش عیسی برای پاداش گرفتن قضات آنها در دیوان عالی کشور” والیس گفت: از طریق ایمیل. “عیسی به ما آموخت برای استقبال از مهاجران را رد استفاده از نژادی تعصب برای جلوگیری از دروغ گفتن و به احترام و عشق تمام مردم به عنوان آنها ساخته شده است در این عکس از خدا.”

پروفسور رابرت فرانکلین که می آموزد اخلاقی و الهیات در دانشگاه اموری را Candler دانشکده الهیات در آتلانتا نیز برانگیخته عیسی.

“اگر رئیس جمهور احساس آزار و اذیت او می تواند به خوبی در خدمت به صرف وقت با کیفیت با کشیش در حالی که تحصیل چه عیسی مسیح زمانی که او مورد آزار و اذیت قرار” فرانکلین پیشنهاد شده است. “دین عیسی ترویج فضائل فروتنی خود مسئوليت بخشش و آشتی.”

یک محافظه کار خاخام یهودی در انسینو کالیفرنیا نوح فورکوش دره بث شالوم جماعت تأکید کرد که هر دو رامنی و پلوسی “در حال نقل مکان های مربوطه خود را در سنت های دینی.”

“من آن را عمیقا مشکل ساز است که رئیس جمهور با استفاده از ملی نماز و صبحانه به lambaste ایمان از مخالفان خود” فورکوش گفت. “او فراموش سابقه ایمان در این کشور و بی احترامی دیگران که صحبت از احساس خود را از وفادار وجدان.”

در آزادی در دانشگاه اونورتر ویرجینیا – که در آن تهمت متحد جری فالول جونیور جمهور – استاد زبان انگلیسی کارن فرو برد و گفت: قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن صبحانه سخنان او را وادار به تأمل در چگونگی ایمان مذهبی می تواند سیاسی.

“مشکل با چنین اظهاراتی نه تهمت خود بلکه آنها نشان می دهد که چگونه مسیحیت آمریکایی تبدیل شده است به یک نوع ارز که ارزش بستگی دارد که در اختیار داشتن آن را در” او نوشت: از طریق ایمیل.

نسبت به پایان سخنان خود تهمت اذعان کرد که این مسائل از ایمان ساده نیست.

“من متاسفم. من عذرخواهی می کنیم. من در تلاش برای یادگیری است. این آسان نیست,” او گفت:. “هنگامی که آنها استیضاح شما برای هیچ چیز و سپس شما قرار است به آنها می خواهم آن را آسان مردمی است. من بهترین من.”

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار لیندسی Whitehurst کمک از سالت لیک سیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>