مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 تست تزار برت Giroir چهره های به یاد ماندنی چالشJesuit دبیرستان, همه پسران مدرسه کاتولیک در New Orleans مفتخر است که فارغ التحصیلان آن. در سال 1978 آن سایت سوابق دانشجو مناظره Moises Arriaga و برت Giroir “تا به حال یک افسانه ای فصل برنده این شهرستان در مسابقات قهرمانی منطقه, قهرمانی, قهرمانی کشور و NFL قهرمانی ملی”.

چهل و دو سال بعد Giroir را بحث مهارت روبرو هستند خود را به آزمون نهایی. به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus تست تزار او بارها و بارها کبابی با آمریکا در رأس اخبار سیاسی میزبان در مورد آنچه که دیده می شود به عنوان یک حماسه فاجعه است. و با وجود طلاکاری حرفه ای در مدرسه Giroir مدارک و سابقه آمده اند تحت افزایش نظارت به عنوان ما همه گیر در صدر تلفات 150,000.

“چه نشانی از او بارها و بارها در اظهارات علنی خود را همیشه قرار داده و بیشترین چرخش مثبت او می تواند در آنچه که به وضوح فقط یک شکست بی پایان از نظر ما تست استراتژی” گفت: جرمی Konyndyk که رهبری دولت در پاسخ به بین المللی بلایای طبیعی در USAid از سال 2013 تا 2017.

در حال حاضر 59 سال Giroir صرف دوران کودکی خود را در یک شهر کوچک در خارج New Orleans پسر از یک میدان نفتی کارگر و افسر پلیس است. رشد “من تا به حال توجهی به مشکلات شنوایی و کاهش شنوایی وجود نداشت گوش و حلق و پزشک در زادگاه کوچک; ما تا به حال به درایو 30 مایل به این شهرستان به یک متخصص مراجعه کنید,” او گفت تگزاس مرکز پزشکی اخبار آنلاین در سال 2014.

“آن را فقط اتفاق افتاده است که درمانگاه نزدیک شد یسوعیون دبیرستان, یکی از بهترین مدارس در منطقه است. آن نگاه مانند یک مکان جالب بود, بنابراین من مجموعه هدف من این بود که فصل های که در آن زمان به بستری در یسوعیون دبیرستان. خوشبختانه من در و دانشگاهی راه اندازی نقطه ای برای من.”

موفقیت در بحث تیم به معنای تور دانشگاهها از جمله دانشگاه هاروارد که در آن او موفق به کسب یک محل برای مطالعه زیست شناسی قبل از به دست آوردن یک دکترای پزشکی از دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی. Giroir شروع کار خود را به عنوان یک متخصص اطفال در تگزاس و شد رئیس مرکز طبی کودکان دالاس.
Brett Giroir speaks during a press briefing in the Rose Garden of the White House, 11 May 2020.

پس از گذراندن مدتی در پنتاگون Defense Advanced Research Projects Agency, Giroir به تگزاس بازگشت در سال 2008 و در ادامه برای تبدیل شدن به رئیس اجرایی از Texas A&M دانشگاه مرکز علوم بهداشت. اما جاه طلبی های خود را به نوبه خود آن را به جهان پیشرو میلیارد دوز-هر-ماه واکسن تسهیلات به طور ناگهانی متوقف شد.

در سال 2015 Giroir گفته شد که او تا به حال 30 دقیقه به استعفا شد و به جای اخراج واشنگتن پست گزارش داد پس از سالانه بررسی عملکرد گفت که او “بیشتر علاقه مند در ترویج خودتان” و شانس ضعیف به عنوان یک “بازیکن تیم”.

Giroir کرده و ادعا کرد که او قربانی از دانشگاه سیاست است. “اگر شما آشنایی با دانشگاهی, سیاست, باعث می شود سیاست در واشنگتن مانند یک لیگ کوچک داد و بیداد,” او گفت: پست در ماه آوریل سال جاری اضافه کرد که او “دل شکسته” برای مجبور کردن قبل از کار خود را بر روی واکسن ها کامل شد.

