مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت روانی — نه بایدن را — که نگرانی واقعی روان, بهداشت حرفه ای می گویند

سلامت روان حرفه ای که ابراز نگرانی کرده اند بیش از آنچه آنها را به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش دانشکده ها می گویند که شبیه ترس در مورد جو بایدن را پر از شکوفه هستند.

“چند تصادفا کلمات نیست همان معرض خطر شدید است که در نتیجه از یک لیست از نشانه هایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است” Bandy لی یک روانپزشک در دانشکده در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل گفت: “یاهو نیوز “و هیچ یک از آنها درخواست جو بایدن.”

لی ویرایش یک مجموعه ای از مقالات نوشته شده توسط 27 سلامت روان حرفه ای با عنوان “خطرناک مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” است که مشروح آنچه نویسنده را به عنوان خطرات ناشی از یک رهبر است که توجه آنها را به عنوان ذهنی و عاطفی نا مناسب برای قدرتمند ترین در جهان است.

در عین حال پس از بایدن چرا تولید نسل را به عنوان یک پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, Lee شده و آب گرفتگی توسط درخواست برای ارزیابی معاون رئیس جمهور سابق این رشته دچار سردرگمی در ظاهر عمومی. در پاسخ او منتشر شده یک قطعه متوسط تصحیح آنچه که او می بیند به عنوان غلط ارزی بین مغلوب ساختن پیشی جستن روانی “بی ثباتی” و بایدن را گاه به گاه gaffes.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب misstates یا اختراع آمار یا آمار در سخنرانی خود و در سخنان سال گذشته به نظر می رسید اشتباه در زادگاه پدر خود گفت: او در آلمان متولد شد. (این برانکس.) بایدن bungled یک درخواست تجدید نظر برای مبارزات انتخاباتی داوطلبان مورد بحث و بررسی سال گذشته و به تازگی به اشتراک گذاشته شده آنچه به نظر می رسد نادرست حافظه بودن “بازداشت در خیابان های سوتو” در آفریقای جنوبی در راه خود را به دیدار نلسون ماندلا. (او به طور خلاصه بازداشت در فرودگاه و در طول یک دیدار رسمی اما دستگیر نشده است.)

جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP (2) گتی ایماژ (2))

“هیچ یک از آنها catastrophically هشدار دهنده راه این علائم شده اند با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم وجود دارد نیاز به اندازه گیری نسبت به اینجا. از یک طرف ما چنین ذهنی بی ثباتی و بزرگ از جمله زوال شناختی و همچنین عصبی نشانه هایی که نشان می دهد قریب الوقوع خطر برای کل تمدن بشری در مقایسه با برخی از gaffes شاید. اگر ما در حال پرداختن سابق چرا ما حتی صحبت کردن در مورد دومی?”

مطمئن باشید یکی از دلایل این موضوع بایدن روانی ظرفیت تبدیل به یک مسئله در مبارزات انتخاباتی است که او اغلب در تلاش برای بیان خود را در مبارزات انتخاباتی حوادث و مناظره. اما بایدن که تلاش کرده است با لکنت از دوران کودکی بوده است مستعد ابتلا به حملات inarticulateness برای چند دهه.

اگر او می رود و با پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بایدن خواهد بود در 78, قدیمی ترین آمریکایی تا کنون سوگند به دفتر. مغلوب ساختن پیشی جستن نوبت 74 در ماه ژوئن.

بایدن خود گفته است که بحث در مورد یک نامزد شناختی ظرفیت است نه محدودیت.

“این امر می تواند کاملا مشروع چیزی که برای مردم می گویند بیایید نگاهی بایدن. او خواهد بود قدیمی ترین پسر همیشه رئیس جمهور شود. ببینید که چه نوع از شکل او در, ذهنی, جسمی و بقیه” بایدن گفت: PBS در ژانویه مصاحبه.

