مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی پورنو با یک گروه پشتیبانی است که به طور ناگهانی آزمایش

واشنگتن — یکی از رئيس جمهور تهمت بزرگترین نقاط قوت در انتخابات ریاست جمهوری است اقتصادی خود salesmanship: او را متقاعد کرده است اختصاص داده شده به اشتراک گذاری از آمریکایی ها که خود رهبری ساخته شده است که اقتصاد ایالات متحده ضد گلوله و که بازار سقوط خواهد اگر او شکست خورده بودند در ماه نوامبر.

رئیس جمهور توانایی برای تنظیم اقتصادی روایت رو با 11 سال توسعه اقتصادی با افزایش دستمزد و بیکاری در 50 سال اخیر. که قدرت ارائه یک چالش برای دموکرات ها به امید سرنگون کردن او در ماه نوامبر — حتی اگر آقای تهمت پورنو با یک گروه پشتیبانی است که اغلب بیش از حد و بخش هایی از اقتصاد در حال رکود از جمله ساخت.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی کردن آسیب های اقتصادی از coronavirus و اخراج بازار سهام سقوط: آنها تهدید به تضعیف موثر ترین داستان های او می گوید در مورد ریاست جمهوری خود.

“در این کشور است که در شکل بزرگ بازار است که در شکل بزرگ” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید روز سه شنبه به عنوان سهام سقوط بعد از فدرال رزرو نرخ بهره. S&P 500 به پایان رسید روز پایین حدود 2.8 درصد است.

آقای ترامپ سرزنش کرده هر گونه رشد سکسکه در حوادث خارجی مانند دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور مشکلات در هوافضا غول پیکر بوئینگ و فدرال رزرو. او را ستایش مصرف کنندگان و اقتصاد مقاومت و حتی به عنوان پیش بینی هشدار می دهند که این ویروس می تواند تعدیل رشد حداقل به طور موقت در این سال است.

روز دوشنبه آقای ترامپ پیشنهاد در توییتر که آمریکا با تصویب یک سال کاهش در مالیات حقوق و دستمزد یک فرم از محرک های مالی اغلب با هدف افزایش هزینه های مصرف کننده در زمان ضعف اقتصادی. در عین حال رئیس جمهور نیست تن هر اقتصادی مشکل است.

“این باور نکردنی است زمان برای ما ملت” او در توییتر نوشت. “مشاغل پررونق درآمد در حال افزایش فقر رو به کاهش اعتماد به نفس فزاینده.”

این نوع از شعارهای خدمت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی در طول سه سال اول در اتاق کار, کمک به او برنده اعتباری — حداقل در میان هواداران — برای آنچه باقی می ماند یک اقتصاد قوی. اما کارشناسان هشدار می دهند که آن را نیز کمک به گسترش یک حزبی تقسیم بر اقتصاد است که ممکن است آن را سخت تر برای آقای ترامپ برای اطمینان دادن به مردم در این رویداد از یک بحران مانند گسترش coronavirus.

“هاله ای از اتاق که در آن مردم ممکن است به تعویق افتاده به پیام مورد وضعیت اقتصادی من فکر می کنم امروز که رفته” گفت: Shanto Iyengar یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد. “آن را رفته است به دلیل بیش از حد تعصب.”

آمریکایی ها که لحن به آقای تهمت پیام به مراتب بیشتر احتمال دارد به اکو زبان خود را در اقتصاد هستند و بیشتر خوش بینانه در مورد آن با توجه به جدید در سراسر کشور نظرسنجی انجام شده در ماه گذشته به نیویورک تایمز آنلاین شرکت تحقیقات SurveyMonkey.

پاسخ دهندگان خواسته شد تا انتخاب کنید از یک لیست از شرایط است که می تواند توصیف دولت از اقتصاد است. کسانی که به گفته آنها به طور منظم به تماشای و یا به دنبال خبری از آقای تهمت سخنرانی بودند در حدود دو برابر به احتمال زیاد برای توصیف اقتصاد به عنوان “پررونق” و یا “بهترین اقتصاد همیشه” و آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به بیان اعتماد به نفس در اقتصاد و به آقای ترامپ اعتباری برای آن بیماری است.

تقسیم همچنان در میان دموکرات مستقل و حتی در میان جمهوری خواهان. بیش از هشت در 10 رای دهندگان جمهوری خواه که به طور منظم دنبال آقای تهمت سخنرانی می گویند آقای تهمت سزاوار “بسیاری” از اعتبار برای اقتصاد است. تنها در حدود یک سوم جمهوری خواهان که به طور منظم به دنبال این سخنرانی گفت: همان.

