مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم تخفیف بولتون به عنوان خواهان کار به نگه کردن شاهدان

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت دفاع تیم به دادگاه تجدید نظر به مجلس سنا روز سه شنبه به بی اعتنایی به یک حساب کاربری جدید توسط John R. بولتون که باعث استیضاح مورد در برابر رئیس جمهور است. اما روز پایان کار رهبران جمهوری خواه نشان داد که آنها تا به حال نه محصور آرای آنها به دنبال جلوگیری از سابق مشاور امنیت ملی و یا دیگر شاهد از آمدن به جلو.

در روز پایانی استدلال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف جی Sekulow, یکی از رئیس جمهور های خصوصی وکلا به دنبال بالا بردن شک و تردید در مورد آقای بولتون ادعا در مقاله منتشر نشده که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از آزادی از کمک نظامی به اوکراین به تحقیقات به رقبای سیاسی خود خواستار آن است که یک “بدون اتهام” بود که “ناروا” در استیضاح محاکمه.

فقط بعد از آقای تهمت تیم به پایان رسید سه روز حقوقی دفاع سناتور جمهوریخواه با عجله به یک جلسه خصوصی اتاق در کنگره که در آن سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت کار می کرد به گله رتبه و فایل در پشت خط پایان دادن به محاکمه. او خود یک کارت که با مته سوراخ کردن چوب خط حساب کردن از حزب جمهوری خواه رای در سوال و هشدار داد که او هنوز رتبهدهی نشده است به اندازه کافی برای جلوگیری از یک انتظار دموکراتیک حرکت به تماس شاهدان به دلیل برخی از جمهوریخواهان باقی مانده غیر متعهد به گفته افراد آشنا با جلسه مجاز به بحث در مورد آن publicly.

“آن را جدی خانواده بحث” سناتور کوین کرامر جمهوری خواه از داکوتای شمالی به خبرنگاران گفت: به عنوان او پدید آمده از سناتور-تنها جلسه در Strom Thurmond اتاق. “برخی از مردم هستند صمیمانه کاوش در تمام راه.”

این مذاکرات پس از باز شدن آقای تهمت تیم اساسا استراحت مورد خود را در برابر از بین بردن او را از دفتر پایان دادن به آن شفاهی با اصرار سناتورها به چشم پوشی از آنچه آقای بولتون ممکن است باید بگویم. بدون به طور مستقیم انکار صحت حساب خود را که وجود اولین گزارش نیویورک تایمز آقای Sekulow استدلال کرد که رفتار آقای بولتون توضیح داده نشده بود تا به حال هیچ جایی در بحث از رئیس جمهور اوکراین ،

استیضاح “است که یک بازی از نشت و بدون نسخ خطی” آقای Sekulow گفت. “این سیاست است متاسفانه. همیلتون قرار دادن استیضاح در دست این بدن سنا دقیقا و به طور خاص به بالا که فرای.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

استدلال بود, یک پیشنهاد برای آرام کردن خشم و اضطراب است که آقای بولتون وحی باعث شد در صفوف حزب جمهوری خواه که از آن پدید آمده در یک مرحله مهم در آقای تهمت استیضاح محاکمه. محافظه کاران گفت: در مورد حرکت به طور مستقیم به تبرئه بدون جدید شهادت و یا اسناد و مدارک قاطع بود اما در میانه های کلیدی از جمله سناتور لامار الکساندر ایالت تنسی گفت: آنها هنوز بلاتکلیف است. قبلا یکی دیگر از متوسط لیزا Murkowski از آلاسکا نشان داد که “آقای بولتون احتمالا برخی از چیزهایی است که می تواند برای ما مفید است.”

دو دیگر جمهوری خواهان سناتور میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین گفته اند که آنها را برای رای دادن به شهود اما دموکرات ها خواهد نیاز به چهار خواهان پیوستن به آنها را در جهت غالب است.

داخل جلسه خصوصی روز سه شنبه آقای مک کانل هشدار داد که اجازه می دهد شاهد خواهد ضربه به دادگاه باز و به طور بالقوه طولانی آن هفته. محکم شلاق خود را شمارش آری noes و maybes آقای مک کانل به نظر می رسد نشان می دهد که مردد سناتور نیاز به را تشکیل می دهند ذهن خود را و در خط با اکثریت همکاران خود را.

فعالیت در داخل و خارج از مجلس سنا اتاق تأکید چقدر به طور کامل آقای بولتون حساب طرح میتوانست به دادگاه تزریق یک عنصر غیر قابل پیش بینی به یک اقدام که به نظر می رسد رهبری برای آقای تهمت تبرئه پایان همین هفته.

این دیرین جمهوری خواه سیاست خارجی شکل روشن ساخته است او شهادت می شود اما سناتور همچنین می دانیم که صرف نظر از حساب خود آن مجازی است که عدم امکان بازگشایی سفارتخانه مجلسی خواهد رای به محکوم کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و او را از دفتر حذف کمتر از 10 ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری. 67 رای فمن مورد نیاز خواهد بود به انجام این کار.

چگونه آنها را در ادامه می تواند مهم سیاسی انشعابات نه فقط برای آقای ترامپ که بسیار دفاعی می تواند بیشتر تضعیف اما برای سناتور جمهوریخواه برای انتخابات مجدد در نوسان متحده در این پاییز که می خواهید به نشان می دهد رای دهندگان آنها با انجام یک دادگاه عادلانه.