دیگران در مصاحبه با واشنگتن پست گفت که یک داستان متفاوت است. رابین رابینسون که به عنوان مدیر فدرال بیولوژیکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان نظارت عمده کمک مالی برای تگزاس واکسن پروژه بود که نقل است Giroir “بیش از وعده داده شده و تحویل داده شود”.

او افزود: “من همیشه رابطه خوبی با برت. من می دانم که او یک خلق و خوی و او گاهی اوقات یک زمان بسیار دشوار است کنترل آن است.”

در سال 2017 تهمت برداشت Giroir به معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی او ساخت بالا پزشکی و علوم, مشاور وزیر, Alex آذر. نامزدی برگزار شد تا به صورت ماه به عنوان دموکرات ابراز نگرانی بیش از تعهد خود را به زنان و مسائل مربوط به سلامت اما در نهایت تایید کرد.

Giroir مثبت تصور برخی در واشنگتن است. استفان موریسون یک معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS) thinktank و مدیر آن جهانی بهداشت مرکز سیاست, به یاد می آورد به او صحبت کردن در مورد یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابتکار داخلی HIV/Aids.

“او آمد در سراسر به من به عنوان بسیار معتبر در شفقت در مورد جمعیت که در حال stigmatised, حاشیه رانده بسیار آسیب پذیر به HIV در ایالات متحده است. برخی از آنها عمومی و جلسات بسیاری از آنها را با دعوت خصوصی بحث و بنابراین وجود خواهد ناچار بود مردم در اتاق که به طور فعال منفور هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را زده بودند اما با جدیت و دلسوزی و تمایل واقعی برای ایجاد اختلاف و آیا چیزی هست.

“من فکر می کنم افکار عمومی از او بسیار بالا در اینجا در شهر و مردم بود و احترام زیادی برای او و در زمان او کاملا جدی است.”
Brett Giroir speaks alongside Seema Verma, Jerome Adams and Donald Trump.

Giroir نیز منجر ابتکارات در فعالیت بدنی دستورالعمل بیماری سلول های داسی شکل و مواد مخدر سیاست مورد انتقاد قرار گرفته است توسط حزب دموکرات بیش از شکست خود را به اذعان به نقش شرکت های دارویی در مواد مخدر بیماری همه گیر.

اما از آن است که coronavirus که تحویل تعریف لحظه ای از کار خود را و یا شاید برخی می گویند مسموم جام. در اوایل ماه مارس تهمت و ادعا کرد که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” با وجود کمبود گسترده از تست کیت. یک هفته بعد در 13 مارس, Giroir قرار داده شد مسئول نظارت دولت فدرال تلاش های تست – نسبتا ناشناخته انتخاب برای موقعیت های به یاد ماندنی.

پس از آن منتقدان استدلال می کنند آمریکا تست شده است یک فاجعه تاریخی است که اجازه داده است این ویروس را به خشم مانند یک آتش سوزی جنگل. تعدادی از تست های انجام شده نیز به بیش از 50 متر و یکشنبه گذشته در سی ان ان دولت از اتحادیه Giroir ادعا کرد که هر کسی که “باید” یک تست می توانید دریافت کنید. اما نتایج تست های مختلف است ماده: کمبود مواد شیمیایی و پلاستیکی پیپت نکات می تواند به معنای آن طول می کشد تا دو هفته برای آزمایشگاه ها به نوبه خود آنها را در اطراف ارائه آنها را عملا بی فایده است.

Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی thinktank در واشنگتن گفت: “نکته اساسی که اشتباه رفته است که دولت فدرال گرفته است نه مالکیت مشکل است و نمی شود مالکیت رفع آن است. در نهایت که خیلی بیشتر تصمیم رئيس جمهور از آن است که برت Giroir اما برت Giroir است که با میل و رغبت تسهیل و فعال کردن آن است.

