مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو برنی Kerik نیز ظاهرا محو Kerik دلار 103,300 بدهی به مالیات دهندگان


رئیس جمهور تهمت کامل اعطا عفو سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik روز سه شنبه پاکسازی او هشت فقره کلاهبرداری مالیاتی دروغ گفتن به بازرسان فدرال و جنایات دیگر که همراه او سقوط. Kerik در حال حاضر در خدمت خود سه سال زندان برای جنایت, اما عفو دستمال مرطوب بیشتر از سابقه کیفری, the New York Daily News گزارش. “عفو لغو کردن $103,300 در اعاده است که Kerik هنوز هم بدهکار سرویس درآمد داخلی به عنوان بخشی از حکم او به گفته یک سخنگوی باراک اوباما در منهتن.”

کاخ سفید اعتبار Kerik و رئیس سابق در شهر نیویورک رودی جولیانی — در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی و اوکراین fixer — برای کمک به متقاعد کردن تهمت به عفو Kerik. یکی دیگر از دوستان از هر دو Kerik و مغلوب ساختن پیشی جستن نیوز مکس اجرایی کریستوفر گلچهره گفت: اخبار روزانه که مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو شد “یک تصمیم” در Kerik را “چیزهای کوچک” جنایت.

یکی از Kerik را همکاران سابق در جولیانی دولت نیویورک, پارک کمیسر هنری استرن به یاد می آورد Kerik چند وجهی سقوط از قهرمانانه 9/11 رقم به flamed کردن رد وزیر امنیت داخلی کمی متفاوت در اواخر سال 2004 نیویورکر بازگو کرد: “مقامات به مشکل بدست جنسی سوء سوء استفاده از قدرت شخصی ورشکستگی و شکست در پرونده و اسناد و اتلاف بودجه عمومی دریافت توجهی نشده هدیه و ارتباط با جرایم سازمان یافته و ارقام. این نادر است برای هر کسی که به زیر آتش در تمامی هفت فوق مسائل است.”

داستان های بیشتر از theweek.com
مایک بلومبرگ نیست کمتر از دو evils
یوتا قانونگذاران حرکت به جرم زدایی از چند همسری سرکوب جنسی
اوباما برخوردی خشن روبرو مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان طعمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im