مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس عکس: چه دموکراسی دانشمندان فکر

اگر رهبر دیگری از یکی دیگر از ملت ایستاده بود و در دیگری نهفته سرمایه و دستور پلیس و اجرای قانون به “تسلط بر خیابان” علیه معترضان پس از آن راه می رفت از طریق یک پارک که در آن کارمندان دولت تا به حال به زور پاک تظاهرکنندگان از مسیر خود و سپس وارد در خارج از یک کلیسا برای برگزاری مقدس هوا مانند یک قهرمانی جام برای دوربین — چه خواهد امریکا که فکر می کنم ؟

“اگر ما این کار را در یک کشور دیگر گفت:” کوری Schake سابق پنتاگون رسمی و جمهوری خواه, سیاست, مشاور “ما خواهد بود عمیقا نگران و صحبت کردن در مورد سیاست خارجی عواقب متحده رفتار این راه است.”

وقت آن است که برخی از مخالفان و دانشگاهیان موافق به گفتگو.

از اولین روز این هنجار-فوق العاده, دولت, fretful منتقدان و محققان و کارشناسان سیاست خارجی نگه داشته اند سازمان دیده بان برای علائم رئیس جمهور تهمت ضد دموکراتیک خط. این است همیشه مورد نیاز جامع جستجو.

اما کاخ سفید در واکنش به احساساتی ملی تروما از این لحظه به نظر می رسد به ثبت نام در یکی دیگر از هواپیما تولید انواع صحنه ها و صدا است که برخی از doomsayers مدتها نبوت و اضافه کردن به نصب اجتماعی و بهداشت عمومی بحران یک چرکین نگرانی در مورد وضعیت دموکراسی آمریکایی خود را.

آقای تهمت وزیر دفاع, Mark T. Esper گفت: فرمانداران به “تسلط بر فضای نبرد” علیه معترضان. یک هلیکوپتر Black Hawk پرواز کم به اندازه کافی بالا شهر چینی منطقه به ضربه محکم و ناگهانی درخت اندام ها و پارگی نشانه هایی از دو طرف ساختمان نشان می دهد-از-نیروی مانور اغلب دیده می شود در مناطق جنگی برای ترساندن خاموش کردند.

و ریاست بر آن تمام شد مردی که تهدید کرده بود به ارسال نظامی آمریکا به کشورهای که در آن فرمانداران نمی تواند بازگرداندن آرامش شوی تظاهر کنندگان که با استفاده از خشونت برای جلب توجه به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید به عنوان “سازمان” از ترور.

اگر این قسمت به طور کلی پردازش شده است تا کنون همراه معمولی ایدئولوژیک خطوط, واکنش نیز با رنگ و لعاب بیشتر فوری احساسات برای مطابقت با زمان.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 3m پیش

  • ده ها تن از شهرستانها بریس برای حکومت و ناآرامی.
  • دادستان کل خواسته اجرای قانون برای روشن شدن کاخ سفید شد.
  • پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی رقبای او را متهم کرد از دامن زدن به شعله های آتش.

بسیاری از آقای تهمت تحسین را تشویق عهد خود برای جلوگیری از هرج و مرج تشویق مذهبی تصاویر او رسیده کاملا به معنای واقعی کلمه در یک عکس فرصت است.

“هر مؤمن من صحبت کرد قطعا قدردانی آنچه که رئیس جمهور انجام داد و پیام او ارسال” گفت: Robert Jeffress کشیش از اولین باپتیست دالاس و یکی انجیلی تهمت حامی. “من فکر می کنم از آن خواهد شد یکی از آن لحظات تاریخی در دوران ریاست جمهوری اش به ویژه هنگامی که مجموعه ای در برابر پس زمینه از شب از خشونت در سراسر کشور ما است.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

همه در حالی که برخی از دموکرات ها در حال استقرار یک اصطلاح است که آنها را تبدیل به گاهی در این سه سال و نیم اما شاید هرگز با چنین فرکانس و اعتقاد.

“این کلمات از یک دیکتاتور” سناتور کامالا هریس از کالیفرنیا گفت.

“او رفتار مانند یک دیکتاتور” سناتور Ed Markey ماساچوست است.

“برای ما فقط بسته چشم ما و به نوعی بر این باورند که او نمی خواهد که دور او فقط به دستور دولت فدرال به آتش سوزی در گناه معترضان” نماینده روبن Gallego آریزونا در مصاحبه ای گفت:. “ما نیاز به قبول این واقعیت است که این رئیس جمهور اگر این فرصت را سعی کنید به عنوان یک دیکتاتور.”

آقای Gallego جانباز جنگ عراق پیش بینی کرد که رهبران نظامی را در پیدا کردن خود را در یک نقطه تصمیم گیری به زودی: “آنها در حال رفتن به می گویند هیچ به رئیس جمهور و نه پیروی از دستورات غیر قانونی.”