“این یک سیاست شکست خورده به طوری که او صاحب آن است. او گفت: ما در حال شکست او گفت: ما نیاز به یک رویکرد متفاوت او در ادامه به کار بر روی یک رویکرد است که در این مرحله شما فقط باید بگویم این است که آشکارا شکست خورده است. ما در حال حرکت رو به عقب در تست. تاخیر طولانی تر می شود.”

مقامات بهداشت عمومی مجبور به حرکت خائنانه در مغلوب ساختن پیشی جستن ، Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است شهرت به عنوان یک حقیقت بی پرده گوی و بموقع در بر داشت خود را در رسانه ها ظاهر محدود; تا زمانی که به تازگی به او گفت که او تا به حال نه در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت دو ماه. در مقابل دبورا Birx های کروناویروس و گروه ضربت هماهنگ اخیرا شرح داده شده توسط نیویورک تایمز به عنوان “رئیس مبلغ برای این ایده است که تهدید از ویروس محو شد”.

Giroir که به نظر می رسد در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در admiral یکنواخت او حق دارد به پوشیدن به عنوان رئیس ایالات متحده خدمات سلامت به سفارش سپاه به نظر می رسد به سقوط بیشتر در Birx کمپ وقتی که می آید به آرام رئیس جمهور.

Konyndyk افزود: “مسئولیت یک دانشمند در نوع نقشی که او در این است که نه فقط به اشتراک گذاری این چرخش سیاسی است که مطلوب به رئیس جمهور. آن را به رئیس جمهور و رک و پوست کنده به مردم صادقانه و مبتنی بر علم مبتنی بر شواهد دیدگاه در آنچه مورد نیاز است و این چیزی است که Giroir در حال انجام است و رک و پوست کنده آن را چه Birx انجام شده است.
Dr Deborah Birx and Brett Giroir walk to the Rose Garden to attend a coronavirus briefing with Donald Trump, 27 April 2020.

“من تقصیر او که برای من و همچنین می دانیم که در زمان اگر او برای انجام این کار, من مطمئن هستم که او نمی خواهد هنوز هم در آن نقش دارد. این دوراهی است که هر یک با مشخصات بالا دانشمند در دولت گرفتار شده در: اگر شما چرخش شما حفظ دسترسی خود را; اگر شما حقیقت را بگویید شما در معرض خطر به حاشیه رانده. شما ببینید یک رویکرد است که از Dr Fauci و شما ببینید یک رویکرد متفاوت است که از Drs Birx و Giroir.”

Giroir می یابد خود را به کار برای یک رئیس جمهور که ادعا کرده است که آزمایش “مبالغه” و افتخار تجمع در مبارزات انتخاباتی است که او خواسته است برای تست به طور آهسته به دلیل آن باعث می شود امریکا نگاه بد. بسیاری از کارشناسان نشان می دهد بزرگترین شکست از آغاز فقدان ملی تست استراتژی خروج دولت فرمانداران به غرق شدن یا شنا خود را. آن را به بازیگران سایه طولانی بیش از Giroir حرفه ای.

زک Petkanas این coronavirus جنگ اتاق مدیر حفاظت از ما مراقبت از بهداشت و درمان وکالت گفت: “او روز یکشنبه به بیرون رفت وجود دارد و تا به حال با جسارت می گویند که هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید تست. این فقط آشکارا مزخرف. مطمئن شوید که تعداد زیادی از مردم می تواند به دست آوردن آزمایشات اما سپس آنها را به صبر کنید 10 تا 20 روز برای دریافت نتایج در پشت ساخت آزمون ها اساسا بی ارزش است.”

Petkanas افزود: “Giroir است که به وضوح چیزی بیش از یک حامل آب برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سیاست های آمریکایی ها در حال پرداخت قیمت به خاطر او نمی ایستادگی کردن به دولت و انجام کار درست که است که می گویند که ما نیاز به یک فدرال ملی تست زیرساخت ها که نمی کند گودال متحده در برابر یکدیگر و مختصات این واکنش به طوری که تمام متحده می توانید از مواد آنها نیاز به زمانی که آنها به آنها نیاز دارید و مردم می توانند تست شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net