مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع تیم وانمود بولتون اخبار وجود نداردوکلای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند برای بالا ریسک استراتژی در ششمین روز از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه در دوشنبه اجتناب از ذکر عمده توسعه های جدید در این مورد حتی به عنوان برگ برنده توییتی در مورد آن و تسلیت به خبرنگاران گفت که جزر و مد در برابر تماس شاهدان ممکن است منتقل کرده اند.

یکشنبه شب اخبار را شکست که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون نوشته بود کتاب تضعیف مرکزی ادعا می کنند از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع که تهمت هرگز مشروط کمک های نظامی برای اوکراین در یک اطلاعیه از تحقیقات به رقبای سیاسی خود.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون در یک جلسه در ماه اوت که او نمی خواهید برای ارسال کمک ها تا زمانی که اوکراین تحویل مواد مربوط به جو بایدن و به حامیان هیلاری کلینتون با توجه به منابع ذکر شده توسط نیویورک تایمز که برای اولین بار اخبار شکست.

بولتون کتاب برای انتشار در مارس روز را صرف بالا رفتن از لیست پرفروشترین ضربه No 13 به عنوان پیش فروش در آمازون توسط 5pm. اما در داخل مجلس سنا مجلسی پرونده تهمت متوقف شده بود منجمد در زمان یک ماه پیش و غیر ممکن است با توجه به دفاع به اضافه کردن به حتی به عنوان اطلاعات ادامه داد: به نشت در اطراف یک پلاگین اعمال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

دفاع تیم را ذکر بولتون در روز دوشنبه در حالی که حمله به حزب دموکرات برای عدم حضور یک شاهد عینی که می تواند دست اول حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر در کمک و تعلیق آن.

“آنها به نظر می رسد عامل در یک حباب از انکار” گفت: سناتور ریچارد بلومنتال یک کانکتیکات دموکرات “و من فکر می کنم آنها را سریع از دست دادن هر یک گوشه ای از این اعتبار توسط اساسا نادیده گرفتن شواهد از جان بولتون و یا دیگران است.

“آنها می گویند وجود ندارد به اندازه کافی شواهد اما آنها در حال تلاش برای متوقف کردن آن را از قبل از آمدن به مجلس سنا.”

بولتون بمب منفجر شد که استیضاح محاکمه نزدیک یک مقطع مهم زمانی که سناتور تصمیم خواهد گرفت که آیا به شنیدن از شاهدان و جمع آوری اسناد و مدارک در یک رای است که می تواند گرفته شده در روز جمعه.

حداقل یک سناتور جمهوری خواه که قبلا به نام برای شاهدان پت Toomey از پنسیلوانیا گفت: همکاران که یک به یک شاهد تجارت ممکن است نیاز به وارد با دموکرات ها برای پاسخ به مطالبات گسترده برای بولتون به شهادت واشنگتن پست گزارش شده است.

در حال ظهور برای یک شام استراحت مغان منحرف سوال در مورد اینکه آیا آنها حمایت شهادت بولتون.

“ما در حال رفتن به این تصمیم روز جمعه و قبل از جمعه بدون در نظر گرفتن سوال از شما بپرسم” گفت: جان Barrasso وایومینگ.

“اضافی شهود لازم نیست” گفت: تد کروز از تگزاس که گفت او با این حال آرزو به تماس جو بایدن پسر ساله به عنوان شاهد. “اگر سنا در اواخر این هفته … تصمیم می گیرد برای رفتن به پایین جاده در بیشتر شاهد مهم ترین شاهد برای سنا به شنیدن از هانتر بایدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان مایل به جلوگیری از شهادت توسط بولتون; اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney; و یا دیگران که دفاع تیم به نظر می رسد به این باور می تواند آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن است. اما دموکرات ها و اکثریت آمریکایی ها می خواهند شاهدان نام در دادگاه

اگر فعلی یا سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران در حال subpoenaed توسط سنا, کاخ سفید می تواند به دادگاه بروید و سعی کنید برای جلوگیری از شهادت آنها به طور بالقوه طراحی از محاکمه که تا به حال یک اجرا تا کنون در مقایسه با سابقه تاریخی.

“متوسط آمریکایی گفت:” چرا آنها نمی خواهند شهود و اسناد و مدارک؟'” این رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت. “فراگیر سوال این است: اگر رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد به همین دلیل است که او تا ترس از داشتن شهود و اسناد و مدارک؟”
Senator Chuck Schumer: ‘The average American is saying, why don’t they want witnesses and documents?’

در حالی که آنها ساکن نیست در بولتون کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی تحت پوشش قابل توجهی زمین. آنها پیشرفته یک وکیل که کار را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به ستایش رودی جولیانی عملکرد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شخصی وکیل در اوکراین طرح. آنها پیشرفته سابق فلوریدا دادستان کل برای توصیف فساد در داخل شرکت گاز اوکراین Burisma که یک بار به کار هانتر بایدن.

و آنها پیشرفته کنت استار مستقل مشاور که سریال های انتخاباتی بیل کلینتون به اوج خود رسید در کلینتون استیضاح به استدلال می کنند که ایالات متحده آمریکا رنج می برد و از زیاده روی در استیضاح.

“سنا نامیده می شود به نشستن به عنوان دادگاه عالی از استیضاح همه بیش از حد اغلب” گفت استار که خرس های منحصر به فرد مسئولیت واحد قبلی ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در گذشته 150 سال است.

جی Sekulow تهمت شخصی وکیل است که گرفته شده سرب در مغلوب ساختن پیشی جستن, دفاع, تیم, باز, مجموعه مقالات روز دوشنبه با یک ممکن است اشاره به بولتون خبری اعلام کرد که دفاع تیم خواهد بود نه بحث در مورد “غیر شواهد” که تا به حال معرفی شده به دادگاه.

Sekulow سپس تصریح کرد: دفاع از رئیس جمهور ساخته شده او در اولین روز افتتاح استدلال در روز شنبه.

“نه تنها شاهد شهادت دادند که رئیس جمهور خود گفت: وجود هر گونه ارتباط بین امنیت کمک و تحقیقات” Sekulow گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم بود و انتظار می رود برای ادامه رئیس جمهور دفاع در روز سه شنبه و پس از آن سناتور شد به یک فرصت به درخواست کتبی سوال بیش از یک یا دو روز. بحث در مورد اعتراف شاهدان را دنبال کنید. دو سوم اکثریت رای گیری سناتور مورد نیاز خواهد بود برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

تهمت بود استیضاح ماه گذشته به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او تخلف را رد کرده است. “رئيس جمهور هم مطلقا هیچ چیز اشتباه” کاخ سفید مشاور پت Cipollone گفت: در روز شنبه.

دموکرات ها به نظر می رسید مصمم به معرفی بولتون اتهامات در دادگاه در اولین فرصت و احتمالا این سوال دوره اواخر این هفته.

نماینده جاستین Jalbi میشیگان یک جمهوری مستقل تبدیل و مکرر تهمت منتقد توییتی را به عنوان دادگاه ادامه داد: “تیم دفاع استراتژی مبتنی بر تظاهر که اخبار وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>