مغلوب ساختن پیشی جستن فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه شامل بایدن میدان نبرد تبلیغاتجو بایدن اجرا خواهد شد کمپین تبلیغات در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاقانه در انتظار مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه.

رئیس جمهور در نشست با کریس والاس یکی از معتبرترین ما سیاسی مصاحبه در کاخ سفید در روز جمعه برای اولین جمعه نمایش مصاحبه در بیش از یک سال است.

یک کلیپ نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا بایدن می خواستم پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بود و شامل سیاست در یک جمع و جور توافق با برنی ساندرز به چپ سناتور ورمونت که زد معاون سابق رئیس جمهور نزدیک در مقدماتی حزب دموکرات.

به رئیس جمهور قابل مشاهده خشم والاس اصرار داشت که نادرست بود.

در حال حاضر بایدن اجرا خواهد شد آگهی خود را تحت عنوان “سخت” در طول پخش این مصاحبه در شش میدان نبرد متحده: Michigan, ویسکانسین, پنسیلوانیا, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی است.

این realclearpolitics.com رای گیری متوسط قرار می دهد بایدن پیش رو در تمام شش با حاشیه اعم از 7.8 درصد در پنسیلوانیا به 2 درصد در کارولینای شمالی.

این حرکت می تواند به تحریک یک رئیس جمهور به شدت مستعد ابتلا به آنچه که او می بیند در تلویزیون: anti-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه هایی مانند لینکلن پروژه رونق با قرار دادن وحشیانه, تبلیغات که در آن رئیس جمهور خواهد آنها را ببینید.

بایدن آگهی زیرکانه تر است. بدون ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن هدف آن در حال حاضر نامزد خود را به عنوان یک رهبر قادر به دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

“من به فکر همه شما امروز” بایدن می گوید: ذکر “افزایش تعداد مورد باعث ترس و دلهره”.

“این ویروس دشوار است اما ما می تواند به توقف گسترش. آن را تا به همه ما آن را انجام دهد.”

بایدن توصیه آمریکایی ها به “پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را در خانه بمانند اگر شما می توانید و اجتماعی فاصله زمانی که شما بیرون بروید” بهداشت عمومی اقدامات حمایت کاخ سفید کارشناسان اما آن تهمت و بسیاری از جمهوری خواهان در انتخاب کار شده اند و تمایلی به زور تایید.

به عنوان موارد افزایش در کشورهای در سراسر ایالات متحده با حدود 140,000 مرده به عنوان کارشناسان هشدار می دهند از تلخ سقوط می آیند و به عنوان تهمت به طور گسترده ای متهم از کناره گیری از مسئولیت بایدن را مفهوم روشن است.

“من شما را رها نمی کند” او می گوید. “ما همه در این با هم. ما مبارزه با این با هم. و با هم ما ظهور از این قوی تر از ما قبل از ما شروع شد.”

والاس گفته فاکس نیوز وی در مورد همه گیر با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک گهگاه, testy مصاحبه انجام شده در پژمردگی واشنگتن گرما.

“اگر آن نگاه مانند آن بود که در پاسیو حق در خارج از دفتر بیضی وجود دارد,” او گفت: “آن را در مورد 100F.” مغلوب ساختن پیشی جستن او اضافه کرد: “نگهداری می شود گفت که ایده این بود؟’ البته این رئیس جمهور ایده اما به عنوان او گفت: او می خواست به من عرق.”

“ما در مورد همه چیز” والاس گفت. “ما در مورد صحبت Covid[-19] و انفجار از موارد در این کشور, سوالات, ماسک, سوالات تست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش داد که انتظار دارد به مرحله کمتر تجمعات انتخاباتی در سال 2016 به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس که به تمرکز شدید در اطراف یک رویداد در Tulsa, اوکلاهما در ماه ژوئن.

“او به نظر می رسد کمی نگران است که” والاس گفت.

“ما همچنین در مورد سیاست این کشور ، ما یک جدید فاکس نیوز نظرسنجی که مورد بحث ما با رئیس جمهور نشان می دهد که او را انتهایی. اما او به نظر می رسید مرده خاصی است که او را برای رفتن به ضرب و شتم جو بایدن در ماه نوامبر. ما همچنین در مورد صحبت کردیم که بگویید همه کتاب توسط خواهر زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

والاس به نام ارز بیش بایدن و پلیس “بسیار جالب”.

هنگامی که یک دستیار بیرون آورده بایدن سند والاس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “از طریق آن رفت و متوجه شد که بسیاری از چیزهایی که او در اعتراض به آن بایدن موافقت کرده است اما نمی تواند پیدا کردن هر گونه نشانه ای به دلیل وجود ندارد که جو بایدن به دنبال پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اصرار داشت که بایدن “ممکن است با استفاده از کلمات مختلف, اما زمانی که شما نگاه خود پیمان با برنی و چیزهای دیگر که آنچه که او می خواهد به انجام”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net