مغلوب ساختن پیشی جستن Nakedly سیاسی همه گیر محوری

پس از به تمسخر گرفتن مردم برای پوشیدن ماسک امتناع از عموم پوشیدن یک خود و برگزاری تظاهرات و گردهمایی های اجتماعی که در آن فاصله بود لازم نیست رئیس جمهور تهمت منتقل شده تن او.

او را لغو کرده است خود کنوانسیون فعالیت در جکسون ویل فلوریدا., پس از حرکت این حوادث از کارولینای شمالی زمانی که دولت با فرماندار مطرح سلامت عمومی نگرانی در مورد چنین بزرگ سرپوشیده جمع آوری است.

او از سر گرفته است و جلسات ظاهرا در مورد coronavirus پس از لغو آنها و تلاش برای حرکت به مسائل دیگر که اگر این ویروس را به سادگی ناپدید می شوند اگر او به اندازه کافی آن را نادیده گرفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در مشکل واقعی. با انتخابات گذشت 100 روز-دور نقطه عطف او در این نظر سنجی اعتماد مردم نیست و یا تایید خود را از دست زدن به همه گیر و او چهره واقعی نبرد دشوار برای انتخاب مجدد.

ظاهرا واقعیت خود را dire straits شروع به سوراخ خود را در دایره درونی دائمی تاکید. یک واقعیت وجود دارد در کمین است که نمی تواند دروغ به دور است. اگر انتخابات برگزار شد امروز او نمی خواهد برد.

اما تهمت سیاسی است که آفتاب پرست: او می تواند خود را با توجه به محیط زیست خود را به آن را منعکس کند. او ممکن است علاقه عذر خواهی اما او باز است به دوره برگشت برای بقا است.

همانا که شیطان مارول از آن همه: او تغییر کرده است و موقعیت خود را در مقابل آنچه در آن یک بار بود و استدلال می کرد که مسیر جدید است که او را همیشه در آغوش گرفت. تنها یک فرد با یک اهانت مطلق حقیقت می تواند بارها و بارها به این تدبیر.

ما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از سال 2016 به ببینید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل زمانی که او از جان گذشته است و مشکل در تلاش برای خواستگاری آرا او نیاز دارد و چگونه توخالی و nakedly سیاسی تلاش خود را می تواند.

در سال 2016 پس از تماس با مهاجران مکزیکی فروشندگان مواد مخدر و متجاوزان و امیدوار کننده برای ساخت یک دیوار بین آمریکا و مکزیک — که او را به نوعی نیروی دولت مکزیک به امور مالی — او مطرح شده با تاکو کاسه در Cinco De Mayo و در توییتر نوشت: “من دوست دارم اسپانیایی!”

او بیش از یک چهارم از اسپانیایی رای و در عین حال پس از انتخاب او ادامه داد: به اهریمن جلوه دادن مهاجران و سعی در از بین بردن این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه برای مهاجران جوان شناخته شده به عنوان “خیال.”

دولت را به سهل انگاری و عدم آمادگی در پورتوریکو پس از طوفان ماریا بدون شک منجر به مرگ و میر بیشتر نسبت وجود دارد که تحت صالح رئیس جمهور.

و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “تحمل صفر” سیاست که بر اساس آن هزاران نفر از کودکان مهاجر گاهی اوقات نوزادان گرفته شده از پدر و مادر خود را رونق گرفت.

در سال 2016 زمانی که “Access Hollywood” نوار که در آن تهمت شنیده لاف زدن در مورد آزار جنسی زنان ساخته شده بود او را صادر نادر نیمه عذرخواهی کرد و گفت: “من گفته ام و انجام چیزهایی که من پشیمانی و کلمات منتشر شده امروز در این بیش از یک دهه قدیمی تصویری یکی از آنها است.” او بعدها خیال خود حمله ادعای “رختکن صحبت کنید.”

اما مدت کوتاهی پس از پیروزی در انتخابات او شروع به نشان می دهد که صدای در نوار نبود و پس از مراسم تحلیف خود با توجه به نیویورک تایمز گفت: یک سناتور جمهوری خواه که “او می خواست به بررسی ضبط که تا به حال او را مورد مباهات گرفتن زنان اندام تناسلی است.”

در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اعتراف کرد که باراک اوباما متولد شده در ایالات متحده است. این مهم است که توجه داشته باشید که در او نیست در واقع عذر خواهی برای سال نژادپرستانه birtherism که در طی آن او اصرار داشت در غیر این صورت. او یک بار دیگر اقدام به تغییر سرزنش کرد و گفت: “هیلاری کلینتون و مبارزات انتخاباتی خود را از سال 2008 آغاز شده birther اختلاف است. من به پایان رسید است. من به پایان رسید است. شما می دانید منظورم چیست.”

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد او احیا سوال از اوباما محل تولد و اصالت شناسنامه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک آتش زا کشف. او با استفاده از ترس و تقسیم به عنوان دستگاه های خود را. او معتقد است کار می کنند تا زمانی که آنها نمی. زمانی که مجبور — تغییرات در احساسات خود هسته حامیان و یا کسانی که در حاشیه به او نیاز دارد و یا در صورت امکان از دست دادن و شکست — او را می گویند و انجام هر آنچه در آن طول می کشد به عقب بر گردیم در خوب است.

اما هیچ کدام از این تغییر همیشه واقعی است. این مرد نمی تکامل است. او رشد نمی کند. او رشد می کند تا.

او گیر کرده و متوقف می گردد. او یک موجودی از غریزه و این غریزه است که پایه و حیوانی بقا محور بدون هسته محکومیت یک حاکم ،

راه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته و موفق به رسیدگی به — این بیماری همه گیر در آن اوایل ماه بدون شک منجر به مرگ و میر افرادی که باید کشته شدند. او فکر خود چشم انداز سیاسی و هیچ چیز دیگری.

زندگی آمریکایی بودند خسارت های ناخواسته.

در حال حاضر او حساب دیفرانسیل و انتگرال در نهایت منتقل شده: آن صدمه زدن به او را بیشتر به چشم پوشی از این ویروس نسبت به تعامل با آن است. بنابراین او انجام داده است 180 و در حال حاضر می خواهد به تظاهر به اتهام قدیمی و نه کاملا بی اعتنا از علم است که می تواند ما را نجات دهد.

اما حتی در حال حاضر این است که در مورد مردم آمریکا اما در مورد سیاست. باید او غالب در نوامبر واقعی تهمت بدون شک دوباره پدیدار شود.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook و توییتر (@NYTopinion)و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de