مغلوب ساختن پیشی جستن زاده می گوید: 2001 NDA بر اساس ‘جعلی’ اطلاعات مالیوکلای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده به دنبال پاک کردن مسیر خود را برای انتشار یک کتاب در مورد خانواده باید اشاره کرد “بمب” نیویورک تایمز گزارش Trumps’ امور مالیاتی به عنوان اثبات عدم افشای توافق امضا شده در سال 2001 بر اساس “آشکارا جعلی” اطلاعات مالی و باید برگزار شود نامعتبر است.

وکیل مریم تهمت استدلال ساخته شده در براده در ایالت نیویورک دیوان عالی کشور در شهرستان Dutchess این هفته است.

Simon & Schuster تنظیم شده است به انتشار بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد در 28 جولای. رئیس جمهور برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال جلوگیری از آن با استناد به NDA امضا شده پس از دادخواهی بیش از یک خانواده را.

در اوایل این هفته یک قاضی در نیویورک اعطا موقت سفارش محدود در برابر مریم تهمت و ناشر. اما در نشانه آن است که این کتاب به احتمال زیاد به بیرون می آیند بدون در نظر گرفتن, Simon & Schuster منتشر شد از سفارش پس از آن گفت: تا به حال چاپ شده 75,000 کپی و شروع به کشتی آنها را به فروشندگان و شده بود غافل از NDA.

Simon & Schuster نیز منتشر شده اتاق که در آن اتفاق افتاده سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بگو همه خاطرات که یک قاضی فدرال کاهش یافته است برای جلوگیری از. آن را به فروش نزدیک به 800,000 نسخه در هفته اول خود را در فروشگاه.

در یک بیانیه Simon & Schuster تکرار وکلای مریم تهمت هنگامی که آن را ذکر متمم اول قانون اساسی تضمین آزادی بیان و گفت: این کتاب از “علاقه و اهمیت به گفتمان ملی است که به طور کامل سزاوار منتشر شود به نفع آمریکا”.

آن افزود: “همانطور که همه می دانیم وجود دارد به خوبی تثبیت در برابر سوابق قبل از خویشتن داری و قبل از انتشار بوده و ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که دستور مقدماتی را رد خواهد کرد.”

جلسه برنامه ریزی شده است برای 10 جولای.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن دختر رئیس جمهور برادر فرد تهمت که در سال 1981 درگذشت. او به ندرت صحبت publicly اما او ابراز نارضایتی کرده عموی او فعالیت های سیاسی در رسانه های اجتماعی.

در تبلیغ مواد, Simon & Schuster می گوید: روت روانشناس بالینی ارائه خواهد شد هر دو “الهامی معتبر پرتره Donald J تهمت و سمی خانواده ساخته شده است که او” و “یک کابوس از صدمات مخرب روابط … غفلت و سوء استفاده”.

مریم تهمت بود بنا به گزارش یک منبع کلیدی برای بار گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده مالیات که برنده جایزه پولیتزر.

در استشهاد ظ روز پنجشنبه گفت: “نیویورک تایمز را تجزیه و تحلیل دقیق و تحقیقات نشان داد برای اولین بار است که این ارزیابی که در آن من تا به حال با اتکا در ورود به توافق حل و فصل و که استفاده می شود برای من تعیین غرامت بر اساس توافق نامه های جعلی.

“من متکی نادرست ارزیابی ارائه شده به من عمو و عمه و هرگز به این توافقنامه وارد شده بود من شناخته شده ارزش واقعی دارایی های درگیر است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازمانده خواهر و برادر هستند رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر; Maryanne تهمت بری یک قاضی بازنشسته و الیزابت تهمت Grau بازنشسته بانکدار.

“من هرگز بر این باور بودند که توافق حل و فصل حل و فصل گسسته اختلافات مالی احتمالا می تواند محدود کردن من از گفتن داستان زندگی من و یا انتشار یک کتاب” مری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “… از جمله رفتار و شخصیت از عموی من نشسته جمهور ایالات متحده در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد من, عمه Maryanne سابق قاضی فدرال یا من عمو رابرت برجسته ،

“علاوه بر این عموی من رئیس جمهور شده است صحبت کردن در مورد خانواده ما و اختلاف در موارد متعدد.”

مریم تهمت وکلا همچنین با اشاره به رئیس جمهور گرسنگی برای پوشش رسانه ای.

“رئیس جمهور تهمت خود را به کمک به او و خانواده اش بد نامی در انواع راه” آنها نوشت: “از جمله به عنوان نویسنده از نزدیک به 20 کتاب در موضوعات مختلف از جمله خانواده او ثروت خود را خود کسب و کار و زندگی خود را.

“در میان قابل توجه ترین از همه پوشش رسانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده یک بمب تحقیقی قطعه منتشر شده در نیویورک تایمز در 2 اکتبر 2018 توصیف طرح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پدرش شاغل به انتقال نزدیک به نیم میلیارد دلار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رابرت تهمت و Maryanne تهمت بری در حالی که به طور سیستماتیک فرار مالیاتی خود را تعهدات.”

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای نوشت: “نگران است که [مریم] مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد جزئیات در مورد معامله با نیویورک تایمز او مشکل ارتباط با خانواده و مغلوب ساختن پیشی جستن مالی خانواده را ببرند. اما همه کسانی که حقایق شده اند ساخته شده است.

“همزمان گزارش های خبری اطراف [مریم] مغلوب ساختن پیشی جستن کت و شلوار 20 سال پیش گذاشته لخت معاند ارتباط بین تهمت و خانواده [مریم] مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن توسط چارلز سخت تر از یک وکیل است که به طور گسترده برای رئیس جمهور.

در پاسخ به موقت سفارش محدود در برابر مریم مغلوب ساختن پیشی جستن سخت تر گفت که به دنبال “حداکثر داروهای موجود” برای آنچه که او به نام او “واقعا قابل سرزنش” اقدامات است.

“کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش انجام,” او اضافه کرد: “ما به دنبال این مورد به پایان است.”

سخت تر است به نام نیویورک تایمز’ گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده امور مالیاتی “100% غلط و بسیار توهین آمیز” و گفت: “هیچ تقلب یا فرار از پرداخت مالیات توسط هر کسی.”

شکستن با سابقه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست انتشار سوابق مالیاتی خود را در حالی که در حال اجرا برای دفتر. او را منتشر کرده است آنها را از آنجا که با وجود وعده به انجام این کار.

رئیس جمهور سوابق مالی را تبدیل به موضوع حقوقی tussles بین کاخ سفید و دموکرات ها در کنگره و دادستان در نیویورک است. حکم دادگاه عالی در مورد اینکه آیا آنها باید منتشر شده است که مشتاقانه در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im