مغلوب ساختن پیشی جستن پیوند با جانبازان شروع به شکستگی بیش روسی فضل طرحجانبازان نظامی کمک رفت و برگشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت در سال 2016 تبدیل در نوسان متحده مانند اوهایو و فلوریدا به عنوان تهمت قول به صرف هنگفتی در دفاع. آنها تا حد زیادی گیر با او همیشه پس حتی به عنوان برگ برنده بارها مورد حمله احترام رهبران نظامی.

اما به عنوان برگ برنده هایش با رسوایی بیش از خود گزارش انفعال پس از اینکه در جریان یک توطئه به پرداخت مستقیم برای کشتن ما نیروهای ترک در این رابطه شروع به نشان می دهد یک سری از چهره های نظامی پوشش را محکوم کرد.

حتی قبل از اخبار روسیه نعمت شکست مغلوب ساختن پیشی جستن را در پیوند با ارتش به نظر می رسد تبدیل شده اند به شکسته. برخی از جانبازان و اعضای ارتش وحشت زده شدند با مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به استقرار فعال وظیفه نیروهای نظامی به ضد نژادپرستی تظاهرات و تظاهرات.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا – و نه حتی تظاهر به امتحان کنید,” گفت دریایی به طور کلی و مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیمز Mattis فوق العاده ای در نقد رئیس جمهور در اوایل ماه ژوئن است.

“به جای او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

پس از آن همه چیز فقط بدتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن.
‘Donald Trump is the first president in my lifetime who does not try to unite the American people – does not even pretend to try,’ said marine general and Trump’s former defense secretary James Mattis.

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته بود اطلاعاتی در مورد یک طرح برای ارائه مستقیم به شبه نظامیان افغان برای کشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو به نام گزارش جنبه های آن تایید شده است توسط رسانه های دیگر جعل و در همان زمان اصرار داشت او را در جریان طرح روسیه.

هر دو بار و سی ان ان را پس از گزارش که اطلاعات موجود در یک روزانه هوش توجیهی در فوریه اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به ندرت خواندن آن جلسات. گزارش طرح و مغلوب ساختن پیشی جستن را پاسخ می تواند به اثبات می شود نی که پشت شتر را شکست زمانی که آن را می آید به نیروهای مسلح. حتی جمهوری خواهان شوکه شده بودند با اتهامات.

“من واقعا مطمئن نیستم که او را جذب می کند بسیاری از این مسائل” نماینده پل آشپزی, دریایی, کهنه سرباز که نشان دهنده چندین تاسیسات نظامی گفت: آسوشیتد پرس.

“او احتمالا فکر کردن در مورد نظر سنجی.”

آشپز که بازنشسته است و از کنگره در پایان ترم جاری افزود: “من قصد ندارم به عنوان یک مدافع برای مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن است مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پاسخ به oscillated بین تهدید نمی شود معتبر و او را آگاه ساخته شده از آن برخی از جانبازان را بیان زنگ در دومی توضیح – در یک رئیس جمهور است که داده می شود یا که نه خواندن مهم جلسه اسناد و مدارک.

“من فکر می کنم آن را حتی بدتر اگر او نمی دانم” Mikie Sherrill یک دموکرات کنگره از ایالت نیوجرسی گفت: NJ.com.

“صحبت می کند که به یک بسیار گسترده تر بحران است. آنچه که او انجام به انجام نقش خود به عنوان فرمانده کل قوا? چگونه است که ما در جلسه متحدان در این و ما خود رئیس جمهور نمی دانید ؟ من لازم نیست که هر تئوری که ممکن است اتفاق می افتد. من نمی توانم درک آن است.”

Sherrill افزود: “اگر شما در حال رفتن به قرار دادن زندگی خود را در خط برای کشور شما می خواهید به رهبری در جایی که برای رفتن به ارزش در زندگی خود و انجام آنچه آنها می توانند به محافظت از شما را,” او می گوید. “این معامله است. بنابراین آن را بسیار شخصی برای من است.”

احساسات تکرار شد توسط اریک Hendriks که پسر شد, کشته در یک حمله در افغانستان در ماه آوریل 2019. این حمله مرتبط شده است به فضل و تلاش و Hendricks سوال چه تهمت و نظامی می دانستم که در مورد این طرح در پیش است.

“زمانی که آنها ثبت نام و آنها را – هر سرباز دریایی, نیروی دریایی, نیروی هوایی ارتش – من مطمئن هستم که آنها می خواهند به این باور است که دولت در 100% را در گوشه” Hendriks گفته آسوشیتد پرس.

“و اگر هر یک از این درست است, چگونه می تواند یک سرباز در واقع بر این باورند که دیگر ؟ چگونه می تواند این دولت اجازه یک سرباز گشت رفتن به خارج وجود دارد دانستن این درست است؟”

Hendriks’ مادر, Felicia Arculeo و شاون Gregoire مادر مایکل اشعیا Nance که کشته شد در همان حمله را خواستار رسیدگی به روسیه فضل طرح و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان فشار رشد می کند از رئیس جمهور برای توضیح آنچه اتفاق افتاده است.

“من واقعا می خواهم کسی برای رسیدن به پایین از این” Gregoire گفت CNBC. “حتی اگر او را در جریان آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر؟”

با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن Gregoire پرسید: “چه شما انجام می دهند در حال حاضر در حال حاضر است که شما می دانید؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ فوری شده است برای ارسال یک سری از مضطرب پیام به توییتر که در آن – با وجود در ابتدا ادعا او دریافت اطلاعات در طرح – او پس از اقدام به اخراج این مفهوم به عنوان یک جعل است.

دولت هنوز اعلام, اقدام, علیه, روسیه, که تهمت درمان مطلوب پس از انتخابات خود را در عین حال این موضوع بعید است که برای از بین برود. روز چهارشنبه سناتور باب منندز که عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس سنا پیشنهاد تحریم ها علیه ولادیمیر پوتین و دیگر مقامات برای ارائه نعمت برای کشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

از لحاظ تاریخی اعضای نظامی و جانبازان تمایل به حمایت از نامزدهای جمهوریخواه و مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با نظامی است که تا کنون تحمل حملات خود را بر روی خانواده های نظامی و زهر تهمت کارگردانی کرده است در جان مک کین حتی پس از سناتور درگذشت.

که پشتیبانی برگزار می شود در سال 2018 حتی به عنوان رای دهندگان flocked به دموکرات ها که مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه هنوز هم برنده 58 درصد از نظامی رای اما با فقط چهار ماه به مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است خود را بلافاصله هدفمند بیش از روسیه است ،

لینکلن پروژه یک گروه با نفوذ ضد برگ برنده جمهوری خواهان که قصد به صرف پول در تبلیغات علیه رئیس جمهور در طول مبارزات انتخاباتی به سرعت با حروف بزرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ادعا فضل طرح در روز شنبه.

“پوتین می پردازد طالبان به کشتار مردان و زنان ما در لباس و تهمت سکوت ضعیف کنترل شده” تبلیغ می گوید.

“هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن شما می گوید که او می ایستد توسط سربازان او را نه فقط سربازان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de