اما یکی دیگر از دلایل تجدید تمرکز بر بایدن را حدت ذهنی است که حامیان رقبای سیاسی خود تهمت و برنی ساندرز شده اند با ترویج آن به عنوان یک موضوع در رسانه های اجتماعی.

متخصصان سلامت روانی تمایل به قرعه کشی یک تمایز بین بایدن را روی صحنه اشتباه و که برخی از آنها با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به خم شدن واقعیت به اهداف خود را.

بایدن “digresses و مماسی که نه زوال شناختی” Lynne مایر کالیفرنیا روانشناس گفت: اخبار یاهو. “مغلوب ساختن پیشی جستن زوال شناختی و یا مشکلات هستند که او حتی نمی به نظر می رسد به درک از واقعیت است. که آنچه در آن مانند به نظر می رسد.”

در سال 2018 مایر پیوست و بیش از 70 دیگر متخصصان بهداشت روانی در امضای نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن سپس پزشک رندی جکسون درخواست که رئیس جمهور شود و سلامت روانی ارزیابی است.

“هنگامی که شما یک فرد است که حتی نمی تواند بیان کلمات و آن اتفاق فقط یک بار و به یاد داشته باشید نام — تیم اپل یا هر” مایر گفت. “من نمی بینم همان چیزی که با بایدن.”

باربارا کافمن یک روانشناس در مریلند توافق کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت روانی بود به مراتب بزرگتر تهدید به کشور از بایدن ،

“او بیماری روانی بسیار بیشتر از تاثیر و بسیار خطرناک تر از آنچه بایدن است” Kaufman گفت.

در ماه دسامبر بایدن ساخته شده سه صفحه از تاریخچه پزشکی از جمله فشار خون (128/84) و کلسترول (126). “معاون رئیس جمهور بایدن سالم, شدید, 77 ساله نر که مناسب است برای موفقیت در اجرای وظایف ریاست جمهوری را شامل می شود کسانی که به عنوان مدیر اجرایی رئیس دولت و فرمانده” بایدن دکتر کوین اوکانر نوشت.

ساندرز بود که به طور خلاصه در بیمارستان بستری و پس از یک حمله قلبی در ماه اکتبر وعده داده شده به انتشار اسناد پزشکی خود را قبل از شروع مقدماتی اما سپس گفت که او تغییر ذهن خود را. او در دسامبر منتشر شد سه نامه از پزشکان گفت که او در سلامت خوب است. فشار خون خود (102/56) بود و حتی پایین تر از بایدن و هر دو نامزد تقریبا همان ارتفاع (حدود شش فوت) و وزن (178 برای بایدن 174 برای ساندرز).

سوابق بایدن منتشر نشده خود را به آدرس بهداشت روانی و یا سوال در مورد زوال شناختی.

در حالی که لی تاکید می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن و روان است بسیار بزرگتر مسئله او اذعان دارد که تمام کسانی که به دنبال بالاترین مقام در زمین نیاز به بررسی از نظر سلامت روانی ،

“این یک غایب مشاهده است. برخی از این ممکن است اتفاق می افتد عادی کاهش است. دیگران ممکن است یک علامت هشدار دهنده است اما ما نمی دانیم که بدون بررسی” لی گفت. “اما هنوز هم من می خواهم به تاکید است که من می خواهم به توجه به خطر قریب به اتفاق قربانیان است که ما قبل از ما. تا زمانی که خطاب است و یا مگر در مواردی که خطاب من شخصا نمی خواهید به شنیدن در مورد جو بایدن.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چگونه یک شهر اروپا است تلاش برای نگه داشتن coronavirus از موجب ترس گردشگران

  • سه شنبه مردم در انتخابات نشان می دهد بایدن یک شرط بندی بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز

  • آیا سازمان سیا بدنام برنامه کنترل ذهن ایجاد بدنام قاتل ؟

  • می تواند ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله آوردن صلح به افغانستان است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>