Writi

کارشناسان در سیستم های دموکراتیک شده اند دقت برای تشخیص برخی آشکار صفات و نقاط داده ها — آقای تهمت مرز فشار غرایز خود را دیرنه هیاهو او علاقه برای برخی از عبارات مرتبط با strongmen — از مهمترین چالش های مشروع این کشور به موسسات و آرمان است.

آنها توجه داشته باشید که حوادث اخیر به طور گسترده ای سازگار با روح آقای تهمت تصدی به تاریخ آنجا که آنها پیدا کرده اند مشکل: در اینجا این است که یک رئیس جمهور که در حال حاضر اخراج یک F. B. I. مدیر پیشرو در تحقیقات مربوط به مبارزات انتخاباتی خود; خواست که یک قدرت خارجی به بررسی یک رقیب سیاسی; که پاکسازی بازرسان به طور کلی وظیفه نظارت دولت او; که رهبری یک جنگ صلیبی برای خود وزارت دادگستری به رها کردن اتهامات علیه او اولین مشاور امنیت ملی که در حال حاضر گناه التماس کرد.

Yascha Mounk استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز که نوشته شده است به طور گسترده مورد تهدید به لیبرال دموکراسی گفت که آقای تهمت بود بهترین درک را به عنوان “یک دولت پوپولیستی.” در آقای تهمت مفهوم اقتدار آقای Mounk گفت: “آنچه که بدان معنی است که او به تنهایی واقعا نشان دهنده مردم است. و هر کسی که با آنها مخالف هر کسی که انتقاد او به استناد این واقعیت است که دشمن مردم است.”

طرح ریزی نظامی ممکن است به عنوان شخصی قدرت سیاسی بود از یک قطعه آقای Mounk پیشنهاد شده است.

“من باور نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او سوگند از اتاق فکر” من می خواهم به یک دیکتاتور.’ من فکر نمی کنم که امروز که او می خواهد به یک دیکتاتور است,” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم آن را عجیب و غریب به نگرانی که باید او را دوباره انتخاب این سیستم دموکراتیک در ایالات متحده خواهد بود که در معرض خطر جدی است.”

آقای تهمت نیایش دین در زمینه اجرای قانون عضله زده چند محققان به خصوص قابل توجه است.

کاترین استوارت نویسنده است که تمرکز اغلب در راست مسیحی گفت که کلیسا دیدار در روز دوشنبه به نام به ذهن رهبران سیاسی مانند نخست وزیر ویکتور اوربان از مجارستان و رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه است.

“تهمت نیست هر چیزی نقل قول از کتاب مقدس است. او واقعا فقط با استفاده از آن به عنوان یک خالص نماد حزبی هویت” او گفت:, و اضافه کرد: “استبداد اغلب می آید حجاب در دین است.”

خانم Schake مدیر خارجی و سیاست دفاعی مطالعات در آمریکا سازمانی موسسه صدا و لمس بیشتر امیدوار. هشدار در مورد استبدادی backslide کاملا جنجال آفرینی او گفت: “اما من نمی به اشتراک گذاری است که نگرانی فقط رتبهدهی نشده است.”

“من خوشبین باقی می ماند,” او گفت: “این کنگره از جمله جمهوری خواهان در کنگره را ببینید که به ما داده اند رئیس اجرایی این کشور بیش از حد گسترده یک طول و عرض جغرافیایی.”

کمی وجود دارد نشانه ای که به تاریخ و کوچک سیاسی انگیزه به نظر می رسد برای رهبران حزب را محکوم شکل که باقی مانده است به طور گسترده ای محبوب با پایه خود را (که مهاجم انجام شده است به خوبی شناخته شده از قبل از انتخابات خود را).

اکثر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره کاهش یافته است به انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته هر چند تعداد انگشت شماری را علنا گرفته و موضوع را با او comportment.

سناتور بن Sasse نبراسکا در روز سه شنبه اعلام کرد خود را “در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.” رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ماساچوست اغلب مایل تهمت منتقد است اظهار تاسف رئیس جمهور “آتش زا کلمات.” و سناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی ترین پایتخت سیاه برجسته جمهوری خواه صحبت کرد و به شدت از این تصمیم به شدت پاک کردن معترضان از این منطقه برای ریاست جمهوری عکس.

تا کنون آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به سادگی unbowed. او صرف مقدار از صبح روز سه شنبه به tweeting در مورد اختلال در نیویورک, آموزش رهبران محلی به “تماس بگیرید تا گارد ملی” و اصرار دارد که “اکثریت خاموش” همچنان در سمت خود را.

و او قاب اقدامات در واشنگتن روز دوشنبه شب به عنوان یک موفقیت ارزش تقلید.

“سی هیچ مشکلی شب گذشته” به رئیس جمهور نوشت. “بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>