خواهد هیکس 32 ساله بررسی مخاطب در حوزه نفت شهر روزولت یوتا گفت: آقای تهمت انتخابات ارائه فوری تکان خوردن به مردم در منطقه خود را. او اعتبار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را boosterism برای بسیاری از که حتی اگر او گفت: رئیس جمهور ادعا می کند که اغلب بیش از حد.

“خود دیدگاه مثبت که ما در حال رفتن به دریافت بیشتر, ما قصد داریم برای بهبود اقتصاد ما” آقای هیکس گفت. “من فکر می کنم که فشار رو به جلو حتی اگر آن را ممکن است کمی اغراق کرده اقتصاد است.”

برخی از اقتصاددانان معتقدند. Robert Shiller, یک برنده جایزه نوبل اقتصاد در دانشگاه ییل توصیف کرده است آقای تهمت cheerleading به عنوان نیروی محرکه ادامه در حال حاضر-ضبط توسعه اقتصادی بیش از سه سال گذشته است.

در یک سخنرانی در اوایل سال جاری — که در آن او در مقایسه با آقای تهمت اقتصادی پیام به گسترش همه گیری ویروس — آقای Shiller گزارش از 62 درصد از مقالات روزنامه که ذکر “اقتصاد قوی” از سال 2017 تا 2019 نیز ذکر شده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. که بیش از دو برابر نرخ ارتباط است که رئیس جمهور بیل کلینتون لذت می برد در یک اقتصاد قوی تر و در اواخر 1990s.

آقای ترامپ “اول ما است انگیزشی رئیس جمهور” آقای Shiller گفت.

آقای ترامپ ساخته شده همانند وعده های اقتصادی محور خود در کمپین 2016 و او reveled در بازار سهام افزایش است که به دنبال پیروزی است. حتی قبل از او در زمان کار مصرف کننده و کسب و کار کوچک سطح اعتماد به نفس افزایش یافت رانده شده تا حد زیادی توسط آقای تهمت حامیان جمهوری خواه. هر دو اقدامات باقی مانده اند بالا در طول مدت خود را با احساسات در میان حزب جمهوری خواه مصرف کنندگان هدف قرار دادن یک رکورد در ماه فوریه در طولانی مدت بررسی از دانشگاه میشیگان.

اما در چند اقدامات اقتصاد کاهش یافته است کوتاه از رئیس جمهور وعده داده است. این رشد 2.3 درصد در سال گذشته به خوبی زیر پیش بینی های آقای ترامپ تیم اقتصادی به عنوان رئيس جمهور در تجارت جنگ سرد سرمایه گذاری کسب و کار. رشد اقتصادی در سه سال اول ریاست جمهوری باراک اوباما در دوره دوم تقریبا یکسان است که از آقای تهمت سه سال اول. دستمزد متوسط رشد است نه بالاتر از آن نیز در اکتبر سال 2016 و آن باقی مانده است و زیر این سطح از اواخر 1990s.

صاحبان کسب و کار کوچک انتظارات برای سرمایه گذاری در حال حاضر اساسا بدون تغییر از قبل از انتخابات 2016. در میان مصرف کنندگان postelection افزایش اعتماد به نفس شکست خورده است و برای ترجمه به بهبود پایدار در هزینه های خرد دیرینه ارتباط است. پس از آقای تهمت انتخابات گفت: Ian Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان “یک فاصله باز بین هزینه و اعتماد به نفس اعداد و فاصله پافشاری کرده است.”

احساس خوب اما نه اقدام مانند آن

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات منجر به افزایش ضریب اطمینان حداقل در میان جمهوری خواهان. اما این نه ترجمه شده به قوی تر صرف.ضریب اطمینان مصرف کننده

هزینه های مصرف کننده

دانشگاه میشیگان

شاخص تمایلات مصرف کننده

سال بیش از سال, درصد تغییر, در

تورم هزینه های مصرف کننده

120

+6

%

NOV. ’16

NOV. ’16

مغلوب ساختن پیشی جستن منتخب

مغلوب ساختن پیشی جستن منتخب

+4

100

+2

80

0

60

-2

40

-4

20

-6

12-ماه نورد متوسط

12-ماه نورد متوسط

0

-8

’00

’05

’10

’15

’00

’05

’10

’15

ضریب اطمینان مصرف کننده

هزینه های مصرف کننده

دانشگاه میشیگان

شاخص مصرف کننده

احساسات

سال بیش از سال, درصد

تغییر در تورم

هزینه های مصرف کننده

120

+6

%

NOV. ’16

NOV. ’16

مغلوب ساختن پیشی جستن منتخب

مغلوب ساختن پیشی جستن منتخب

+4

100

+2

80

0

60

-2

40

-4

20

-6

12-ماه نورد, avg.

