مغلوب ساختن پیشی جستن محیط زیست ‘حمله رعد اسا’ پیشرفت های تحت پوشش از coronavirusمغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجدانه تضعیف ما محیط زیست حمایت حتی در میان جهانی و همه گیر خود ادامه عقبگرد به عنوان نوامبر انتخابات.

در طول Covid-19 مستند, ما سازمان های فدرال باید کاسته سوخت با راندمان استاندارد برای خودروهای جدید; منجمد قوانین و دوده و آلودگی هوا; پیشنهادی برای رها بررسی الزامات مورد نیاز برای گاز طبیعی مایع و پایانه; در ادامه به اجاره اموال عمومی به شرکت های نفت و گاز; به دنبال به سرعت اجازه دریایی مزارع پرورش ماهی; و پیشرفته یک پیشنهاد در آلودگی جیوه از قدرت گیاهان است که می تواند آن را آسان تر برای دولت به این نتیجه مقررات بیش از حد پرهزینه برای توجیه منافع خود را.

دولت نیز آرام گزارش قوانین برای آلوده در طی این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن جاه طلبی رسیدن به حتی به ماه که او اعلام کرد او می خواهد ما را به معدن.

جینا مک کارتی که قبلا باراک اوباما رئیس محیط زیست در حال حاضر اجرا می شود شورای دفاع منابع طبیعی. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود اقدام به کاهش سلامت عمومی حمایت در حالی که آمریکا پریشان است با بحران بهداشت عمومی.

“مردم در حال حاضر در حال ماندم, به تلاش برای قرار دادن غذا روی میز مراقبت از افرادی که بیمار هستند و نگرانی در مورد آموزش کودکان خود را در خانه” مک کارتی گفت. “چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به واقعا قادر به نشستن و مورد مداقه قرار دادن این چیزها را در هر راه است؟”

مک کارتی گفت: دولت “به معنای واقعی کلمه و نه علاقه مند در این قانون و یا علم” و این که “در حال رفتن به تبدیل شدن به کاملا روشن به مردم نگاه کنید که چگونه دولت این است که دست زدن به Covid-19”.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و هر دو جرم و دفاع rescinding و بازنویسی برخی از قوانین و تهیه دیگران است که می تواند وقت گیر دموکراتیک رئیس جمهور به معکوس.

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) نوشته است آنچه منتقدان می گویند را ضعیف پیشنهاد برای آلودگی آب و هوا از هواپیما یک حفره یا سوراخ است که مانع مقررات سختگیرانه تر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات شده اند در تلاش برای ایجاد یک coronavirus برنامه های امداد برای نفت و گاز, شرکت های بزرگ, یک حرکت جدید در مبارزات انتخاباتی خود برای بازگشت به صنعت و مانع جهانی آب و هوا عمل است. رییس جمهور در این کاشته بی اعتمادی آب و هوا علم و قول داد برای خروج از پاریس مورد آب و هوا که در آن ما می توانید انجام دهید پس از انتخابات.

مورخان می گویند تهمت ریاست جمهوری مجبور است یک آونگ نوسان از محیط زیست بیداری از 1960s و 70s زمانی که وجود دارد حمایت هر دو حزب برای حفاظت از محیط زیست. حفاظت از محیط زیست و به ویژه آب و هوا – یک موضوع است که تبدیل شدن به درگیر در ایدئولوژی سیاسی.
The gas-powered Valley Generating Station in the San Fernando Valley on 10 March 2017. Trump officials have been attempting to create a coronavirus relief program for oil and gas corporations.

“چه تهمت را انجام داده است ایجاد یک حمله رعد اسا در برابر محیط زیست و … در تلاش برای از بین بردن نه فقط اوباما زیست محیطی دستاوردهای اما پشت ساعت به قبل از ریچارد نیکسون گفت:” داگلاس Brinkley, یک استاد تاریخ در دانشگاه رایس که در حال نوشتن یک کتاب در مورد این موضوع.

“این فقط مرگ یک هزار کاهش است. آن را نه یک موضوع آن را فقط در سراسر هیئت مدیره.”

دولت تحت مهلت تنگ به امن تغییرات قبل از انتخابات. ما قانون کنگره بررسی قانون اجازه می دهد تا قانونگذاران به راحتی لغو مقررات و یا حرکت صعودی صادر شده و بعد از آن در انتخابات سال است.

