مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف متحد راجر سنگ حکم جرقه خشم

خشم در حال رشد است در میان مخالفان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد به حکم زندان خود را دوست دیرین و بدنام جمهوری خواه fixer راجر سنگ با وجود دادستان کل آمریکا با داشتن اعلام کرد سنگ محکومیت “صالح”.

انتقاد در شنبه آمد از هر دو طرف سیاسی راهرو.

آدام شیف حزب دموکرات کالیفرنیا و رئیس خانه کمیته اطلاعات – کنگره پانل سنگ بود به جرم دروغ گفتن را در مورد جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات – به نام تصمیم “مخرب از سیستم قضایی و حاکمیت قانون” در صبح روز شنبه.

سناتور میت رامنی جمهوری خواه از یوتا در توصیف این تصمیم به عنوان “سابقه تاریخی و فساد”.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل جمله از سنگ در شب جمعه. او سابق انتخاباتی مشاور رئیس جمهور و قرار بود روز سه شنبه برای شروع یک حکم سه سال و چهار ماه در زندان است.

سنگ 67 بود به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر سال 2019 از مانع یک بررسی کنگره به اینکه آیا تهمت کمپین تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که سنگ هدف قرار داده بود در یک “غیر قانونی تعقیب” باعث سیاست جهانی استاد و مقاله نویس سیاسی برایان Klass به صدای جیر جیر در روز شنبه: “این یک دروغ کامل است. راجر سنگ متعهد یک سری از مستند جنایات هستند که به طور جدی به رقابت.”

وی افزود: “این چیزی است که هوازن فراموش: خوب بکار بردن قانون مانند یک سلاح برای حمله به مخالفان سیاسی و حفاظت از وفادار cronies. آن را ننگین تیره روز برای دموکراسی آمریکایی.”

سنگ محکوم شد در نوامبر سال 2019 از هفت جرایم از جمله انسداد عدالت دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری در کنگره بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

سنگ تا به حال افتخار در طول مبارزات انتخاباتی 2016 که او در تماس با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس’ قصد دارد به انتشار بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات.

سنگ را ایستاده در طول محاکمه او صحبت نمی کنم در صدور حکم و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه شب کاخ سفید در بیانیه ای گفت: “راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد. او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

تخفیف نیست پاک کردن سنگ را در محکومیت جنایت راه عفو را, اما آن را اجازه می دهد تا سنگ برای جلوگیری از تنظیم پا در زندان جرم است.

یک عفو ریاست جمهوری خواهد باید اذعان کرد سنگ گناه در حالی که تهمت بوده است تشویق سنگ به مبارزه اعتقاد خود را.

شیف ادامه داد: در یک مصاحبه با ان بی سی در روز شنبه صبح: “اگر شما دروغ برای رئیس جمهور اگر شما پوشش برای رئیس جمهور … شما دریافت یک پاس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این پیامی است که.”

او ادامه داد که این تصمیم نشان داد که وجود دو قانون از قانون “یکی برای دوستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, یکی برای هر کس دیگری” و این که رئیس جمهور سیگنال بود که آن را OK به دروغ به کنگره به عنوان طولانی به عنوان آن را برای محافظت از من.’ که هرگز نمی تواند خوب باشد.”

در شب جمعه این مجلس نانسی پلوسی یکی دیگر از حزب دموکرات کالیفرنیا با سی ان ان گفت که باید قانون آن را غیر قانونی برای یک رئیس جمهور به عفو کسی اگر “جرم که آنها در زندان باعث شد با حفاظت از رئیس جمهور”.

که بعید است که اتفاق می افتد و تهمت نیست عفو سنگ. قانون اساسی به رئیس جمهور عفو کامل قدرت بیش از افراد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de