12-ماه نورد, avg.

0

-8

’00

’05

’10

’15

’00

’05

’10

’15


منبع: دفتر تحلیل اقتصادی (هزینه های مصرف کننده); دانشگاه میشیگان (ضریب اطمینان).

توسط نیویورک تایمز

اعتماد به نفس فاصله محور به طور کامل توسط نامتقارن تعصب طراحی شده توسط موج در حزب جمهوری خواه شدند. هنگامی که آقای اوباما در نظرسنجی ها به طور مداوم نشان داد که دموکرات ها احساس بهتری در مورد اقتصاد از جمهوری خواهان. زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب الگوی معکوس تقریبا یک شبه هر چند این افزایش در جمهوریخواه خوش بینی بزرگتر از افت در میان دموکرات ها.

ماشا Krupenkin یک کالج بوستون دانشمند علوم سیاسی گفت: جمهوری خواهان بزرگتر نشان می دهد نوسانات اقتصادی در اعتماد به نفس و نمایشگاه یک الگوی مشابه در نظر سنجی که بخواهید در مورد اعتماد به دولت بسته به اینکه کدام حزب کنترل کاخ سفید در مقایسه با دموکرات ها ،

این بار نظرسنجی نشان داد که دموکرات ها کمتر خوش بینانه در مورد اقتصاد و کمتر مایل به اعتبار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آن از جمهوری خواهان بودند. اعتماد به نفس در میان رای دهندگان مستقل کاهش یافته و به سطح بین دموکرات ها و جمهوری خواهان اما نزدیک به دموکرات ها طی آقای تهمت مدت است. (خوش بینی در میان مستقل رسید در ماه ژانویه اما آمد به زمین در ماه فوریه با توجه به زمان بررسی.)

داگلاس Prasher یک دموکرات رای دهندگان در Prescott Valley, Ariz., گفت که او نمی خرید ادعا می کند که اقتصاد به خوبی انجام شد و او فکر نمی کنم آقای تهمت سزاوار اعتباری اگر در آن بود. آقای Prasher, 68 به تازگی بازنشسته به آریزونا از سن دیگو که او گفت: تا به حال تبدیل شدن به unaffordable به دلیل ارتفاع زیاد هزینه های مسکن. خانه جدید خود را دولت ارزان تر است اما او هنوز هم تا به حال در یک کار پاره وقت به پایان می رسد دیدار. او حامل صدها هزار دلار در بدهی وام دانشجویی از کمک به دختران خود را به دانشگاه بروند.

“تا آنجا که به من مربوط, مردم رنج می برند” آقای Prasher گفت. ظاهرا اقتصاد قوی او گفت: “به نظر می رسد تنها کمک ثروتمند که ما در آن دسته است.”

که شعارهای پژواک پیام دموکراتیک نامزدها در حال اجرا برای کاخ سفید که اغلب ادعا می کنند که اقتصاد است “تقلب” و یا تنها با این نسخهها کار بسیار غنی است. دموکرات ها در زمان بررسی شد خیلی بیشتر احتمال دارد به استفاده از این تعبیر برای توصیف اقتصاد از آقای تهمت ترجیح نظر. به طوری که آنها مستقل بودند که شش بار به عنوان به احتمال زیاد به تماس و اقتصاد “تقلب” و یا بد شکسته” به آن می گویند “بود بهترین اقتصاد همیشه.”

آقای تهمت تهاجمی ادعا می کند — آن است که نه تنها قوی اما “بهترین” — ممکن است او را کمتر معتبر به افرادی که در حال حاضر تمایل به حمایت از او گفت: میشل Claibourn یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ویرجینیا است. “آن را آسان تر برای مقاومت در برابر به عنوان اطلاعات اگر آن را احساس اغراق آمیز” او گفت:.

خانم Claibourn گفت: رئیس جمهور در طول تاریخ سعی در تمایز بین زمانی که آنها صحبت شد به عنوان رهبران حزب و زمانی که آنها پرداختن به خود را, رسمی, کمتر حزبی ظرفیت. کسانی که از خطوط مبهم بیش از چند دهه. زیر نظر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تمایز ناپدید شده است تقریبا به طور کامل, او گفت:.

جیم Tankersley گزارش از واشنگتن و بن Casselman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>