مغلوب ساختن پیشی جستن آغوش اثبات نشده داروها برای درمان Coronavirus مخالف علم

در یک نفس طولانی کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه رئیس جمهور تهمت با شوق و ذوق و بارها و بارها ترویج وعده دو-استفاده از داروهای مالاریا که هنوز اثبات نشده علیه coronavirus اما در حال آزمایش در آزمایش های بالینی.

“من یک مرد هوشمند,” او گفت: در حالی که تصدیق او نمی تواند پیش بینی مواد مخدر کار می کنند. “من احساس خوبی در مورد آن. و ما در حال رفتن به. شما در حال رفتن برای دیدن به زودی به اندازه کافی.”

اما ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony S. Fauci و انرژی — و در عین حال با زور و اجبار — تحت فشار قرار دادند از همان مرحله توضیح است که تنها وجود دارد شواهد حدیثی که مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین ممکن است موثر است.

“رئيس جمهور احساس خوش بینانه در مورد چیزی است احساسات در مورد آن گفت:” دکتر Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید که او یک دانشمند بود. “من می گویم ممکن است موثر باشد.”

آقای تهمت boosterish نگرش نسبت به مواد مخدر راکد شده است که نگرانی در میان پزشکان و بیماران مبتلا به لوپوس و بیماری های دیگر که با تکیه بر مواد مخدر, چرا که این ایده که مالاریا مواد مخدر می تواند در برابر coronavirus منتشر شده به طور گسترده ای در هفته های اخیر و کمبود سوخت که در حال حاضر سمت چپ مردم عجله برای پر کردن نسخه خود را.

“Rheumatologists خشمگین هستند در مورد اعتیاد به مواد مخدره در رفتن بیش از این دارو گفت:” دکتر مایکل Lockshin از بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی در منهتن. “وجود دارد که بر روی آن اجرا شوند و ما در حال تماس گرفتن هر چند دقیقه به معنای واقعی کلمه از بیماران که در حال تلاش برای ماندن در مواد مخدر و پیدا کردن آن در تامین کوتاه مدت.”

لحظه ای از اختلاف بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یک ملت را مورد اعتماد ترین مقامات در coronavirus شد درگیری میان نظر و واقعیت است. آن را انداخت آقای تهمت ایمان به غرایز خود را به جنگ با مراقب رویکرد مبتنی بر شواهد از دانشمندان مانند دکتر Fauci که برگزار شد و موقعیت خود را پس از ریاست جمهوری رونالد ریگان. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به کنار رفت و برگشت طولانی-استانداردهایی برای ارزیابی مواد مخدر به منظور قهرمان درمان او نعمت است.

هیجان در مورد مواد مخدر است که تا حد زیادی بر اساس گزارش ها از چین و فرانسه که آنها به نظر می رسد برای کمک به بیماران. اما محققان و دکتر Fauci تاکید کرده اند که این گزارش ها را بر اساس دقت در مطالعات کنترل شده که تنها راه برای مطمئن شوید که یک درمان واقعا کار می کند.

به عنوان کلمه از این داروها ممکن است اثرات گسترش در سراسر جهان تقاضا رسید با بیمارستان ها سفارش درمان در تلاش از جان گذشته برای درمان به شدت بیمار بیماران.

دو شرکت بزرگ تولید کنندگان عمومی, Teva و Mylan اند گفت: آنها ramping تا تولید هیدروکسی کلروکین و Teva گفت: آن اهدا خواهد شد میلیون ها نفر از قرص به دولت ایالات متحده است. تنها تولید کننده کلروکين افزایش دارویی نیز گفت: این تولید در حال افزایش است. علاوه بر این شرکت آلمانی بایر این هفته اعلام کرد این بود اهدا میلیون قرص از کلروکين به دولت ایالات متحده و به دنبال تایید F. D. A. برای محصولات خود استفاده می شود در ایالات متحده است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • به زودی بیش از 1 در 5 آمریکایی ها را تحت سفارشات به ماندن بیشتر در داخل خانه.
  • سنا نزدیک به یک معامله برای $1 تریلیون طرح نجات.
  • یکی از معاون رئیس جمهور مایک پنس را کارکنان دارای آزمایش مثبت است.

هیدروکسی کلروکین است که به ویژه مهم برای افراد مبتلا به لوپوس است که می تواند تهدید کننده زندگی دکتر Lockshin گفت. این دارو می تواند به کاهش خطر مرگ ناشی از لوپوس و جلوگیری از آسیب اندام و استاندارد در نظر گرفته است ، اگر بیماران قطع مصرف آن پس از استفاده از آن به طور منظم برای مدت زمان طولانی آنها به تدریج می تواند تبدیل به بسیار بیمار است. او گفت: آن را به ویژه نگران کننده به فکر می کنم که مردم شناخته شده برای بهره مندی از این دارو می تواند از دست دادن دسترسی به آن به دلیل آن است که منحرف به یک بیماری است که برای آن هیچ شواهد است که آن را در واقع کار می کند.