دموکرات pounced آقای Sekulow را در مورد اظهارات آقای بولتون گفت که خود را به مرجع “بدون اتهام” اثبات نقطه نظر خود را که سنا باید احضاریه آقای بولتون به شهادت در دادگاه به روشن شدن خود را دقیق حساب.

“بار دیگر رئیس جمهور, تیم, در راه که تنها می تواند آنها را بیشتر ساخته شده در مورد تماس John Bolton” نماینده Adam B. شیف کالیفرنیا سرب خانه مدیر به خبرنگاران گفت: در طول یک استراحت در مجموعه مقالات.

طرفداران تماس آقای بولتون کردم غیر منتظره و کمی از حمایت از اواخر دوشنبه از John F. کلی سابق کاخ سفید رئیس ستاد گفت که مخاطب در فلوریدا است که به اعتقاد او آقای بولتون حساب و پشتیبانی سنا به دنبال مستقیم شهود.

“من فکر می کنم برخی از مکالمات به نظر می رسد به من به بسیار نامناسب اما من وجود دارد,” او گفت: با توجه به ساراسوتا هرالد تریبون. “اما مردم وجود دارد که وجود دارد که باید شنیده شود از.”

رهبران جمهوری خواه در ظاهر به کاهش چه بوده است فوق العاده خطرناک آزمایشی برنامه اجازه می دهد تا به صورت کامل تری در نظر گرفتن این موضوع است. آنها امیدوار بودند که با قرار دادن فاصله بین ظهور آقای بولتون حساب و رای شاهد تنش خواهد سرد به اندازه کافی برای نگه داشتن اکثریت دست نخورده به رد دموکراتها خواستار شهود.

آغاز روز شنبه سناتور را تا 16 ساعت گسترش بیش از دو روز به سوال دادستان و دفاع تیم. خیلی از آن زمان به احتمال زیاد خواهد شد استفاده می شود اجازه می دهد تا دو طرف برای پاسخ به یکی دیگر از استدلال اما دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز آماده سازی اشاره کرد و به پرسش در نظر گرفته شده برای برجسته کردن نقاط نرم در موارد مربوطه.

در کاخ سفید با آقای تهمت بود نحو نامشخصی ساکت در مورد استیضاح که او را دنبال کرده است در تلویزیون در روزهای اخیر. او به دنبال جای خود را به قرار دادن سیاست در دستور کار بر روی صفحه نمایش کامل رونمایی از یک انتظار طولانی صلح خاورمیانه طرح که تقویت استدلال خود وکلا که رئیس جمهور بود یک مزیت است نه یک تهدید برای منافع آمریکا.

آقای ترامپ قاب این موضوع حتی بیشتر به طور مستقیم در توییتر.

“شما بهتر است در حال حاضر از شما سه سال پیش است ؟” او نوشت. “تقریبا همه می گویند بله!”

در داخل مجلس سنا اتاق آقای Sekulow و دو کاخ سفید وکلا تحویل روان و خشمگین نهایی دفاع دربندی سه روز شفاهی از رئیس جمهور را از طرف مقابل در خانه سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اتهامات عنوان شده علیه.

Punctuating سخنان خود با خودداری از “خطر خطر خطر” آقای Sekulow اصرار داشت که مديران مورد ساخته شده بود تنها در یک لباس سیاست اختلاف با رئیس جمهور بیش از فشار برای مبارزه با فساد وجود دارد.

“اگر می شود که طبیعی جدید در آینده رئیس جمهور دموکرات ها و جمهوری خواهان خواهد بود فلج لحظه ای آنها انتخاب می شوند و حتی قبل از آنها می توانند از ادای سوگند در دفتر” آقای Sekulow گفت. “نوار برای استیضاح نمی توان این مجموعه کم است.”

با وجود هشدارهای آقای Sekulow نیست به طور مستقیم انکار سابق مشاور امنیت ملی به حساب, به جای خواندن با صدای بلند از اظهارات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری و معاون رئیس جمهور دفتر سیزده آقای بولتون خاص خاطرات.

دموکرات ها صرف سه روز در هفته گذشته استدلال فقط مخالف است. آنها گفتند که این خانه را دو ماه بررسی به این نتیجه رسیدند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با استفاده از قدرت خود را از دفتر در پیگیری سیاست هدف اما استفاده سیاسی. هنگامی که او گرفتار آنها استدلال او به دنبال پنهان کردن آنچه که او انجام داده بود با سفارش یک در سراسر هیئت مدیره سرپیچی از تحقیقات خود را.

مشکلات ناسازگار بودن در کمتر از یک ساعت و نیم لخت استخوان بسته شدن استدلال از آقای تهمت وکلا تأکید اعتماد به نفس خود را در نتیجه نهایی. در پایان آنها استفاده می شود کمتر از نیمی از 24 ساعت در دسترس به آنها را به ارائه یک مورد به سناتورهای.

پت A. Cipollone کاخ سفید مشاور دربسته در محیط ارائه شده توسط یک حلقه برجسته از مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها در برابر استدلال یک حزبی استیضاح در سال 1998 از جمله نماینده Jerrold Nadler نیویورک یکی از خانه های مدیران و سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر.

“حق با تو بود” آقای Cipollone گفت: به دنبال به طور مستقیم در آقای شومر.

“همه شما باید در این مورد قانون اساسی و عقل سلیم خود را” آقای Cipollone غمگین. “مقالات استیضاح سقوط دور از هر گونه قانون اساسی استاندارد و بسیار خطرناک هستند.”

گزارش شد کمک توسط کارل Hulse شریل گی استولبرگ امیلی کوکران و Catie Edmondson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>