“آنها در حال هدف قرار دادن یک در حال حاضر و یا هرگز گاهشمار گفت:” کریستین Tezak مدیر در تجزیه و تحلیل شرکت ClearView انرژی همکاران. “در بسیاری از آنها می خواهند به انجام قبل از انتخابات فقط در مورد.”

برخی از روند کار در برابر تهمت – از جمله متحده پیشبرد اهداف زیست محیطی و کم هزینه تجدید پذیر برق و گاز کمک به کاهش آب و هوا رد پای بخش برق. حتی هوستون انرژی هاب صادر کرده است یک طرح اقدام آب و هوا. با این حال چنین کمک ها نمی رود به اندازه کافی برای تحقق نقش امریکا را در به تاخیر انداختن بحران جهانی است.

طرفداران محیط زیست به چالش کشیده اند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات در دادگاه – و برنده شد. شورای دفاع منابع طبیعی شکایت کرد تا 110 بار و می گوید آن غالب در حدود 90 درصد از پرونده های حقوقی حل و فصل شود.

اخیرا قضات پرتاب مجوز برای کیستون XL نفت ماسه خط لوله و تصمیم سازمان حفاظت محیط زیست نمی تواند بار دانشمندان که دریافت کمک های مالی فدرال از خدمت به عنوان آژانس مشاوران.

جف Holmstead یک وکیل با شرکت Bracewell که نشان دهنده تنظیم صنایع و معاون سازمان حفاظت محیط زیست مدیر تحت جورج بوش استدلال که بسیاری از تغییرات مشخص به عنوان “حرکت صعودی” در واقع “معقول و منطقی تنظیم مقررات اصلاحات” و یا رفع مشکلات.

“این غیر ممکن است به درک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سازمان حفاظت محیط زیست مگر اینکه شما بروید و نگاه دولت اوباما” او گفت:. “در بسیاری از گروه ها وجود دارد یک حس است که واقعا وجود دارد تا به حال شده است یک معامله بزرگ از مقررات نفس بیش از حد. و حتی اگر شما مخالف با آن, برنامه های نظارتی ایجاد مشکلات است که آنها نمی آمد و ثابت است.”

‘این است که در مورد که ما که هستیم حفاظت’

مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory دستور کار است خطاب به برخی از مسائل صنعت نه تنها مانده بود. آژانس در حال تغییر است راه آن را محاسبه مزایای جیوه کنترل برای نیروگاه های. شرکت در حال حاضر با پیروی از قاعده و بیشتر نمی خواهید آن را تغییر داد. اما تجدید نظر به معنای مجموعه ای از پیشینه برای دولت به چشم پوشی از برخی از مثبت سلامت از قوانین و مقررات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف استانداردهای اغلب در برابر علم بیش از حد منتقدان می گویند.

ماه گذشته به عنوان مثال سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم به تشدید قوانین برای دوده و آلودگی رد rebutting راهنمایی از کارشناسان که بیشتر استانداردهای سختگیرانه خواهد زندگی را نجات دهد. سازمان حفاظت محیط زیست نیز repopulated تخته مشاوره با نمایندگان صنعت و محافظه کار متحده است و تلاش برای تغییر آنچه که علم آن را می توانید در نظر بگیرید هنگامی که در حال توسعه بهداشت و حفاظت.

اگر یک دموکرات طول می کشد کاخ سفید آن را سال به عقب برخی از تغییرات. حرکت سریع تر خواهد نیاز به دموکرات برگزاری هر دو مجلس کنگره است. حتی پس از آن صنعت خواهد مبارزه سخت است.

کریستوفر کوک, محیط زیست رئیس برای بوستون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده بود “نامتجانس با تمام اقداماتی که در شهرهای بزرگ هستند و مصرف”.

“چیزی که من را بخواهید اکثر آمریکایی ها به در نظر گرفتن زمانی که آنها در حال حمایت قوی تر قوانین و مقررات است که این نه در مورد آنچه که ما در حال حفاظت از این مورد است که ما در حال حفاظت از” کوک گفت و اشاره کرد که مکان های با آلودگی بیشتری هستند مراتب بدتر تحت coronavirus بیماری همه گیر.

“Covid شده و خشک اجرا برای بحران آب و هوا. ما دیده ایم این جمعیت که Covid تاثیر می گذارد چرا که این حملات به سیستم تنفسی است. ما نمی توانیم ادامه با بد هوایی در آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im