مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات بهداشتی هشدار می دهند بیشتر خواهد مرد به عنوان Covid موارد افزایش

دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا مقامات بهداشت اذعان یکشنبه که کشور با آن مواجه است بسیار جدی وضعیت با یورش افزایش coronavirus موارد در چند کشور, قابل توجه تر هوشیار تن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این مرحله از بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

Adm. برت Giroir یک معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی بخش و دکتر جروم Adams, جراح عمومی هر دو با تاکید بر نگرانی خود را درباره افزایش شیوع بیماری های بسیاری از آنها در مناطق که در آن مردم نه به دنبال توصیه های عمومی دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش ویروس. سخنان خود در تضاد به آقای تهمت مشاجره فقط در هفته گذشته که 99 درصد از موارد “کاملا بی ضرر” و به رخ کشیدن این کشور را پایین مرگ و میر از ویروس.

“همه ما بسیار نگران افزایش موارد بدون شک در مورد آن” دریاسالار Giroir رسمی است که در اتهام از دولت coronavirus تست پاسخ گفت: ABC “این هفته است.”

“ما انتظار مرگ و میر به بالا,” او گفت:. “اگر شما بیشتر موارد بیشتر از بستری شدن در بیمارستان ما انتظار می رود که بیش از دو یا سه هفته قبل از این دور می زنند.”

هنوز دریاسالار Giroir و دکتر آدامز ارائه شده تا چند خوش بین یادداشت ها. دریاسالار Giroir گفت: درصد مثبت نتایج تست شد و درست کردن و هر دو گفته اند که پزشکان تا به حال ابزار بهتر برای درمان افرادی که بیمار از آنها در شروع این بیماری همه گیر.

آنها را هدایت و روشنی از معرفی گسترده مستندات در کشورهای با سنگین caseloads که در بیمارستان ها در حال تبدیل شدن به غرق. به جای آنها گفت: آن دسته از شهرها و ایالات متحده باید با در نظر گرفتن بسته شدن میله و محدود کردن توده گردهمایی های اجتماعی و به شدت آنها را خواست اکثریت قریب به اتفاق مردم در آن سخت-آمار مناطق به پوشیدن ماسک.

ماسک را تبدیل به یک نقطه اشتعال در برخی از مناطق کشور به ویژه در میان اعضای آقای تهمت پایگاه سیاسی. رئیس جمهور در برابر پوشیدن ماسک برای ماه تمسخر برخی از افرادی که نشد و تنها عینک ماسک برای اولین بار در روز سه شنبه در سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • فلوریدا گزارش بیش از 15 ، 000 مورد جدید, یک رکورد روزانه برای ایالات متحده
  • یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول sported یک ماسک در مکان های عمومی, مقامات دولت اصرار به انجام این کار بیش از حد.
  • موارد در حال رسیدن به سطح هشدار دهنده در میانه.

“این واقعا ضروری به پوشیدن ماسک” دریاسالار Giroir گفت. “ما باید به مانند 90 درصد از مردم با پوشیدن ماسک در نقطه داغ مناطق. اگر ما را نمی, ما نمی خواهد کنترل ویروس.”

میزبان “این هفته” جورج Stephanopoulos خواست او را در مورد پیشنهادات توسط آقای ترامپ که وجود دارد می تواند برخی از آسیب در پوشیدن ماسک.

“وجود دارد هیچ حرکت نزولی به پوشیدن ماسک” دریاسالار Giroir پاسخ داد. “من اطفال I. C. U. پزشک. من عینک ماسک از 10 ساعت در روز برای بسیاری از سال های بسیاری است.”

دکتر آدامز عینک ماسک خود را در طول کل مصاحبه با CBS برنامه “چهره ملت” حتی اگر او در حال مصاحبه از راه دور از ایندیانا است. او گفت: اقدامات مانند پوشیدن پوشش صورت بود: “بسیار مهم است.”

قبلا در این بیماری همه گیر دکتر آدامز به حال دلسردی مردم از خرید ماسک در بخشی بنابراین وجود خواهد داشت به اندازه کافی برای پزشکی کارگران و او گفت: “ماسک کار نمی کنند و برای عموم مردم در جلوگیری از آنها را از گرفتن coronavirus.”

روز یکشنبه زمانی که میزبان “چهره ملت” مارگارت برنان پرسید که آیا او ابراز تاسف کرد و گفت که ماسک نمی شد موثر در حفظ کل جمعیت سالم دکتر آدامز پاسخ داد: “یک بار پس از یک زمان ما تجویز سیگار برای افراد مبتلا به آسم و زالو و کوکائین و هروئین برای مردم به عنوان درمان های پزشکی” اضافه کردن “هنگامی که ما یاد بگیرند که بهتر از ما بهتر است.”