“اگر وجود دارد توجیهی برای همه مصرف آن خواهد بود که یک چیز” دکتر Lockshin گفت. “این سخت است برای انجام این مطالعات حتی در میان این بحران است. ما می تواند پاسخ در چند هفته. اما آن را تجویز شده راست و چپ است.”

دانا Olita, 50, لس آنجلس, مسابقه پنج شنبه و جمعه به دوباره پر کردن او نسخه ای برای هیدروکسی کلروکین که او گرفته شده برای یک دهه برای درمان آرتریت روماتوئید. او داروساز در CVS در ابتدا به او گفت آن را در دسترس بود; سپس او گفت: در روز جمعه که آنها به واقع به اندازه کافی برای پر کردن نسخه. “وجود دارد بسیاری از مردم که به شدت نیاز به این و اگر ما مصرف آن را متوقف مشکل برای ما طاقت فرسا است,” او گفت:.

یک سخنگوی CVS گفت: این شرکت بود “از نزدیک نظارت دارویی جهانی محیط تولید و کار با تامین کنندگان ما به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان پر کردن نسخه برای داروخانه بیماران و برنامه ریزی اعضای.” این شرکت گفت: آن را به حال سهام کافی از هیدروکسی کلروکین اما توصیف عرضه کلروکين به عنوان “تنگ” و گفت: این مراحل را برای رسیدگی به این موضوع است.

“من امیدوارم که پزشکان خواهد چوب به علم و سعی کنید به نگه داشتن یک سر سرد,” دکتر گفت: Percio S. Gulko رئیس بخش روماتولوژی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. “کسی است که تجویز آن برای افرادی که در حال تلاش برای دریافت آن در برخی موارد پیشگیرانه. آنها فقط ممکن است محروم کردن بیماران که به آن نیاز دارید را برای تاسیس نشانه ای برای یک امکان و یا یک حدس و گمان است.”

“اگر آن را تبدیل به یک موفقیت ما درک می کنیم که وجود خواهد داشت یک نیاز برای بیش از همیشه در دسترس بوده و برای بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی,” دکتر گفت: David A. Karp رئیس جمهور منتخب از کالج آمریکایی روماتولوژی و رئیس بخش بیماری روماتیسمی بخش در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی در دالاس. “ما امیدواریم که وجود خواهد داشت یک راه برای بیماران ما را به ادامه برای دسترسی به این داروها آنها شده ایم برای سال های بسیاری است. سایر داروها استفاده می شود اما ایمنی مشخصات بسیار بدتر و بیماران به احتمال زیاد عوارض جانبی داشته باشد.”

پرستو, استین, از آفتاب دشت, Wis., گفت: او شگفت زده شد زمانی که او شنیده ام آقای ترامپ تلفظ نام مواد مخدر او را گرفته به مدت دو سال برای درمان آرتریت روماتوئید. “هنگامی که من برای اولین بار تجویز این هیچ کس از آن شنیده بود گفت:” خانم استین که 59. او گفت که او تا یک ماه عرضه مواد مخدر و او به سرعت تلاش برای دوباره پر کردن او تجویز دیروز. او هنوز رتبهدهی نشده است دریافت تایید. “اگر آن را به راحتی در دسترس است و استفاده های دیگر پس از آن خوب است اما وقتی که من می گویند من واقعا به آن نیاز دارید من به آن نیاز دارید,” او گفت:.

دکتر مایکل بلمونت مدیر پزشکی NYU Langone ارتوپدی بیمارستان گفت: تعدادی از بیماران مبتلا به لوپوس درخواست کرده بود 90 روز نسخه برای هیدروکسی کلروکین به جای معمول 30 روز است.

و اشاره کرد که هیدروکسی کلروکین بود که به طور گسترده ای مورد استفاده در coronavirus بیماران خارج از مطالعات کنترل شده گفت: “این شرم آور خواهد بود اگر ما استفاده از بسیاری از این و پس از همه گفته و انجام داده, ما قادر به تعیین و با دقت که آیا آن را به حال یک اثر یا نه.”

Onisis Stefas رئیس داروخانه افسر Northwell بهداشت 23 بیمارستان گفت: این سیستم شروع کردن در هیدروکسی کلروکین چند هفته پیش. او گفت: این مواد مخدر بود که با توجه به بسیاری از coronavirus بیماران, اما که Northwell 10 داروخانه ها نیز کنار گذاشتن لوازم برای بیمارانی که مصرف شده بود آن را به طور منظم برای لوپوس یا آرتریت روماتوئید.

نگران کمبود آقای Stefas گفت: “آخرین چیزی که من می خواهم به اتفاق می افتد در حال حاضر این است که به ویژه از رئیس جمهور تهمت و دیگران شده اند و ذکر این نام است که مردم بیرون بروید و بخواهید پزشک خود را برای نوشتن نسخه فقط در مورد.”

روز جمعه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آمریکایی ها را تشویق به انجام درست آن با این استدلال که کمی وجود دارد حرکت نزولی به مصرف مالاریا مواد مخدر است که در حال حاضر در بازار است.

“اگر شما می خواهید شما می توانید یک نسخه. شما می توانید یک نسخه” او گفت:. “شما می دانید بیان جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟”

اعتبار…FeatureChina از طریق آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im