مغلوب ساختن پیشی جستن جدید هوش مدیر چهره های حقوقی و ساعت شمارش معکوس در زمان تصدی خود

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید سرپرست هوش ممکن است نگه دارید این کار تنها برای حدود سه هفته — مگر اینکه کاخ سفید به سرعت می یابد دائمی نامزد برای ارائه به مجلس سنا برای تایید.

رئیس جمهور شنود گذاشته ریچارد Grenell آمریکا سفیر ایران در آلمان روز چهارشنبه همچنین در خدمت به عنوان سرپرست مدیر اطلاعات ملی سرپرستي ملت 17 جاسوسی سازمان. آقای Grenell توافق برای برگزاری این پست را فقط برای یک دوره محدود از زمان به گفته افراد آشنا با طرح خود را.

قانون فدرال می دهد رئیس جمهور مقدار زیادی از انعطاف پذیری برای تعیین هر كه بخواهد به موقعیت به طور موقت در حالی که رسمی خود را نامزد برای این کار در انتظار تایید از سوی سنا. تحت فدرال جای خالی قانون اصلاحات آقای Grenell می تواند خدمت در پست خود تنها تا مارس 11 مگر اینکه رئیس جمهور به طور رسمی نامزد شخص دیگری برای این کار است.

که حرکت اجازه می دهد آقای Grenell به خدمت برای سه ماه دیگر به عنوان نامزدی با این نسخهها کار راه خود را از طریق مجلس سنا. دو مقامات دولت گفت که مقامات آگاه بودند که آنها باید با معرفی شخص دیگری به زودی و این روند برای پیدا کردن رسمی نامزد جریان بود.

“رئیس جمهور اعلام خواهد کرد نامزد (نه من) گاهی اوقات به زودی” آقای Grenell در توییتر نوشت در روز پنج شنبه صبح.

این آخرین نمونه از پیچیده مانور توسط کاخ سفید به جای مردم از رئیس جمهور به نفع در موقعیت های خاص. آقای Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار دارای تجربه کمی در هوش و یا در حال اجرا بزرگ بوروکراسی و خواهد بود به احتمال زیاد به صورت مقاومت در سنا اگر او نامزد شدند به طور دائم برای این پست. قابل توجه رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا, Richard M. بورر جمهوری خواه از کارولینای شمالی است و نه صدور بیانیه ای ستایش آقای Grenell.

هنوز روشن نیست که چه کسی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را معرفی و در واقع او ممکن است را انتخاب کنید کسی که با شانس کمی در نقاشی سنا تصویب به نگه داشتن آقای Grenell در این موقعیت زمانی که او می تواند.

حتی اگر سنا را رد کرد و نامزد جدید آن را به طور موثر تنظیم مجدد ساعت در آقای Grenell تصدی گفت: Eric کلمبوس سابق دولت اوباما در وزارت دادگستری رسمی.

“فدرال جای خالی قانون اصلاحات است که به بازی به طور مداوم در این دولت و اجازه می دهد تا رئیس جمهور یک معامله بزرگ از راه گریز در انتصاب سرپرست مقامات” آقای کلمبوس گفت.

استفان I. Vladeck یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس در Austin, موافقت کرد و گفت یک “اقدام” منصوب می تواند به دنبال شخص دیگری بود که “اقدام” تا زمانی که وجود دارد یک نامزد جدید که فرستاده شده بود به مجلس سنا.

بدون که او گفت: “آن نیست گسترش این ساعت” در چه مدت موقت منصوب خدمت می کنند.

آقای Grenell جایگزین یوسف مگوایر که او نیز یک سرپرست از هوش و ممکن است مجبور به رها کردن موقعیت توسط مارس 11 با توجه به قانون فدرال است.

وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی بررسی جای خالی عمل می کنند و چگونه آن را اعمال می شود به دفتر مدیر اطلاعات ملی در سال گذشته زمانی که رئیس جمهور منصوب آقای مگوایر.

“ساعتهای بسیار سخاوتمندانه” آقای کلمبوس گفت. “آنها در نظر گرفته شده برای ایمان خوب استفاده می کند و آن را به خوبی ممکن است آنها اقدام در ایمان خوب است و آنها قصد داریم به معرفی کسی که می تواند تایید شود و آنها در حال رفتن به معرفی Judge Judy.”

اما آقای کلمبوس استدلال کرد که آقای مگوایر نمی نیاز به جایگزین برای تنظیم مجدد ساعت در یک سرپرست.

“وجود دارد هیچ قانونی مانعی برای نگه داشتن مگوایر و فقط دائم نامزدی,” او گفت:. “که او خلاص شدن از مگوایر در حال حاضر نشان می دهد او این است که شاید نسبت به آنچه مگوایر آیا در رابطه با اوکراین whistle-blower.”

حتی قبل از انتصاب جدید در روز چهارشنبه آقای Grenell مشغول به کار بود با کاخ سفید در مورد مسائل مربوط به هوش, از جمله اعمال فشار و آلمان و دیگر متحدان به استفاده از شرکت چینی شرکت هوآوی برای ساخت نسل بعدی شبکه تلفن همراه شناخته شده به عنوان 5G بیش از نگرانی های امنیتی. او نمی دادن تا خود را ambassadorship به آلمان و یا گسترده تر دیپلماتیک نمونه کارها است که شامل توسعه راه آهن مسیر بین کوزوو و صربستان.

آقای Grenell صحبت کرده است به مردم در مورد نیاز به دفتر مدیر اطلاعات ملی تابع به عنوان یک نهاد است که در رقابت های مختلف با هوش شاخه با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

قبل از آقای Grenell انتصاب شد روز چهارشنبه تصمیم نگه داشته بود تحت کاری ادامه داده اند در کاخ سفید با تنها تعداد کمی از مردم از آن آگاه جلوتر از زمان.

Christopher a. Barnes گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im