دکتر آدامز یکی از بالاترین-رتبه بندی سیاه و مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز خواسته شد در مورد نظر اخیر خود که ماسک-پوشیدن الزامات باید اجرا شود به صورت محلی و نه به عنوان یک ملی دستور. او گفت: “در زمینه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش زمانی که ما مردم کشته شدن برای توزیع تک سیگار و یا برای به خواب رفتن در یک فست فود خط من واقعا نگران بیش از پلیس و داشتن یک وضعیت که در آن شما در حال دادن مردم یکی از دلایل بیشتری برای دستگیری یک مرد سیاه و سفید.”

خانم برنان از او پرسید در روز یکشنبه “آیا شما گفت که نژاد پرستی باعث می شود آن را بیش از حد خطرناک به دستور ماسک?”

دکتر آدامز پاسخ داد: “پس باید خیلی روشن من ادعا نمی کنم این باعث می شود آن را بیش از حد مخاطره آمیز است. من می گویم اگر ما در حال رفتن به یک ماسک دستور ما نیاز به درک که بهترین کار در سطح محلی و در سطح دولت همراه با آموزش. ما مردم باید درک کنند که چرا آنها در حال انجام آن است. ما مردم نیاز به درک که چگونه آنها از آن بهره مند شوند چرا که اگر ما فقط سعی کنید به دستور آن شما باید به یک اجرای ساز و ما در میان یک لحظه زمانی که بیش از حد پلیس باعث شده است که بسیاری از افراد مختلف به کشته شدن به صورت بسیار جزئی جرائم.”

با ثبت تعداد موارد در ایالات فلوریدا که روز یکشنبه گزارش داد 15,000 موارد جدید, بالاترین تک روز و در مجموع هر دولت پس از همه گیر شروع شد و هر دو مقامات بهداشت شد, سوال درباره دولت تمایل به در نظر گرفتن بازگشت به یک مستند در برخی از شهرها و ایالات متحده.

پرسیدند “این هفته” اگر متحده با استارک را افزایش می دهد در مواردی مانند فلوریدا و کارولینای جنوبی و آریزونا و تگزاس و گرجستان باید در نظر اقدامات سختگیرانه تر ادمیرال Giroir گفت: “همه چیز باید بر روی میز است.” او گفت: بسته شدن میله و محدود کردن تعداد کاربران مجاز در رستوران بودند “دو اقدامات است که واقعا باید انجام شود.”

در یکی دیگر از مصاحبه روز یکشنبه در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” دریاسالار Giroir گفت: نرخ افراد آزمایش مثبت برای coronavirus شد “درست است.”

اما او ادامه داد: “من نمی خواهم به دست کم گرفتن شدت از این حق در حال حاضر. این همه دست به دست در عرشه و ما باید مردم در این زمینه کمک اساسا هر شهرستان در هر نقطه داغ, بنابراین ما در حال در میان این و ما آن را بسیار جدی است.”

دکتر آدامز زده لحن مشابه. “لطفا اشتباه نکنید من گفت: ما خوشحال هستیم که در آن با ما,” او گفت: CBS. “آنچه من میگویم این است که ما در حال کار با متحده به مطمئن شوید که ما می توانیم پاسخ به این فوق العاده مسری بیماری است. و بخشی از آن دوباره مطمئن شوید که ما در حال کاهش گسترش درسته ؟ مردم درک اهمیت پوشیدن پوشش صورت و دست خوب بهداشت و ماندن در منزل و زمانی که آنها می توانند.”

ظاهر می شود در “چهره ملت” دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: “من فکر می کنم همه چیز بدتر قبل از آنها بهتر است.”

دکتر Gottlieb با اشاره به برخی از اطمینان سیگنال های داده ها در تحرک و رستوران رزرو — که مردم در برخی از کشورها با افزایش موارد شروع به اجتماعی فاصله دستورالعمل های جدی است. هنوز, او پیش بینی کرد که “در جنوب, شما به احتمال زیاد برای دیدن تمدید فلات” از موارد.

بر خلاف در نیویورک بود که موج عظیمی در اوایل بیماری همه گیر کردم ولی آن را تحت کنترل نسبتا به سرعت دکتر Gottlieb گفت: “من فکر می کنم جنوبی تجربه تر است به احتمال زیاد به آینه برزیل است.” که کشور محاصره شده است با شیوع و آن مورد دفعات دوم به ایالات متحده است. در هفته گذشته در برزیل رئیس جمهور Jair Bolsonaro که به عنوان همه گیر برای ماه آزمایش مثبت برای ویروس.

دکتر Gottlieb گفت: ایالات متحده است که در حال حاضر در نقاط داغ بود بازگشایی شد خیلی زود و “مردم راضی به خصوص افراد جوان — رفتن آنها در خارج و نه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.”

او گفت که افزایش عفونت در افراد جوانتر در حال حاضر شروع به گسترش به جمعیت های آسیب پذیر. “این چیزی است که ما شاهد در حال حاضر شما شاهد افزایش موارد در خانه های سالمندان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>