مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای دادگاه فدرال تحت آتش برای تماس Obamacare حاکم ‘غیرقابل دفاع’

یک قاضی فدرال نامزد به ملت دوم-قدرتمند ترین دادگاه گفت: او به نوشتن به عنوان یک دانشگاهی و مفسر زمانی که وی به عنوان “غیرقابل دفاع” حکم دادگاه عالی تایید قانون مراقبت مقرون به صرفه.

جاستین واکر 37-در سال حمایت از اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل و دیوان عدالت برت Kavanaugh گفت: باید یک ذهن باز در اوباما-دوران مراقبت های بهداشتی قانون اگر آن را قبل از او را به عنوان یک منطقه و یا دادگاه تجدید نظر قاضی است.

در یک جلسه در نامزدی خود را با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک صندلی در آمریکا به دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار واکر رد درخواست حزب دموکرات به recuse خود را در مورد مسائل مربوط به بهداشت و درمان قانون اگر او تایید شده است.

واکر گفت که او “یک دانشگاهی و یک شهروند درگیر در حوزه عمومی” زمانی که او نوشت: یک سال 2018 مقاله تماس با قاضی جان رابرتز’ نظر گذارم قانون مراقبت های بهداشتی شناخته شده به عنوان Obamacare به “غیرقابل دفاع” و “فاجعه بار”. واکر گفت که او خواهد بود توسط حاکم به عنوان سابقه و نظر هر چالش به آن را با یک ذهن باز.

دموکرات ها می گویند واکر را تایید می تواند تهدیدی برای سلامت میلیون ها نفر از آمریکایی ها محافظت می شود که برگ برنده دولت است که به چالش در دادگاه.

“پس از 162 حضور در تلویزیون و همه شما نوشته اید [در بهداشت و درمان قانون] آن را دردناک برای شنیدن به شما می گویند شما باید یک ذهن باز” سناتور دیک دوربین گفت واکر.

او و دیگر دموکرات ها شکایت کرده است که مک کانل جمهوری خواه کنتاکی که منجر سنا بود به نام اتاق پشت به جلسه در نظر گرفتن واکر نامزدی با وجود اقامت در خانه سفارش در واشنگتن در میان coronavirus بحران است. صندلی واکر را نمی شود خالی تا سپتامبر است.

“این غیرقابل دفاع است که ما در اینجا به تایید کسی که از بین بردن بهداشت و درمان قانون است که صرفه جویی میلیون ها نفر از زندگی” گفت: سناتور ریچارد بلومنتال یک دموکرات از کنتیکت.

Blumenthal و دوربین در میان چند حزب دموکرات که با حضور شنوایی در فرد است. اکثر متصل شدند به جلسه از طریق یک لینک ویدئو.

واکر همچنین خواسته شده بود در مورد نظرات او در یک سخنرانی در ماه مارس جشن اخیر خود تایید به عنوان یک قاضی که در آن او lavished ستایش در Kavanaugh بود که به تایید دیوان عالی کشور در سال 2018 پس از تلخ حزبی مبارزه با بیش از اتهامات تجاوز جنسی و دیگر ادعا می کند. واکر clerked برای Kavanaugh زمانی که او در دادگاه تجدید نظر که به واکر نامزد دریافت جایزه شده است.

واکر در مقایسه Kavanaugh به سنت پل “مورد آزار و اذیت اما نه رها شده” و گفت: “در Kavanaugh را امریکا, ما نمی خواهد تسلیم در حالی که شما جنگ را بر ما کار ما و یا باعث یا امید ما و یا رویای ما.” سخنرانی در لوئیزویل کنتاکی حضور مک کانل Kavanaugh و دیگر محافظه کار منصوب كرد.

“آنچه در جنگ عدالت Kavanaugh راه انداختن پرسید:” سناتور شلدون وایتهاوس یک رود آیلند دموکرات.

واکر گفت که او تا به حال شده است در توصیف این نوع قضاوت Kavanaugh بود و اضافه کرد که او در دفاع از Kavanaugh و سابق دیوان عدالت آنتونی کندی یکی دیگر از مربی “تا گاو به خانه می آیند”.

در سخنرانی خود واکر با اشاره به ارزش خود را به عنوان آنهایی که ترقی خواهان ممکن است تماس بگیرید “اسفناک” اشاره به هیلاری کلینتون با انتقاد از تهمت حامیان.

“ما در حال برنده شدن است اما ما برنده” واکر گفت.

واکر به خود جلب کرد “واجد شرایط” رتبه از کانون وکلای آمریکا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او در سال گذشته به یک قاضی فدرال در کنتاکی. این گروه خود را تغییر امتیاز این هفته در تماس تلفنی با “واجد شرایط” به خدمت در دادگاه تجدید نظر.

نامه ای از گروه ذکر شده واکر تجربه به عنوان یک کارمند به Kavanaugh و کندی و شش ماه به عنوان یک قاضی دادگاه فدرال. واکر فارغ التحصیل از دانشگاه دوک و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد شد و تایید به عنوان یک قاضی در سال گذشته است. او قبلا یک وکیل در لوییویل و واشنگتن است.

مک کانل گفت: او شاگرد و دوست خانوادگی “دارای یک نسل قانونی ذهن یک قلب مهربان و مجموع قضایی و بی طرفی”.

شومر انتقاد واکر تجربه

لیبرال خشم بودند در واکر نامزدی برای ارتقاء سریع به ملت دوم-بالاترین دادگاه. بیش از 200 گروه از جمله رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر, NAACP و شورای ملی زنان یهودی مخالفت با واکر نامزدی با استناد به رکورد خود در برابر گسترش دسترسی به بهداشت و درمان و در برابر پادمان برای محیط زیست و مصرف کنندگان و محل کار.

سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: واکر “به تجربه بیشتر به عنوان یک کابل خبر مفسر از او تلاش موارد در دادگاه”.

واکر مدارک “کم رنگ در مقایسه با کسانی که از نامزد قبلی به DC مدار” توسط روسای جمهور هر دو طرف شومر گفت. “نامزد های دموکراتیک رئیس جمهور و روسای جمهور جمهوری خواه تمام شد عمیقا غرق در قانون فقط در مورد هر یک. آنچه رهبر مک کانل در حال انجام است به دادگاه است و هیچ چیز کوتاه از ننگین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>